Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:28 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема кой освен мен е дебел?нови  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано11.07.11 23:10



лошо но факт - откак заминах от БГ се омазах и за моите 177см бях станал по едно време дори 86кг, свалих с ограничение в яденето до 84кг и малко. от точно 1 седмица отново тренирам (само бягане) и да се похваля - за 1 седмица свалени килограм и половина - 82.8кг тази сутрин.

иначе срамно, щото от БГ пристигнах на 73кг и перфектна форма (есента на 2009 опитвах да тренирам за полу-маратон, макар че постигнах само 17км на тренировка). сега постигнах наново да мога 30мин да бягам, боря се за под 80кг като първа цел, а крайната е отново 73кг и 2 часа тичане за което да мога да мина над 15км.



Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: OgnenDemon]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано16.07.11 04:56



Какъв сладур си само!
Знаеш ли,доста си интересен,що се тревожиш толкова,нали си имаш жена?
И точно тук споделяш че си се освинчил.Какво те мъчи,не може да си видиш чората ли?Е айде,бели кахъри,дебел,слаб,за всеки влак си има пътници.



Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: redjeep]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано16.07.11 07:52



Аз немога и неискам да разбирам теб какво те мъчи. Искал съм нещо да споделя, написал съм го. С никой без причина не се заяждам, докато твоята не я виждам. Колкото до това защо тук пиша, честно казано надявах се да мога да си драсна с някой, без да срещна комплексарщината или простащината на повечето от клубовете. Поне така си мислех...

Редактирано от OgnenDemon на 16.07.11 08:04.



Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: OgnenDemon]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано16.07.11 21:28



Не ме разбра,не се заяждам,о приятелю,съжелявам,аз просто се пошегувах.



Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: OgnenDemon]  
Автор danaia nn ()
Публикувано17.08.11 18:09





Трябва да се тормозиш, бе човек. Намери си някаква мъка и не яж Ама невъзможна мъка си намери



Тема Re: кой освен мен е дебел? [re: OgnenDemon]  
Автор borecom (неЪм нерви ..)
Публикувано21.08.11 18:28



Ми .. аз



А ти си само суетен.

Back in Black

Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: borecom]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано21.08.11 20:46



И аз...
Обаче го пазя в тайна, дори и от себе си...
Всъщност, имам тяло на бог. Буда. И съм в съвършена форма. Кръглото също е форма...
Стига, бе, момчета, вие сте големи комплексари, бе...
Какво като имате някой и друг излишен килограм, това причина ли е да ви падне, хм, настроението...



Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: Sapiens]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано22.08.11 22:30



Мен ми е стимул, но за друго. незнам колко от вас са пробвали да се състезават на каквото и да е официално състезание, без оглед на това на кое място сте финиширали, ама от опит ви казвам - няма нищо по-секси от бегачки. няма да коментирам телата на маратонците и ултра-маратонците, то там няма как да се задържи сексапила ама и те на други висини във физиката и химията отиват

спринтьорките иди-доди. ама от средните до дългите дисциплини (от 3км нагоре) майко майко. преди да замина за Канада бях натрупал 2г опит от нулата в дълги разстояния и ходех и на състезания. верно завършвах от последните ма и на тая възраст не е лесно.

въпроса е че особено след старта в началото, до към средата на трасето рядко се разкъсва пакета и тичате по-нагъсто. обикновено винаги се паркирам да тичам зад някоя щото всичките дупетата им са да не казвам, а като се добави и че им се и впива отвсякъде та е много лесно да изтичаш голямо разстояние без да усетиш.

вие си преведете съответно "бегачки" в мъжки род за вас си и смятам ще има съгласни с мен



Тема хм ?нови [re: Sapiens]  
Автор borecom (неЪм нерви ..)
Публикувано23.08.11 13:30



.. тоз пич съм го подценил. Не е суетен. Нещо друго му има ..

Бахмааму и килограми и маратони и пакети и дупета .. то пълен хаос. Аз ги ползвам но по-полегнали бре.



Back in Black

Тема Re: кой освен мен е дебел?нови [re: OgnenDemon]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано23.08.11 21:45



Добре, де, ама как разбра, че си "дебел", бе човече и какво разбираш под "дебел"?
То бива-бива лиготии, ама чак пък толкова не бива...
Дебел е човек 160 кг., а, както казва Карлсон, който живее на покрива, той е "красив, умен, прилично дебел мъж в разцвета на силите си". И ние сме най-много такива. Разбира се, още по-умни, още по-красиви и още по-прилично дебели...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.