Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 22.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Тициано Ферро - гей - признал официалнонови  
Автор _maycal (refab)
Публикувано09.10.10 22:26



и е отразил факта, май, и в книга (автобиография).





Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: _maycal]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано10.10.10 18:23



Е, аз никога не съм го храсевал Тициано Феро чак толкова, колкото например Рики Мартин. Споменавам второто име неслучайно - стана тенденция за хора, за които се знае, че са гейове, да излизат официално от гардероба, като пишат автобиография. Колко удобно :)

ПП:Е, тази песничка е приятна. Perdono:




----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: _maycal]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано10.10.10 21:04



Е, кое е по-важното - това, че е гей и си го е признал официално (след като най-вероятно всичките му приятели, близки, роднини и фенове отдавна са го знаели или поне подозирали...), или това, че е световноизвестен (поне европейскоизвестен

) певец?
И какво толкова пикантно и интересно има в такъв факт?
Просто ние сме нация от конформисти, задръстеняци и махленски клюкарки, затова нещо подобно може на някого да направи каквото и да било впечатление...
Кое, все пак, е по-важното - артистът или сексуалната му ориентация в леглото?




Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: _maycal]  
Автор PopeBenedictus (rectal ranger)
Публикувано10.10.10 22:37



Нищо не разбрах от тоз линк - извънреден лайв ли са направили по въпроса.





Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: Sapiens]  
Автор PopeBenedictus (rectal ranger)
Публикувано10.10.10 22:44



По-важно е, че е гей, разбира се! Ква ми е ползата, ако не е гей? А сега макар и безкрайно малко вероятно, имам малък шанс да го омаам


Като започна да пее в началото ми беше много секси, и сега си е готин пича, развам се че е от братството Да идват още и все готини, това си пожелавам!

Редактирано от PopeBenedictus на 10.10.10 22:51.



Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официално [re: PopeBenedictus]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано11.10.10 00:37



Пак си на кяр...
Що пък да е "безкрайно малко вероятно", нямаш ли път скоро към Италия?




Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: PopeBenedictus]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано11.10.10 11:25



"По-важно е, че е гей, разбира се! Ква ми е ползата, ако не е гей? А сега макар и безкрайно малко вероятно, имам малък шанс да го омаам"

PopeBenedictus, ти, май, си сред най-гнусните коментатори (обърни внимание, че пиша коментатор, а не човек)!?... Това го пиша на първо място като израз на неодобрение, меко казано, на специфичния балканско-българския елемент на принос към световната простащина и долнопробност, който ти смесваш, явно, с някаква шеговитост, която, обаче, е в противния стил ала Слави Трифонов!... Това ми мнение, естествено, да не се счита като безусловна защита на всякакви варианти на хомосексуална същност и изява.



Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: _maycal]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано11.10.10 18:57



Сладък е :) Радвам се, че си го каза... Нашите родни "звезди" могат да се поучат от него и от Рики Мартин...

Последното, което чух за Руши е, че си има приятелка... а и Камен Водиничаров все разправя, че совите не са това, което са...



Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: _maycal]  
Автор PopeBenedictus (rectal ranger)
Публикувано11.10.10 19:45



Слави не би се изразил като мен, най-малкото защото изповядва някаква хетерастия. Иначе какво просташко има в това, че изразих желание да таковам италианчето?





Тема Re: Тициано Ферро - гей - признал официалнонови [re: PopeBenedictus]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано20.01.11 15:43



Хм, накара ме да се замисля... :-) Сетих се, че имаше едно чудо преди известно време, наречено "човекът-глас", който ни изложи много яко на някъв певчески конкурс, та тоя, ако е гей, не го знам, но ако беше, за мен е мнооого по-важно, че е бездарен и не може да пее и ме дразни, отколкото, че бил гей... Много важно

Sic transit gloria mundi



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.