Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: Linjack]  
Автор DAEMON (Pink Phantasy)
Публикувано20.08.10 23:05



извинявай... направо изтрий коментара ми, плс...



Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: DAEMON]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано20.08.10 23:10



Не, нека седи - нищо прекалено не си казал... а и не обичам да трия: ако ми дойде в повече - заключвам, а от доста време не съм местил в темата за "словесните двубои".


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано20.08.10 23:49



Човекът не се връзва на глупости, няма сексуални проблеми, не е латентен хомосексуалист и наистина харесва хубави жени.

Айде, признавам си... Преди 4-5 години гледах един филм, та там главният герой язди на кон и изобщо се разправя с лошите. Та по едно време се усещам, че твърде хубав ми се стори, та си мисля, че не е наред тая работа. Щото мен мъже не ми харесват, ама никак. Бях хванал филма по средата, та като разбрах, че всъщност е преоблечена жена - стана ми ясно.

Ама за оная тема съм прав - за едно мнение, дето не беше кой знае какво - триене и директно предупреждение за бан. Явно сме докачливи на тая тема.



Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: Изyмeн]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано21.08.10 00:02



Ей, голЕм си мЪж! Цъ-цъ-цъ. Винаги да си прав. Като споря с брат ми, понякога съм мятал книги в лицето му - буквално имам предвид. Толкова ме дразни с арогантността си. Ама аз от къщи отдавна се измъкнах и обикновено не си говорим достатътчно дълго, че да замятам книги по него.

Но с теб - алоу - я малко да се смириш, няма как да ти метна книга в главата. Прав бил. От твоята камбанария, драги, през твоя прозорец. Айде остави и другите да са прави, а?

А за модерацията на Деймън - в неговия клуб, той определя какво е допустимо. Който не е съгласен може да му гласува недоверие. В този клуб - по същия начин.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.08.10 00:05



Че има ли смисъл да споря, ако не смятам, че съм прав? Всички се стремим към истината, но нека не забравяме, че обективната истина е само една и не може всички да сме прави, ако сме на различно мнение. Специално по повода за грозотиите - вкусове всякакви. Аз и на някои мои познати съм се чудил как се женят за такива крокодили, ама някак не е възпитано да ги попитам.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: Изyмeн]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано21.08.10 00:13



Чичо Оскар е казал, че истината е рядко чиста и никога проста.
Обективната истина е една химера, драги: дори на елементарно равнище Хайзенберг ти казва, че има някаква неопределеност. 2+2=4 само в най-абстрактния смисъл на понятието число, а когато си говорим за хора: 2+2~4.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Бъдете хора, моля винови [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.08.10 07:39



На елементарно равнище нещата са съвсем различни. Ако обърнеш една чаша с вода - водата ще се излее от чашата и ще падне на земята. Освен това много молекули няма да паднат, а ще отлетят. Та твоята приблизителност е такава - съотношението на падналата вода към изпарената. В макросвета всичко се определя от вероятността. Макар на микрониво неопределеност да има - на макрониво тя е точно определена. Вземи за пример урана или плутония - с течение на времето се разпадат, но с точно определена скорост. Затова и критичната маса е точно определена, а не се колебае с 20% например.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Какво е ...нови [re: Linjack]  
Автор ДъpвeнФилocoф ()
Публикувано21.08.10 21:16



... "буч"?



Тема Re: Какво е ...нови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор LinjackМодератор (...)
Публикувано21.08.10 22:09



butch
Който има характерно мъжкарско поведение: използва се както за лесбийки, така и (по-рядко) за гей-мъже, и (осношно иронично) за останалите.


Забележка: Тъй като занлийският е странен език, думата се чете "буч", а не "бъч".


----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Какво е ... [re: Linjack]  
Автор Изyмeн (Премъдър)
Публикувано21.08.10 23:11



Като ги видях - на вас повече трябва да ви допадат. Аз сега отивам при руските красавици, там поне за гледане има много.



Редактирано от Изyмeн на 21.08.10 23:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.