Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 27.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Ситият на гладния не вярванови [re: Linjack]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано07.07.11 07:51



то е напълно ясно, макар сложните думи, даже много добре си го обяснил. дори теоритично го допускам. на практика не толкова. в природата не съм чул за животно дето не прави секс. не броим низшите организми разбира се.

верно човека прави много изключения от природата, но чак такова...

или да го кажа друг яче - дори при травми или вроден генетичен дефект допускам дори на практика да има такива хора, но не и количеството да е колкото оная групичка. допускам да са една шепа пръсната из света.

в смисъл това е супер нестандартно и според мен рядко явление. точно колкото и явлението на жените с две влагалища - има ги но супер рядко, просто като шепа са.

както и да е



Тема Re: Ситият на гладния не вярванови [re: OgnenDemon]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано07.07.11 17:28



Не мисля, че човекът е толкова различен от останалите животни; просто асексуалността/хипосексуалността изглежда да е малко изследвана.
И все пак, сещам се поне един пример за асексуалност при животни -- в една глутница вълци обикновено само алфа двойката се размножава, останалите не участват в сексуални актове. Ако неалфа вълк се разгони понякога напуска групата и става вълк-единак.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: кой беше днес на прайданови [re: OgnenDemon]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.07.11 21:51



Знам, ве. Шегувам се просто.



Отдавна ми е известно, че съществуват хора, които считат секса за отживелица.

some men change the world more in defeat than other in victory...

Тема Re: Ситият на гладния не вярванови [re: Linjack]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.07.11 21:55



В такъв случай, можем ли да допуснем хипотезата, че хомосексуалността е плод не толкова на хомоеротичност, колкото на хиперсексуалност?
На огромен, почти неестествен* нагон?


- извинявай за това прилагателно, не се сетих за по-точно. Не търси под вола теле сега.

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re: Ситият на гладния не вярванови [re: Linjack]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано07.07.11 22:00



асексуалност при животни
...................'

Не мисля, че е удачно терминът "сексуалност" да се използва по отношение на животни. Все пак сексуалността е различен процес от размножителната дейност.

Сексуалността е по-скоро психичен феномен, отколкото чисто физически. Тя е пряко следствие от наличието на втора сигнална система, т.е. съзнание.

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re: Ситият на гладния не вярванови [re: ARlZE]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано07.07.11 22:44



Едва ли. Има хора, които се привличат от собствения си пол, но не се интересуват от секс. Добре известен пример е Анди Уорхол. Нетолкова известни - колкото искаш. Аз, например, от 20 месеца не съм спал с мъж или жена, но все още се определям като гей.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: кой беше днес на прайданови [re: ARlZE]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано08.07.11 06:36



незнам аз. докато не видя по Дискъвъри филм, който да ми обясни и покаже такива хора и докаже с експерименти и резултати че наистина е така, по-скоро ще вярвам че Ахмед Доган е агент от галактическа империя

не че в Торонто не се нагледах на извънземни, просто този вид ми звучи като прекалено извънземен



Тема Re: кой беше днес на прайданови [re: OgnenDemon]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано16.07.11 04:48



Много интересно.А миналата година беше ли?
Имам чуството,че си от друга планета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.