Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема споделено  
Автор kikkoo (непознат)
Публикувано05.09.10 00:22



Здравейте, на 28 съм от София и до сега съм бил само с мъже но от известно време искам сериозна връзка с жена.Проблема обаче е ,че незнам как ще призная пред някое момиче че съм обратен но много искам да го променя ,да открия истинската Любов да имам дете и нормално семейство.По нищо не ми личи че си падам по момчета ,но някак мисълта че нямам жена до мен ме убива,разкъсва ме вътрешно и то постоянно!



Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор La_Bete (новак)
Публикувано05.09.10 13:08



Ако аз бях в подобно положение първото, което бих направил е, да потърся компетентен психотерапевт. На (почти) 30 години човек трябва да може да разбира и да приеме/преглътне онова, което е. За теб обаче изглежда това е непосилно и ти живееш във вътрешен антагонизъм и само-отрицание. Според мен, човек в подобно състояние не е пълноценен, нито за себе си, нито би бил пълноценен в една връзка -- дали с мъж или жена това в случая е, без никакво значение.



Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано05.09.10 13:53



Здрасти,
Сложна работа. Който ти е писал преди мен е в известна степен прав що се отнася до вътрешния антагонизъм, който изпитваш вероятно и т.н., но не и за останалото, което ми се струва доста лошичко като изказване.
Трябва, според мен наистина да си изясниш въпроса защо искаш да си с жена - заради самата нея ли, заради това, че искаш да имаш дете или за това, че искаш да имаш нормално семейство. От капитална важност е да си отговориш на тези въпроси, защото след това ще имаш ясна изходна база за понататъшни действия.
За да бъдеш с някого, както и сам без съмнение знаеш много добре, е необходимо да го обикнеш, както и той/тя теб (не говоря за секса тук, който знаем как се случва), а когато си с някого и между вас има любов наистина, това означава, че се възприемате взаимно такива, каквито сте всеки един от вас, следователно можеш спокойно да кажеш на жената, ако става дума за жена, че си гей, но въпреки това я обичаш и искаш дете от нея. Жените това го усещат, то им е в природата - ако един мъж може да бъде баща на децата им, те го разбират, усещат го...

Sic transit gloria mundi


Тема Re: споделенонови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано05.09.10 15:02



...даже и блондинките по дух и природа...

"Безкрайни са само Вселената и човешката глупост.“ Айнщайн

Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано05.09.10 23:33



Че ние ненормални ли сме?
Нормално семейство?
Ще бъдеш това което си.
Не се заблуждавай и още повече,че ще създадеш семейство и деца.
Че коя ще е тази жена която ще се ожени за теб,ще знае че си педал,
ало?
Това е престъпление,да се ожениш и да лъжеш съпругата си цял живот.
И не си играй с нас,намирисва ми на подхлъзване.



Тема Re: споделенонови [re: redjeep]  
Автор La_Bete (новак)
Публикувано06.09.10 00:39



Играта май загрубя....

Че защо да не се жени и да няма деца? Както сметне за добре, така ще си устройва живота. Да се говори за "престъпление" в този контекст е просто нелепо!!! Брак/съжителство не се основава на морални абсолюти.

@kikkoo Мнението ми по-горе може би на пръв поглед звучи рязко, но мисля разбираш, че искайки съвет в публичен форум човек трябва да е готов да чуе и не дотам лицеприятни гледни точки.

Аз категорично стоя зад мнението да се обърнеш към (компетентен) психотерапевт. Психотерапията не е просто за "луди", а помага на стотици хиляди -- "нормални" -- хора да намерят решение на проблеми, както в самите себе си, така и на проблеми възникващи при взаимодействието им със заобикалящата ги социална среда (семейство/приятели/работа/любов и т.н.).

Така или иначе, светът, и в частност любовта и секса, не са Черно и Бяло -- поддържането на връзки с мъже не изключва такива с жени; евентуален брак; деца; и т.н. Всичко се определя от личностните качества, и по-специално от умението да се градят и поддържат близки отношения, а не от това, кой с кого си ляга, и какво прави между чаршафите.



Тема Re: подкрепямнови [re: La_Bete]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано06.09.10 06:01



Подкрепям напълно мнението ти, La Bete. Добре е да можем да казваме, когато трябва, неприятните истини от живота си. А и, аз винаги съм мислел, че като гейове, които знаят обратната страна на стигматизацията, ние не можем да си позволяваме да стигматизираме другите хора, с техните ситурации. В такъв случай, не бива да отхвърляме предимствата на психотерапията заради предразсъдац, особено като имаме предвид, повишеният брой на хора с депресия и други психологични състояните сред ГЛБТ индивидите.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано06.09.10 06:15



Здравей, Киккоо. Усмихни се -- малките стъпки променят живота. Казваш, че имаш проблем и много искаш да го промениш.

Добре, браво за първата стъпка - обърнал си се към някого за съвет. Сега е време за втората стъпка: опитай се да разбереш проблема - рационално и емоционално. Отговори си на тези въпроси, честно:
(*)Защо искам сериозна връзка?
а)Защото животът сам ми изглежда празен?
б)Защото родитилите и близките ме натискат?
в)Защото вярвам, че за да имам деца трябва да имам сериозна връзка със жена, и то само ако имам истиската любов?
––Ъъъъ - мен ако питаш точка (в) не може да е вярната причина.
(*)Мога ли да *го* променя (това, че си падам по момчета)?
а)едва ли
б)ако много, много, много искам, знам че мога!
---Ако много исках да летя сигурно щяха да ми поникнат крила.
(*)Защо точно аз съм "обратен"?, а защо не
(*)Какво значи обратен? Кой определя какво е нормално? Мога ли да намеря обичащ партньор, незвисимо от пола? На какво съм готов за да имам деца? И най-вече, да се върнем на началния въпрос, какво искам и защо го искам?


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано06.09.10 09:39



Абе много сте ми смешни с тия клишета - "нормално семейство" и тн. А и искаш до тебе "жена" - казваш го все едно искаш да си вземеш куче. То на сила хубост не става - ако не те привличат жените, нищо няма да излезе...

Щях да те разбера, ако си беше харесал някое момиче, усетил си тръпката така да се каже и сега се чудиш какво да правиш, ама да си "вземеш жена", за да имаш "нормално семейство" си е тъпотия...

Един приятел наскоро се пробва - той и с мъжте си е сто процента пас, пък с жена просто не знам какво щеше да прави. Хвана си някаква мацка, движиха известно време и тя го разкара - нормално - то тая работа само с вечери на свещи не става, нищо че женските списания само тва разправят, трябва си и копане и то не само в задния двор :





Тема Re: споделенонови [re: mizrahi!]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано06.09.10 22:22



хехе

.......пас означава, че никъде ли не му се отдава да го набута...

Аз ако си имам чеп, ще умрем да го завирам по разни дупки...ама немам ...



П.П.

+ тва малки и стегнати женски дупета мн ме кефат, мн са по-красиви и от най-готините стегнати мъжки задници...

еххх, адамовци - нищо не разбирате, ако не се възбуждате от такава гледка...

Devil may cry...

Редактирано от милейди на 06.09.10 22:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.