Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Миконос - помощнови  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано26.04.11 11:53



Моля ви за помощ да ми кажете как се стига до Миконос от София - решил съм да ходя през юни, но цените на самолетните билети са главозамайващи през тоз месец и си мислех дали няма някакъв (сигурно има, но аз не го знам) друг начин да се стигне до там - автобус, влак + ферибот или нещо такова... Благодаря предварително за помощта!

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Миконос - помощнови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Aricik (пчеличка)
Публикувано26.04.11 20:21



Автобус до Атина, Пирея, и оттам с ферибот

Аз пътувам до Крит от време на време, пробвала съм със самолет и автобус+ферибот. Самолетът е в пъти по-бърз и удобен, но пък с автобус и ферибот е супер по-евтино, особено ако си намериш подходящ ферибот (да не ти се налага да чакаш много на Пирея). Автобусът те стоварва на пристанището, оттам директно отиваш и си купуваш билет за ферибота. Даже може да питаш в автобусната компания, да ти препоръчат ферибот. Аз като пътувам с автобус, пътувам с Tourist Service, много са точни

Другият вариант е автобус до Солун и оттам със самолет, вътрешните полети са по-евтини, но трябва да си провериш дали ще намериш нещо евтино от Солун до Миконос. Има директен автобус от автогарата до летището, около половин час се пътува.

Amor omnia vincit

Тема Re: Миконос - помощнови [re: Aricik]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано26.04.11 20:30



Точно.

И аз същото щях да препоръчам.

И според мен Миконос изобщо не си заслужава биенето на пътя дотам.
Но това си е мое мнение.

some men change the world more in defeat than other in victory...

Тема Re: Миконос - помощнови [re: ARlZE]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано26.04.11 21:43



Хм... Аз доста агенции туристически изръшках по Запада, щот не живея в момента в България...че и форуми изчетох, че ме заболя главата:-) Най-много положителни мнения бяха за няколко пакета на Миконос за "гей"-ваканция... Всъщност идеята ми не е да ходя да се напивам и палувам, а да отида да мързелувам 1 седмица на море, да зяпам в синьото море на нЕкой шезлонг, да си чета книжка и да спя... Та, не знам... Може и да съм сбъркал, ама късно е вече - "пениш се, не пениш се, ке те ям!", както се казва в стария тъп виц...



Sic transit gloria mundi

Тема Re: Миконос - помощ [re: Aricik]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано26.04.11 21:46



Благодаря много! Аз смятам със самолет София-Атина. От летището до пристанището с метро-влак, а оттам с ферибот до Миконос. Пак благодаря за полезните и добронамерени съвети :-)

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Миконос - помощнови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Aricik ()
Публикувано27.04.11 20:19



Ако не е много нахално, дай линк да поразгледам тези гей-ваканции. Аз търсех разни неща из нета преди време, но май не съм търсила достатъчно старателно и така и не си намерих нищо



Amor omnia vincit


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.