Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Виж сега, ...нови [re: DAEMON]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано22.08.10 22:19



... аз като се попросветих малко мога да ти кажа, че буч жените са като цяло са физически грозновати. Дори и хетеросексуалните, които лесбийка посмъртно няма шанс да си изчука. Знаеш ли какво е сексуален проблем? Да ги види от далеч/на снимка/ и ги хареса хетеросексуален мъж. Или въобразяващ си, че е хетеросексуален - това, да си въобразяваш или да се навиваш за нещо което не е, също е проблем.

Разбира се имаме излъчване, интелект, чувствителност, сексуални умения и прочее все по-важни неща за това става ли жената/мъжа или не става. Но да казваме на черното бяло само щото, представи си, нали ...



Тема Re: Виж сега, ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор DAEMON (Pink Phantasy)
Публикувано22.08.10 22:36



Бррр..... на такива бонбончета викаш грозновати.

Има типажи всякакви... има и мъже, и жени всякакви... има мъже, които харесват феминизирани мъже. Има и такива, които харесват беър... не съм много запознат с гей-предпочитанията.
Съответно има и такива жени...
Това, което е еротично и възбуждащо за един, може да е грозно и отблъсващо за друг.
Но аз няма да кажа че типажа, които някой харесва са "грозотии" или каквото там друго... просто няма да си позволя да натрапвам личното си мнение.

Еротиката при лесбийките е доста по-различна от хетероеротиката
Особено при почитател(к)ите на буч...

Редактирано от DAEMON на 22.08.10 22:46.



Тема Мани, мани ...нови [re: DAEMON]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано22.08.10 22:47



... има и мъже извратеняци, дето жени харесват. Пък хетеросексуалните жени направо са болни мозъци, ако питаш мен.



Е, това с бонбончетата също е натрапване на лично мнение. Хората избягват да изказват отрицателно мнение за да не обидят нечий вкус. Е, аз я карам някъде по-средата - ако нещо ми се стори грозно си го наричам такова ... понякога ... но пък чистосърдечно си признавам, че външността е нещо важно, но не най-важното.



Тема Re: Мани, мани ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор DAEMON (Pink Phantasy)
Публикувано22.08.10 23:27



Остава да се направи една анкета в Адам и Адам - какви жени харесват гей-мъжете, успоредно на аналогична в Ева и Ева



Тема Ще се провали ...нови [re: DAEMON]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано22.08.10 23:42



... ще започнат едни предълги и засукани уточнявания на смисъла на "харесвам" и хората ще забравят за анкетата.





Тема Re: Ще се провали ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор DAEMON (Pink Phantasy)
Публикувано22.08.10 23:47



Дам... или ще избие на някъде другаде



Тема Re: Мани, мани ...нови [re: DAEMON]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано22.08.10 23:51



За да не ме набедите, че харесвам само рускини и т.н. - ето една хубава японка. Малко кльощава, ама все пак е манекенка, певица и актриса.



Най-важното е невидимо за очите.

Тема За непросветените ...нови [re: Изyмeн]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано22.08.10 23:55



... - тая мацка е доста хубавичка. Нищо, че и липсват няколко сантиметра обиколка.





Тема Re: Мани, мани ...нови [re: Изyмeн]  
Автор DAEMON (Pink Phantasy)
Публикувано22.08.10 23:56



Недей, че ще бъде прието като хетеропропаганда


Иначе е мършавичка, но ако налиташ на всичко дето мърда - става



Тема Re: За непросветените ... [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано23.08.10 08:42





Филмчето си заслужава да се изгледа. Винаги ми е харесвало как японците прибягват до крайности.

Най-важното е невидимо за очите.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.