Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кво става кат гей се флУби в негей?нови  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано24.06.10 03:02



...как се борите за такава любов и случвало ли се е да ви върже и оня негейа в тоз случай негей ли е бил всъщност изначално и такива сума ти др питанки... дам...




Devil may cry...

Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано24.06.10 08:06



Питай ги, дали в Гейтюб има такива!



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано26.06.10 19:01



Според мен е почти невъзможно гей да се влюби в хетеро, тъй като връзката им няма как да се развие. Освен ако не става въпрос за някоя тийн тръпка, но това едва ли може да се нарече "любов" такава, кавато я разбират и изпитват зрелите хора. Т.е. не нещо мимолетно.



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.06.10 20:33



Грешиш.
Влюбването на гей в хетеро е твърде често срещано и твърде трагично.
Влюбването на хетеро в гей е по-невероятно.
Но, не забравяй, че както има баланс на прогестерон и тестостерон във всеки индивид - мъжки или женски, точно така има и (особено в тийн-възрастта) различен процент на хетеро и хомо наклонности и интереси, също във всеки отделен индивид.
Не съществуват 100% хетеро индивиди, доказано е.

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд


Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.06.10 00:26



Определено нищо не се случва.По принцип влюбването е възможно,но с големи жертви от хомосексуалиста.
Хетеросексуалния се възползва от това ,било то материално, или други изгоди.
В по-големия случай връзката се разпада .
Ако действително има влюбване от двете страни,то тук в случая въпрос няма,и двамата са хомосексуалисти.
Пресен случай,цяла България таеше дъх от връската на Азис и Китаеца.
Това бе точно това което питаш.Но и там мистерия,кой знае?
Въобще,чувешките взаимноотношения са една загатка.Влюбвания,влюбвания,
във всичко може да се влюбиш.



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.10 11:22



Ами несподелената любов винаги е малко тъжна... Виждал съм гей момчета влюбени в най добрия си хетеро приятел. В зависимост от това, колко са близки, може и да правят това - онова, ей така заради приятелството, но това обикновено не продължава дълго и е непълноценно и за двамата...

Виждал съм също и момиче, влюбено в гей момче - също жалка картинка...

Съгласен съм обаче с това, което казаха по-горе - макари да има "влюбване", Любов липсва - просто харесване, илюзия на младостта и тн...



Тема Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: милейди]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.06.10 15:02



И във всичките съм влюбен !
Тука гледам много трагични мнения, които явно са от хора с много, ама много беден опит и никакви познания.
Моето мнение за мъжете. Един гей никога не може да се влюби в друг гей ! Това би било направо лесбийстване ! Смешна история и за мислене и за реализиране.
Геят винаги иска да има истински мъж ! И това е нормалното ! в края на краищата геят е жената, а на жената освен ако е лесбийка не и трябва друга жена, а мъж !
Но друг е въпросът че има разлики между гейските изцепки. Освен това има гейове и хомосексуални. Разликата е огромна - въпреки че малко хора я разбират и виждат !

Животът е само кратко удоволствие...


Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.06.10 16:10



Може и да си прав,но на теб извесно ли ти е,какво е хетеросексуалист?
Мъжете с които си бил грубо казано са педераси под прикритие.
Бил си с истински мъже,
истински мъже,
как да го разбирам?
Я си спомни колко ти струва да имаш връзка с идтински мъж в кавички?
Какво значи гейове и хомосексуални,всички са под един знаменател,
на български казано
пе-де-ра-си.
Твоето мнение също е много трагично,въпреки,че си с голям опит.
Отговори ми,какво разбираш под хетеросексуалист?



Тема До Реджиипнови [re: redjeep]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.06.10 17:21



сега ...
хайде да не си изясняваме какво е хетеросексуалист... Явно от твоя задъхан пост си личи опита ти...
Пък за педерасите под прикритие - не знам... Според теб всички са педераси под прикритие ли ?
И педерас какво е знаеш ли ти ? Щото на мен нюансите са ми до болка познати, но не съм сигурен за теб !
С две думи хетеросексуален, поне на пръв прочит означава нормален с жените, може и женен, привличащ се от жените и привличащ жените... И такъв който ще влезе в гей клуб само от любопитство и то с мен, а не иначе.
Достатъчно ли е ?
Хайде ти сега развий твоите теории. После ми кажи колко ти е опита ! И тогава ще мога да преценя с каква сериозност да продължим. А това че изказах мнението си за повърхностните постове по-горе смятам че имам право нали ? А ти защо се обиждаш ?

Животът е само кратко удоволствие...


Тема Гей се влюбва в негей ?нови [re: blkfan]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.06.10 17:58



Най-добре е да намери начин да се запознаят. След това да покаже симпатията си и желанието си за секс. И въобще по-сериозен контакт. От тук нататък всичко зависи от конкретните хора. Ако геят е феминизиран, пищящ, гримиран или изрусен - шансовете се свеждат до нула. Освен ако негеят е смъртно пиян, или добре заплатен. В този случай връзката е инцидентна. В другата противоположност ако хомосексуалния си е съвсем нормален като поведение - тогава може да си позволи много подобни приятелства, дори и продължителни. Пак зависи от конкретните хора. Такива случаи има много, дори и някои са съвсем неизвестни и неафиширани и въобще не ги броят в гей статистиката, което пък я прави много неточна !
Затова моят извод е - приятели бъдете себе си но не като слагате перуки, пищите или мяукате ! В този смисъл не бъдете "гейове" ! Ето това не се харесва в гейовете от останалите. Но ако не можете и това ви е истинската природа - много съжалявам - живота ви ще е самотна трагедия, дори и пълна с лукс и блясък !

Животът е само кратко удоволствие...

Редактирано от blkfan на 27.06.10 17:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.