Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:48 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Да отворим темата отново ...нови  
Автор ttania (лунна пътека)
Публикувано24.11.03 11:22



Колеги както гледам в последните дни се пишат теми от потенциални клиенти търсещи счетоводна фирма или счетоводител.
По този повод предлагам ОТНОВО да отворим темата за реклама тук в клуба.
Вярно е че има място в дир-а където да се прави реклама, но потенциалните клиенти не я ползват.

МОЛЯ изразете мнението си по този въпрос , както и за това дали темата да бъде "качена " най- горе от модераторите.





Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: ttania]  
Автор lanskyМодератор (,но не сняг)
Публикувано24.11.03 11:27



това дали темата да бъде качена най отгоре - смятам изобщо да не го обсъждаме........\защото така трябва да има веднъж обсъждане на темата "дали да е най отгоре"\ и втори път да пишем по самата тема...... нещо не ми харесва тоя начин на действие - качваме темата - а като се счете, че е изчерпана - махаме я.......
сега се чудя дали темата с цените отново не е актуална - дали един счетоводител е по евтин и по удобен от счетоводна къща



Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: lansky]  
Автор ttania (лунна пътека)
Публикувано24.11.03 11:47



Аз съм на мнение да отворим и темата за цените ОТНОВО. И тя е актуална в момента. Нека се разберем и по този въпрос - СЪЩО Е ВАЖЕН.
Моето мнение се знае- НЕ ЖЕЛАЯ ДА БЪДЕ ПОДЦЕНЯВАТ ТРУДА НА НИТО ЕДИН КОЛЕГА, в който и край на България да работи.
Всички са полагали еднакви усилия за придобиване на образование и знания .

Ако сами не си оценим труда, никой няма да ни го оцени.

Идва края на годината и доста клиенти се ориетнират към счетоводител за годишното приключване.


Лански, ти си модератор прецени, кое е правилно и кое не.





Тема моето мнениенови [re: ttania]  
АвторГeoprи (Нерегистриран)
Публикувано24.11.03 15:24



Реклама:
тя е необходимост в днешно време. Отделно е трудно разграничима от другите форми на информиране.
Единственото, което мисля, че трябва да съобразяваме е дали е свързана със счетоводството и дали е СПАМ.

Качването на темите:
ако има интерес към една тема, тя сама се качва най-отгоре.
На практика, "качването" поддържа безинтересни теми и е обида за пишещите в клуба.



Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: lansky]  
Автор alex_alexov ()
Публикувано24.11.03 15:55



относно рекламите на мен лично не ми пречи това че евентуално ще бъдат пускани във форума, но явно някой хора се дразнят от това та затова предлагам да се направи една анкета и да се гласува дали да има такава тема и анкетата да седи на върха една седмица пък тогава да се види какъв ще бъде резултатът



Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: ttania]  
Автор NlGHTWlSH (WISHMASTER)
Публикувано24.11.03 16:06



АЗ и преди казах- ЗА рекламите съм тук
Лично мен не ме дразнят - даже би ми било интересно




Тема Re: абсолютно подкрепямнови [re: NlGHTWlSH]  
Автор divna (изумително)
Публикувано25.11.03 02:06



абсолютно подкрепям

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: ttania]  
Автор toni_skr ()
Публикувано25.11.03 09:24



Аз също съм за вече /поне се знае, че е място за реклама и никои няма да се дразни повече/, но стига да не се прекалява.
Нека опитаме пък ако видим, че е кофти идея винаги можем да пуснем нова анкета нали !?



Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: ttania]  
АвторLlLl (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 10:25



Подкрепям идеята на Ttania, за рекламата и ценоразписа.
Имам предложение към Lanski да направим една анкета / имам необходимите html форми и бих могла да ги изпратя /, всички колеги да си кажат мнението за цените и осреднявайки ги, да извлечем "средни" цини.
Стига да се съгласим всички и да ги спазваме стриктно .



Тема Re: Да отворим темата отново ...нови [re: ttania]  
АвторKaтя (Нерегистриран)
Публикувано25.11.03 11:16



А също съм на мение да се разискват отново темите за реклама и за ценоразписа.
Тук отново се е появила тема с запитване какви за цените на счетоводните услуги така че е явно е актуална и трябва да се разисква.
Добро е предложението на Лили- подкрепям го.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.