Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Мълчалив протест  
Автор DAEMON (Nightmare)
Публикувано17.12.12 05:31



Момчета, в сряда се очертава между 12 до 1 на обяд, да има протест пред Руско посолство, по случай гласуването на хомофобски закон в руския парламент забраняващ гей пропагандата. Протестът ще е мълчалив. Каня ви предварително. Може да има и журналисти



Тема Re: Мълчалив протест [re: DAEMON]  
Автор DAEMON (Nightmare)
Публикувано18.12.12 12:36



За сега протеста се отлага, поради невъзможността на конкретният ден да се осигури полицейско присъствие. :(



Тема Re: Мълчалив протест [re: DAEMON]  
Автор La_Bete (минаващ)
Публикувано22.12.12 21:51



Ще падна от смях... вие комплекси ли избивате или изпълнявате политически поръчки? В собствената ви страна дискриминационо законодателство бива издигано без проблем, вие сте тръгнали да правите мълчаливи протести пред представителството на друга страна и различна култура... по-добре направете Не-мълчаливи протести пред НС (ако ви стиска) и оправете собствения си двор, па след това, евентуално, давайте акъл на другите, как да си организират живота.



Тема Re: Мълчалив протест [re: La_Bete]  
Автор DAEMON (Nightmare)
Публикувано26.12.12 14:19



Това е добра идея. Ще се радвам, ако решиш да я осъществиш. От мен, лично, ще получиш пълната ми подкрепа, както и личното ми присъствие.



Тема Re: Мълчалив протест [re: DAEMON]  
Автор La_Bete (минаващ)
Публикувано30.12.12 19:15



Аз да осъществя политически протест в България?!? Нито съм луд, нито съм чак толкова глупав... Освен всичко останало, подобен акт би бил символично равносилен да призная за легитимна една де факто марионетна олигархична плутокрация.

Да не говорим, че аз не живея в тази общност (ако приемем една страна условно за "общност") и не е моя работа, как хората в тази общност си организират живота; мнението ми може да е позитивно или негативно, но от тази гледна точка не мисля, че имам основание да организирам протест в страна на другия край на земното кълбо, само защото паспортът ми е издаден от нея.



Тема Re: в България? [re: La_Bete]  
Автор barbalq4o ()
Публикувано31.12.12 00:09



В този ред на мисли, би ли посъветвал/а всички гей и т.н. да си съберат багажа и да заминат за някоя страна, в която ЛГБТИ вече имат права наравно с останалите граждани?



Тема Re: в България? [re: barbalq4o]  
Автор La_Bete (минаващ)
Публикувано31.12.12 21:06



Такива съвети "на едро" са в дълбок разрез с разбиранията ми... вероятно именно това е същината да живееш: взимане на решение - независимо какво - съобразно собствения опит и обстоятелства, а не прилагане на нечии готови "рецепти".

Вместо това, всеки заинтересован би следвало добре да се замисли,

- Струва ли да живея и да допринасям в общество, в което ме третират "втора ръка" гражданин, поради сексуалните ми предпочитания?

- Струва ли да живея в държава, в която по административен път се утвърждава и поддържа дискриминационен сексуален морал?

Това са фундаментални въпроси, породени от (според мен) сериозни проблеми... и всеки трябва да намери отговор за себе си.

*
На всички ви, с най-добри пожелания за 2013





Тема Re: Мълчалив протест [re: DAEMON]  
Автор barbalq4o ()
Публикувано08.01.13 20:06








Тема Re: в България? [re: La_Bete]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано18.01.13 10:20



- Струва ли да живея в държава, в която по административен път се утвърждава и поддържа дискриминационен сексуален морал?
.............................

Това са глупости.
Посочи ми закон или нормативна уредба.

Success is the sole earthly
judge of right and wrong.


Тема Re: в България? [re: ARlZE]  
Автор La_Bete (минаващ)
Публикувано22.01.13 11:20



семеен кодекс




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.