Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор DAEMON (Pink Phantasy)
Публикувано06.09.10 22:39



Опитвайки се да се вкараш в рамките на "нормалното" - се обричаш на абсолютен кошмар.
Ако не си "нормален" - твоето си е кауза пердута.



Тема Re: споделенонови [re: PopeBenedictus]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано07.09.10 04:59



Не, не може, прав си :-) Пък отде ги намирате такива граждани, бе, чак ми съ разхлопа сърДцето :-)

Sic transit gloria mundi


Тема Re: споделенонови [re: PopeBenedictus]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано07.09.10 05:09



А иначе на 34 вече искам да ти кажа, че така и не срещнах досега мъжа на живота си... Е, то, че съм грозничък също е верно, ама и за нас имало уж влак, но кой знае... Та, тоз младеж, отде да знаеш какво му е положението, може пък биологичният нагон за възпроизводство да превалира... Аз лично никога не съм искал да се възпроизвеждам, каквото мога да сътворя през живота си това ще е, но съм сигурен, че няма да е нешо, което непременно ще е толкова стойностно, че да има последователи... Единствено ме притеснява, че няма да оставя кръвно свързани с мен хора, които да се молят за душата ми кат умра (виж, в християнския възглед за безсмъртната душа вярвам наистина), та така

Sic transit gloria mundi


Тема Re: споделенонови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано07.09.10 18:16



Ами мъжете за разлика от жените нямаме "бащин инстинкт". В природата на жената е да ражда и да гледа деца. В природата на мъжа е да чука каквото му падне...пък ако се получи дете - хубаво...

Единствено социалните и религиозни норми внушават на хетеросексуалния мъж, че трябва да е подобие на жена само че с пишка - т.е. да гледа деца, да се грижи за тях, да ги обикаля като квачка и тн...

Ето защо ако някой се поддава на социалния натиск на обществото, негов си проблем. Само да не мрънка после, че не бил щастлив...



Тема Re: споделенонови [re: mizrahi!]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано07.09.10 18:24



В природата на един човек е да мисли! А иначе, аман от идеи какво е и какво не е в природата на един мъж или една жена. Твоето мнение не се отличава съществено от мнението на пазарджишкия прокурор (

)
Природата на човек е доста сложна, за да се опитваш да я принизиш само до едното оплождане. Дори и биолозите не мислят така.


----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано08.09.10 00:32



Наистина имаш сериоизен проблем и този проблем си ти, самият.

"...до сега съм бил само с мъже но от известно време искам сериозна връзка с жена...."

Май не ти е ясно, че въпросът не е в това, какво ТИ искаш, а в това, каква е същността ти, дълбоката ти вътрешна същност. Може и сега да не ти се вярва, но приеми на доверие, че от себе си не можеш да избягаш, това не ти е ключ за осветление - "щрак" и съм с мъже, пак "щрак" и вече не съм с мъже, а с жени и се женя, и имам семейство и деца...
Дори и изконно бисексуалните се затрудняват да се определят абсолютно точно.
Извинявай, но тези твои "мечтания" подхождат на 14-годишно момче, което още не е свикнало с ориентацията си и се страхува и плаши от нея.
"...мисълта че нямам жена до мен ме убива,разкъсва ме вътрешно и то постоянно..."
А, представи си, че си постигнал тези розови мечти и вече си женен и с дете, не ти ли минава изобщо през ума, че мъжете ежесекундно ще ти липсват?
А тогава какво ще правиш - ще си угодиш отново на "искането" и ще разбиеш семейство и ще оставиш дете без родител?
Дори само заради това, че от ориентацията си не можеш да избягаш...
Или си мислиш, че сексуалната ориентация е заболяване и можеш да го лекуваш?


С този начин на мислене май твърде лесно ще заместиш една вътрешна трагедия с друга, значително по-голяма...



Тема Re: споделенонови [re: mizrahi!]  
Автор La_Bete (новак)
Публикувано08.09.10 07:30



Свръхсексистко гледище, което е още по-любопитно поради факта, че е изповядвано от гей. Толкова за мита, че гей са носители и изповядват прогресивни социални идеи.

Като чуя довод да се позовава на, какво било "в природата" веднага ми замирисва на спекулация... В природата съществуват всевъзможни форми на социална организация и разнообразни форми на родителство, а не просто атомизирани индивиди.

Отделна тема е, че през по-голямата част от човешката история връзката между вагинален секс, еякулация, оплождане и бременност е била неизвестна, респ. съвременните разбирания за бащинство и майчинство също не са съществували.



Тема Ако държиш да предприемешнови [re: kikkoo]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано08.09.10 10:30



такава промяна и кажи че си бисексуален.

Само не забравяй, колко е нечестно спрямо момичето, което ще избереш да "бъде до теб". По-добре ще е, това да е истинска бисексуална жена, с която да имате отворена връзка.

Познавам един галфон, дето е създал нормален хетеросексуален брак и деца и лъже жена си няколко пъти в месеца с произволни лековерни хора из интернет ... повръща ми се от такива хора. Не се превръщай в такъв.

Нищо лично срещу бисексуалните или тебе разбира се..., аз лъгах 10 години че съм би. Най-тъпият период през живота ми.

Вярвай ми. Никой не печели от една лъжа.

Не, не ме интересува, че знаеш!

Тема Абсолютно погрешнонови [re: mizrahi!]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано08.09.10 10:36



схващане за бащинският инстинкт имаш.

Аз и половината ми приятели тогава сигурно сме някакви мутанти.

Книгата в която си го прочел това я изхвърли или я запали.

Не, не ме интересува, че знаеш!


Тема Re: споделенонови [re: kikkoo]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано09.09.10 02:00



kikkoo направи го!
Няма гаранция, че ще спечелиш, но няма и гаранция, че ще загубиш.
Живота не е математика. В живота 2 и 2 не прави 4 !

Направи това, което усещаш, че искаш. Човек трябва да гони щастието си, да се опита да се доближи до него, да го чувства, че е близо, някъде там.....

Знай, че истинската любов може да не дойде от жена. Истинската любов въобще ако те намери се радвай. Трудна постижима любов е.

Навярно искаш спокойствие със жена и дете. Имай ги! Създай си го! С мъж семейната хармония е по-трудно постижима. Ако имаш подкрепата на семейството си да се ожениш, ще ти е по-лесно.

Не разбрах гей ли си или бисексуален?
Защо жена ти трябва да знае за миналия ти живот? Ще й изневеряваш с мъже ли или просто не искаш да имате тайни? Мислил ли си да прекратиш връзките си с мъже или не?
Ако си приключил с мъжете, действай спокойно. Иначе нещата се усложняват, но няма нерешени проблеми ако всичко е изяснено.

Действай, реализирай мечтите си. Направи го така, както го усещаш.
Не си губи времето с психолози и прочие...Няма да ти кажат нищо, което да не знаеш. А ти в себе си най-добре усещаш какво ти е, какво искаш и как да го направиш.

Единственото от което имаш нужда е подкрепа. Бъди силен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.