Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:07 25.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Имам въпрос...  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано14.09.10 09:43



Я да ви попитам, дали ви се е случвало такова нещо, защото на мен ми се случва от време на време и се чудя от къде им идват на някои хора такива мисли.

Става дума за това, че когато някой мъж разбере, че си гей, започва да се държи така, сякаш всеки момент ще му скочиш или все едно си или ще почнеш да го сваляш...

Даже един мой колега, който е 170см/140кг. цяла седмица се държеше като ощипана мома, все едно съм някакъв сериен изнасилвач...Налжи се да го успокоя, че и последния мъж да е на Земята, няма да има от какво да се притеснява, та после нещата си продължиха постарому...

Та въпросът ми е, от къде им хрумва на тези хора идеята, че щом си гей, задължително се мяташ на всичко живо, дето има хуй, независимо от това какъв е и как изглежда? Дали от медиите или от отчаяните швестерки, които се въртят по тоалетни и градинки и които сякаш нямат никакви критерии - хуй да е и толкоз...



Тема Re: Имам въпрос...нови [re: mizrahi!]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано14.09.10 19:48



Интересно - на мен точно такова отношение от мъж не ми се е случвало: повечето ми познати го приемат доста спокойно. Чувал съм, че после е имало случаи да ме обсъждат зад гърба ми, но това е. Всъщност, най-силно отрицателните реакции съм получавал от жени, колкото и да е парадоксално.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Имам въпрос...нови [re: Linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано14.09.10 20:12



За тебе не е ли естествено...
Отнемаш им приоритетния контингент, "дърпаш им чергата изпод краката", навлизаш им в територията...
Избери подходящото...

Простакът с компютър е още по-опасен...


Тема Re: Имам въпрос...нови [re: mizrahi!]  
Автор La_Bete (новак)
Публикувано14.09.10 22:35



Да, случвало ми се е да се сблъскам с подобно отношение -- изведнъж започват да се държат, като че си прокажен и, при невнимание от тяхна страна, коварната зараза ей сега ще ги лепне. Ситуация, колкото тъжна, толкова и смешна...

Има обаче една друга категория мъже, чието отношение е още по-интересно (или "влудяващо", въпрос на гледна точка...

). Това са обикновенно харизматични отракани (хетеро-) Дон Жуани, жадни да са център на внимание.... чието и да е внимание, вкл. и дискретно внимание/ухажване от хомосексуалист. Изглежда за този тип е без особенно значение, кого са покорили, мъж или жена. Важен е процеса, омайването, което се явява като пре-потвърждение на собствените му достоинства, респ. и самочувствие.



Тема Re: Имам въпрос...нови [re: mizrahi!]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.09.10 00:45



Не познавам много гей пичове, за които да знам че са гей, и не се бях замислял как се държа в тяхно присъствие. Мисля, че не се държа различно, но пък знае ли човек. Тия дни ще ходя да пия една бира с един, поне такива са плановете, и ще се 'наблюдавам' да видя как се държа:)



Тема Re: Имам въпрос...нови [re: harish_chandra]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано15.09.10 03:01



Хахаха. А нямаш ли вече някакви наблюдения? Не си ли го виждал вече този пич?


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Имам въпрос...нови [re: La_Bete]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано15.09.10 03:09



Интересно - имам един познат - хетеросексуален мъж, който ме учеше да танцувам салса и дори ми предложи lap dancing пред жена му - той се ожени преди месец. Определно имам чувството, че понякога се занся (флиртува леко) с мен и аз му отвръщам, според зависи алкохола. Жена му няма нищо против, дори веднъж я подпитах леко - тя каза, че не се притеснява и е уврена в него, стига да се забавляваме. Въпросът е докъде стига това забавление... Е, всъщност и двамата са ми близки приятели - така че до никъде. Но, искам да кажа, че хора, които се чувстват спокойни със сексуалността си, си позволяват такова флиртуване.


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от Linjack на 15.09.10 03:23.



Тема Re: Имам въпрос...нови [re: Linjack]  
Автор harish_chandra (curmudgeon)
Публикувано15.09.10 03:31



Абе виждал съм го, но не ми беше минавало през ума да се наблюдавам да видя как се държа. По спомен си мисля че не съм бил различен заради това че е гей, но пък то е трудно човек да се погледне от страни, и какво си мисля аз не е винаги това което е. Интересно той какво си е мислил.





Тема Re: Имам въпрос...нови [re: harish_chandra]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано15.09.10 04:08



Ааа, викаш, че като съм част от световната гей коснпирация трябва да знам, а?
Абе да ти кажа, ако е забелязал нещо подобно, пичът сигурно е щял да си каже - ние гейовете сме малко цапнати в устата. Виж, Мизрахи как се е разправил в неговия случай. Не казвам, че при теб е било същото положение, но аз не бих си затраял някой да ми говори bull shit.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Имам въпрос...нови [re: Linjack]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано15.09.10 10:05



Сега като си мисля, може би донякъде славата на гейовете на "хищници", които не подбират идва от това, че много изтрещели вече гейове, прегорели от неуспешните си гей връзки са започнали да свалят масово и единствено хетеро мъже...

Аз познавам един такъв, който естествено тръгва с парите напред, та той ми казва "Аз не мога да спя с гейове. Трябва да е истински мъж." като под "мъж" разбира хетеро. Какво се получава обикновено - сваля си някакви комерсиални момченца, духа им, от време на време те го пребиват, ограбват и бягат и тн... или пък страда, че го муфтели само за пари, което всъщност си е нормално, защото за тях той е само жива форма на банкомат...

Та може би заради такива хора хетерото се страхват от нас... Не отричам, че има тръпка да свалиш някое "хетеро", но компромисите в този случай са допустими само в някакви граници, като ключовата дума тук е НЯКАКВИ... Не бих могъл да си легна с някой, който не ми харесва, само за това, че е хетеро...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.