Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема как гледате нанови  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано27.02.12 11:28



мъжете-гей,
които се прикриват зад
хетеросексуална връзка с жена?




Тема изглежда [re: TRlNlTY]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.02.12 16:44



нямате мнение по въпроса
или не искате да го споделите?





Тема Re: как гледате на [re: TRlNlTY]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.02.12 21:51



Имам. Мнение.
Но моето мнение не е меродавно, защото съм би...
Освен това, въпросът ти не е поставен коректно - за да има "хетеросексуална връзка", мъжът трябва да е мъж, а жената жена. Когато мъжът е гей, а жената - хетеро, това вече не е хетеросексуална връзка...
Но като изключим тези принципни противоречия, разбирам какво искаш да разбереш.

В живота има стотици такива псевдо-хетеро бракове, когато мъжът е много добре прикрит гей, а жената - хетеро или точно обратното - жената лесбо, а мъжът - хетеро. Въобще, вариантите на една връзка между човек, който пикае прав и човек, който пикае клекнал са безумно много.
Понякога хетеро-жени от чиста корист си затварят очите и правят брак с гей, с ясното съзнане, че няма да имат сексуален живот, но пък ще имат общо домакинство и общи имоти и пари.
Така със съвместни усилия успяват (къде успешно, къде не чак толкова...) да задоволят махленско-клюкарско-перверзното любопитство на т.н. "общество". И да мимикрират като "нормално" семейство. Слагам кавички, защото органически ненавиждам да се слагат етикети на каквото и да било и на когото и да било.



Тема Re: как гледате на [re: TRlNlTY]  
Автор Heoбoгoмил (андролог)
Публикувано01.03.12 07:37



Пълно е с такива.

Гейовете рядко съжителстват помежду си в едно домакинство.



Тема Re: как гледате на [re: Heoбoгoмил]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано01.03.12 12:29



Честита Баба Марта!
Винаги съм се чудил чий го търсиш тук и пишеш за неща, от които хал-хабер си нямаш...
Напротив, гейовете, особено на средна и по-късна възраст, много обичат да съжителстват заедно.
Това, за което си мислиш и си позволяваш да говориш, се отнася единствено за младите гейчета и гейове, които са все още в "ловен период"...



Тема Re: как гледате на [re: Sapiens]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано01.03.12 23:33




това е интересно - забелязваш ли, че въпроса ми беше как гледате на мъж, който... и т.н., а в отговора си ти ми обясни подробно как гледаш на хетеросексуалната жена, която... и т.н...що ли така се получи?

П.П.
за хетеросексуалната връзка - усетих се, че може да прозвучи не както трябва, но реших да не се поправям, защото в крайна сметка преди да я спомена съм написала: как гледате на мъж, който се ПРИКРИВА зад... - самият факт, че връзката е прикритие, а не истинска връзка говори ясно за това колко точно "хетеросексуална" и колко точно "връзка" е... според мен това не е нищо друго, освен чиста измама, изключая случаите, които ти по-горе описа (т.е., случаите на някакъв вид договореност между двамата, разкрили се взаимно един пред друг, съгласни и доволни от съвместното си съжителство)




Тема Re: как гледате на [re: Heoбoгoмил]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано01.03.12 23:35



а защо не?
някой пречи ли им?
и редно ли е да заблуждаваш маса хора (съответно- объркваш животи) само защото не си се осмелил да се приемеш такъв, какъвто си и/или да се покажеш пред другите - в крайна сметка никой няма да те убие с камъни, нали!





Тема Re: как гледате на [re: TRlNlTY]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано02.03.12 14:41



TRINITY, недей да ме шашавиш...
Написала си пределно ясно "мъж-гей", а не просто "мъж", а това моментално определя нещата.
А аз съм се опитал да изясня нещата в най-общият и смисъл, погладнати от всички различни страни.
Можех да ти дам напълно еднозначен отговор, само с три думи, но това нямаше да ти отговори напълно на целия проблем.
Все пак, надявам се, че отговорът ми е изяснил поне отчасти това, за което питаш...



Тема Re: как гледате на [re: TRlNlTY]  
Автор Heoбoгoмил (андролог)
Публикувано02.03.12 15:43



ИСТИНСКИТЕ гейове имат ядро от тайни, които ги правят властелини на света.
Може да си мислиш, че някой е супер мъжага, а той да е... андрогинен мъж.

Те са обвързани в тези тайни. Като клетки на един организъм са, макар и не всички да са от една кръвна линия. Като октопод са.





Тема Re: как гледате на [re: Sapiens]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано02.03.12 16:14



не те шашавя, ми ти си си (о)шашавен

то хубаво си ми разяснил и обхванал темата от всички страни, ама така и не си ми отговорил конкретно на въпроса: е, аджеба, какво мислиш за мъжа-гей, който е решил да има връзка с нормална, хетеросексуална жена (не, че може да има тая връзка, разбира се, ама ей така, за прикритие нали...)та как го виждаш тоя мъж (гей), смяташ ли, че постъпва правилно, оправдаваш ли го, някакво съчувствие към жената би ли могъл да изпиташ или по-скоро към него... и ееей такива разни работи ме интересуват, а не как било в обществото и колко вида различни случаи имало... просто слабо ме вълнуват, защото се вълнувам от гледна точка на този конкретен случай




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.