Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 06.07.24 
Взаимопомощ
   >> Счетоводство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема anulirani f-ri!нови  
АвторKatu6a (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 10:02



Kolegi spored vas ako ima propusnati i nepopulneni fakturi za meseca,no ne sa anulirani i ne gi vklu4a v meseca kato takiva kakvo da gi pravya?Ima li nyakakvo nakazanie i za tyah 4e primerno ne sum gi vklu4il v dn.za prodajbi?Kajete mi zakonovoto osnovanie za tova.



Тема Re: anulirani f-ri!нови [re: Katu6a]  
АвторKatu6a (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 16:52



Nyakoj da vzeme otno6enie pls.



Тема Re: anulirani f-ri! [re: Katu6a]  
Авторcтeфka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 00:58



Анулирай ги.



Тема Re: anulirani f-ri!нови [re: cтeфka]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 04:16



Щом сделката не е извършена защо да ги включваш в дневника за продажби.Нали не си им чукнала касов бон.Анулирай ги. Успех.



Тема Re: anulirani f-ri!нови [re: мими]  
АвторKatu6a (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 11:19



Da tya sdelkata dejstvitelno ne e osu6testvena,az dnevnika za pordajbi ve4e sum go predala bez opis na tezi fakturi,no misulta mi e 4e vuob6te nyama danii na nikoya firma v tezi fakturi/prazni blanki presko4eni/,da si izmislya nyakoya ot firmite li i taka da gi anuliram i eventualno vklu4a v dnevnika za prodajbi za mesec yanuari kogato go podavam do 14 Fevruari?Dajte mi dobur suvet.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.