Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:31 05.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми * *Кратък преглед

Тема такъв съм се родил, нещо ми се губи  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано21.01.14 23:09



има много хора които се раждат с най-различни дефекти, почти всички биха били щастливи да се излекуват
защо хомосексуалистите смятат "такъв съм се родил" за оправдание и смятат всеки който мисли, че трябва да бъдат лекувани за излязъл от пещерите?



Тема Re: такъв съм се родил, нещо ми се губинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано23.01.14 22:04



защото:

1. Излекуван хомосексуалист досега няма.

2. Ако се родиш с "дефект", който не може да се оправи, имаш два варианта:
а) цял живот страдаш, че имаш "дефект"
б) приемаш, че имаш "дефект" и живееш според това, което ти е дадено



Тема Re: такъв съм се родил, нещо ми се губинови [re: jaytee]  
Автор ~@!$^%*amp;()_+ (целия горен ред)
Публикувано24.01.14 20:28



а вие насърчавате ли изследвания за излекуване?
май по-скоро им се противопоставяте до степен да се смятат за фашистки



Тема Re: такъв съм се родил, нещо ми се губинови [re: ~@!$^%*amp;()_+]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано26.01.14 15:53



1. Излекуван хомосексуалист досега няма.

незнам аз какво няма, но щом тази дума я има, значи е имало повод да се появи, така че явно все пак има:



колкото до предния въпрос, съдейки по ситуацията тук, повече се насърчава да ги направят още повече хомосексуалисти, отколкото да ги ориентират към хетеро. особено покрай тукашния прайд ако мернеш програмата, тук-там се виждат разни групи за "помощ" на тийнейджъри да се "осъзнаят" в хомо или транс.

допреди 6 месеца не бих обърнал внимание, винаги съм се отнасял толерантно, но откак един дърт гей-съсед който задиря тийн-момченцата в блока наскоро взе да проявява прекален интерес към сина ми и самопредложи да е детегледачка, съм само наполовина лгбт-френдли.

и глупостите дето някой би изтърсил че съседа ми е с добри намерения не минават

ПС: Синът ми е бебе на 6 месеца все пак

Редактирано от OgnenDemon на 26.01.14 16:37.



Тема Re: такъв съм се родил, нещо ми се губинови [re: OgnenDemon]  
Автор ambrosius-96466 (rex)
Публикувано31.01.14 05:44



Малиии, бах мааму! Искам да ти кажа, че и без гей-съсед синът ти към 17-та си годишнина може да ти доведе вкъщи съученик и да ти каже: Тате, това е Гошко и ние се обичаме. Така че не бързай да генерализараш. Сексуалността е мнооого лично нещо. Успех иначе!

Sic transit gloria mundi


Тема Re: такъв съм се родил, нещо ми се губинови [re: OgnenDemon]  
Автор JacqМодератор (...)
Публикувано25.03.14 18:34



Виж, освен думата 'yestergay' и синонима й 'ex-gay', има и една друга дума 'ex-ex-gay'...



Друг е въпросът, че бисексуални хора могат да се установят в трайна хетеросексуална връзка. Но дори в този вариант, те пак си остават сексуално привлечени и от своя пол.

Що се отнася до твоя съсед, май-май те е хванала параноя - не съм запознат с човека, но по дефиниция гейовете си падат по сексуално зрели мъже, не малки момчета и определено не бебета...


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от Jacq на 25.03.14 18:36.



Тема Re: такъв съм се родил, нещо ми се губинови [re: Jacq]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано24.04.14 17:19



В отговор на:

но по дефиниция гейовете си падат




Точно тук е проблема - при вас няма никакви дефиниции, просто защото си ги мените всяка година, според това как ви е угодно. Много добре помня преди години основното съкращение беше LGBT. После стана LGBTQ. Ама с какво точно Г-то се различава от Кю-то само вие си знаете. Сега като са се вирнали и останалите партизани - кой А-сексуален, кой Пан-сексуален, кой Дрън-сексуален и кой Мрън-сексуален... Утре съкращението ще да е сигурно от 10 букви и всяка ще претендира за собствена "дефиниция". Ситуацията прилича на билиардна маса с нанесен първоначален удар и всички топки се носят все още на някъде. Или щайга с ябълки където всяка си мисли че е различна, пък те просто едната с леко по-червено от едната страна, друга леко по-неузряла, пък всички от един сорт и едно дърво. Преди се опитвах да ви различавам, сега ми е все тая. Основното което различавам е ЛГБТ - останалото е просто бъркоч на боите от флага ви в опит за привличане на допълнително внимание.

А за съседа - отучихме го ние. Повече не се самопредлага. И да ти кажа ич не си пада по зрели той. Как му светкат очичките последния път като го мернах да се върти около филипинското тийнче...

Както и да е. За дефинициите говорехме и спираме, защото всичко е за внимание. Айде поздрав с най-култовото по темата.






Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.