Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 05.07.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Хареса ли ви чата с Милен Велчев???нови  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 12:16



Аз малко позакъснях, ама като гледам, всички май там сте били - никаква активност нямаше в клуба през това време. Ей, клубари любими - къде стееееее????



Тема Re: Хареса ли ви чата с Милен Велчев???нови [re: hella]  
Авторlileto (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 12:23



hella, ne si izpusnala. Tova ako beshe chat.....po princip povecheto znajat kakvo e dumata "chat" na English...to tova beshe monolog...a ne chat!!!
No kakto i da e..moje puk Olia Lecheva da ne znae kakvo e chat!!
haide leka rabota!



Тема Re: Хареса ли ви чата с Милен Велчев???нови [re: lileto]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 12:27



Що пък монолог - един през друг се надпреварваха да задават въпроси, и ако аз бях на местото на Велчев - щях да стана разногледа...



Тема ТОВА беше поредната подигравка....нови [re: hella]  
Автор lansky (,но не сняг)
Публикувано25.02.03 13:41



за чат и дума не може да става - въпросите се задаваха на едно място..... отговорите излизаха на друго.... "чата" за какво служеше - така и не се разбра.... а кой какво е питал и дали тея отговори имаха връзка с въпросите...това е друг въпрос....аз лично не получих отговор....
сега очакваме указания за чатене с милен велчев - влизащи в сила от 11.00 на 25.02.2003г......... МНОГО ПОЗНАТО - НАЛИ

много си харесвам хондата.....ама като ви е кофти връзката няма да я гледате


Тема Изменение и допълнение.... [re: lansky]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 13:57



на указанията очаквайте след месец...
Ами и аз не получих отговор, а отговаряше на тъпи въпроси като от кой отбор е и колко пари има в джоба - тъпотии... Я кажи ти какво го попита?

Честно казано не успявах да следя всички въпроси, много бяха и няма организация, която да ги подрежда... не че знам как може да стане това де, ама така нищо не се разбираше - няква обща говорилня.

Аз го попитах струва ли си всичката дандания и трудности по ДДСС, има ли смисъл тази работа или е само да си създават излишна работа данъчните ...



Тема Re: e ne si prava hellaнови [re: hella]  
Авторlileto (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 14:02



Е не си права hella, баш си беше монолог, той говореше...отговаряше на въпроси, които ние не виждахме, а се надпреварвахме да изпращаме...просто нещо хич не се получи.
Аз попитах, как си мисли с това рестриктивно данъчно законодателство, в частност ЗКПО смята, че частния бизнес може да се развива.
Но както и да е, нещо администраторите на фин. министерство, не дадоха достатъчно насоки, как ще стане чата!!
Лек ден!



Тема Re: e ne si prava hellaнови [re: lileto]  
Автор MEMENTO_MORl (непознат)
Публикувано25.02.03 18:36



А бе кьква ачьквате от министър, който нарушава собствените си закони??????
Доколкото ми е известно съгласно преходните и заключителни разпоредби на ЗДДС в едномесечен срок от влизане в сила на закона следва да се издаде правилник....
Вече е 25,02,2003г.....
Докога господин ВЕлчев?





Тема Re: e ne si prava hellaнови [re: MEMENTO_MORl]  
Автор bon balans (непознат)
Публикувано25.02.03 18:39



Abe nesam bil na chata sas velchev ama kato cheta goliama tapotia e bilo

Никога не е късно човек да стане за резил


Тема Re: e ne si prava hellaнови [re: bon balans]  
Автор _Buba_ (член)
Публикувано25.02.03 19:11



Az puk tochno dnes njamah net :)))) Cjal den stradam, che propusnah chata s Milencho :))
Uspokohte me, mai ne sum propusnala nishto!



Тема Re: e ne si prava hellaнови [re: _Buba_]  
Автор bon balans (непознат)
Публикувано25.02.03 19:18



Spoko mai nishto ne si propusnala
kakto izglegda vaprosite sa bi li ot roda "KOI RAZMER GASHTI NOSITE ministar VELCHEV TA DA VI USHIA EDNI"

Никога не е късно човек да стане за резил



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.