Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За пореден път - трябва ни МОДЕРАТОР!нови  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано17.04.03 17:45



Стига само писане и приказки! Дайте да се хванем в ръце, да му направим едно гласуване и да я свършим тази работа! Пък най-хубаво е да са двама - единият като е ангажиран, да действа другият! Не знам каква е процедурата точно, но като си изберем човек, ще се свържем с администраторите на клубовете и все ще се уреди въпроса!

ЧЕ НЕ СЕ ТРАЕ ВЕЧЕ ТАКА!

Напразно и самите Богове с глупостта на хората се борят...
Шилер



Тема Re: За пореден път - трябва ни МОДЕРАТОР! [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано17.04.03 17:49



Доскоро бях против, от известно време бях склонен да подкрепя идеята, а вече съм категорично ЗА!

ХАЙДЕ!

Напразно и самите Богове с глупостта на хората се борят...
Шилер



Тема ПРОТИВ МОДЕРАТОР!нови [re: Яceн_]  
Автор 3бpьoвka (Чифте)
Публикувано17.04.03 18:14



ПРОТИВ
Никой никого не кара да чете всички теми или да отговаря....
Кой ще стане модератор? Със сигурност всички тук едва-едва намираме малко време да разгледаме какво става из клуба, камо ли някой да има толкова много време, че да следи какво се пише, да ПРЕЦЕНЯВА /на каква база?!?!!?/ кое да трие, кое да заключва.....
лично на мен ми харесва поне един клуб да няма модератор....



Тема Re: За пореден път - трябва ни МОДЕРАТОР!нови [re: Яceн_]  
Автор _Buba_ (ентусиаст)
Публикувано17.04.03 20:01



Pishi me i men PROTIV.
Omruznalo mi e neprekasnato njakoi da mi opredelja pravila, aide pone tuk da sme svobodni!



Тема Re: ЗА МОДЕРАТОР!нови [re: 3бpьoвka]  
Автор Hopa (*^_^*)
Публикувано18.04.03 01:49



Аз съм привърженичка на подредеността. Кзахме вече, не е въпросът до триене или заключване, а до онагледяване на темите. Поне що годе всяка да си има място!!!

Проблема е...кой ще бъде "шефът"!
Хайде де..няма ли някой човечец с малко познания и още мъничко свободно време и да ни влезе в положениетоооооооооооооооооооооооо............... :(

*^_^*


Тема ПРОТИВнови [re: Яceн_]  
Автор Жпpнчo (парий)
Публикувано18.04.03 08:36



защо си мислите че трябва модератор и какво ще прави той тук?

модераторите са нужни най-вече срещу спам, псувни и тем подобни.

ако искате някой, който да подреди всички въпроси и отговори, да следи дали вече не е отговорено на някой въпрос и да е "Главен счетоводител" с право последната дума по всеки казус................ мисля че не е това начина.
Би могло да се спретне един сайт с цялата тази информация, даже по едно време имаше такива опити.


впрочем, ако има достатъчно желаещи - нека има такъв "модератор", времето ще покаже дали това ще е надобре или напротив

Ако има нещо, няма нищо


Тема Re: За пореден път - трябва ни МОДЕРАТОР!нови [re: Яceн_]  
Автор Marit (ажура)
Публикувано18.04.03 08:55



ТВЪРДО ЗА!!!
Трябва да има ред в кочината.
Друга възможност може би е да се направи друг клуб /този бил за "истински счетоводители" - майтап/, аман от тъпи въпроси. Кьораво и сакато се пиши счетоводител и пита как се начисляват амортизации, какво може да ми бъде разход и т.н.
И това ако не е талаш...



Тема Re: За пореден път - трябва ни МОДЕРАТОР!нови [re: Яceн_]  
Автор roshla (шемет)
Публикувано18.04.03 09:01



Абсолютно против!!!Аман от цензура и началници!На който не му харесва,просто да не чете и да не отговаря.В края на краищата ,живеем в демократична държава и мисля ,че всеки може да си пита,пък отговорите са въпрос на желание от страна на знаещите.

:-)По добре е да си мълчиш и да те сметнат за глупак,отколкото да бързаш да го докажеш.


Тема Моето мнение го знаете!нови [re: Яceн_]  
Автор xtony (малък вълшебник)
Публикувано18.04.03 09:04



трябва модератор, но не за да трие "тъпите въпроси", щото тъпи въпроси няма, а просто да подрежда нещата в клуба.

"гравитацията е нещо от което трудно можеш да се откажеш"


Тема Добре де, както искате!нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано18.04.03 09:16



Като гледам - повечето са против. Това и исках да разбера - в края на краищата мнозинството решава.

На мен ми писна някои определени теми (сещайте се кои) непрекъснато да изплуват най-отгоре и периодично да се пускат наново. Пък за да платя тази цена съм съгласен да преглътна малко "недемократичност"... Ама като сте рекли... Няма да взема да се тровя я... Клубът е изпълнявал, изпълнява и сигурен съм, ще продължи да изпълнява много успешно функцията, за която е създаден. Макар че има нужда от почистване - макар и козметично...

Напразно и самите Богове с глупостта на хората се борят...
Шилер




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.