Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кво става кат гей се флУби в негей?  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано24.06.10 03:02



...как се борите за такава любов и случвало ли се е да ви върже и оня негейа в тоз случай негей ли е бил всъщност изначално и такива сума ти др питанки... дам...




Devil may cry...

Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано24.06.10 08:06



Питай ги, дали в Гейтюб има такива!



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано26.06.10 19:01



Според мен е почти невъзможно гей да се влюби в хетеро, тъй като връзката им няма как да се развие. Освен ако не става въпрос за някоя тийн тръпка, но това едва ли може да се нарече "любов" такава, кавато я разбират и изпитват зрелите хора. Т.е. не нещо мимолетно.



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.06.10 20:33



Грешиш.
Влюбването на гей в хетеро е твърде често срещано и твърде трагично.
Влюбването на хетеро в гей е по-невероятно.
Но, не забравяй, че както има баланс на прогестерон и тестостерон във всеки индивид - мъжки или женски, точно така има и (особено в тийн-възрастта) различен процент на хетеро и хомо наклонности и интереси, също във всеки отделен индивид.
Не съществуват 100% хетеро индивиди, доказано е.

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд


Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.06.10 00:26



Определено нищо не се случва.По принцип влюбването е възможно,но с големи жертви от хомосексуалиста.
Хетеросексуалния се възползва от това ,било то материално, или други изгоди.
В по-големия случай връзката се разпада .
Ако действително има влюбване от двете страни,то тук в случая въпрос няма,и двамата са хомосексуалисти.
Пресен случай,цяла България таеше дъх от връската на Азис и Китаеца.
Това бе точно това което питаш.Но и там мистерия,кой знае?
Въобще,чувешките взаимноотношения са една загатка.Влюбвания,влюбвания,
във всичко може да се влюбиш.



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.10 11:22



Ами несподелената любов винаги е малко тъжна... Виждал съм гей момчета влюбени в най добрия си хетеро приятел. В зависимост от това, колко са близки, може и да правят това - онова, ей така заради приятелството, но това обикновено не продължава дълго и е непълноценно и за двамата...

Виждал съм също и момиче, влюбено в гей момче - също жалка картинка...

Съгласен съм обаче с това, което казаха по-горе - макари да има "влюбване", Любов липсва - просто харесване, илюзия на младостта и тн...



Тема Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: милейди]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.06.10 15:02



И във всичките съм влюбен !
Тука гледам много трагични мнения, които явно са от хора с много, ама много беден опит и никакви познания.
Моето мнение за мъжете. Един гей никога не може да се влюби в друг гей ! Това би било направо лесбийстване ! Смешна история и за мислене и за реализиране.
Геят винаги иска да има истински мъж ! И това е нормалното ! в края на краищата геят е жената, а на жената освен ако е лесбийка не и трябва друга жена, а мъж !
Но друг е въпросът че има разлики между гейските изцепки. Освен това има гейове и хомосексуални. Разликата е огромна - въпреки че малко хора я разбират и виждат !

Животът е само кратко удоволствие...


Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.06.10 16:10



Може и да си прав,но на теб извесно ли ти е,какво е хетеросексуалист?
Мъжете с които си бил грубо казано са педераси под прикритие.
Бил си с истински мъже,
истински мъже,
как да го разбирам?
Я си спомни колко ти струва да имаш връзка с идтински мъж в кавички?
Какво значи гейове и хомосексуални,всички са под един знаменател,
на български казано
пе-де-ра-си.
Твоето мнение също е много трагично,въпреки,че си с голям опит.
Отговори ми,какво разбираш под хетеросексуалист?



Тема До Реджиипнови [re: redjeep]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.06.10 17:21



сега ...
хайде да не си изясняваме какво е хетеросексуалист... Явно от твоя задъхан пост си личи опита ти...
Пък за педерасите под прикритие - не знам... Според теб всички са педераси под прикритие ли ?
И педерас какво е знаеш ли ти ? Щото на мен нюансите са ми до болка познати, но не съм сигурен за теб !
С две думи хетеросексуален, поне на пръв прочит означава нормален с жените, може и женен, привличащ се от жените и привличащ жените... И такъв който ще влезе в гей клуб само от любопитство и то с мен, а не иначе.
Достатъчно ли е ?
Хайде ти сега развий твоите теории. После ми кажи колко ти е опита ! И тогава ще мога да преценя с каква сериозност да продължим. А това че изказах мнението си за повърхностните постове по-горе смятам че имам право нали ? А ти защо се обиждаш ?

Животът е само кратко удоволствие...


Тема Гей се влюбва в негей ?нови [re: blkfan]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.06.10 17:58



Най-добре е да намери начин да се запознаят. След това да покаже симпатията си и желанието си за секс. И въобще по-сериозен контакт. От тук нататък всичко зависи от конкретните хора. Ако геят е феминизиран, пищящ, гримиран или изрусен - шансовете се свеждат до нула. Освен ако негеят е смъртно пиян, или добре заплатен. В този случай връзката е инцидентна. В другата противоположност ако хомосексуалния си е съвсем нормален като поведение - тогава може да си позволи много подобни приятелства, дори и продължителни. Пак зависи от конкретните хора. Такива случаи има много, дори и някои са съвсем неизвестни и неафиширани и въобще не ги броят в гей статистиката, което пък я прави много неточна !
Затова моят извод е - приятели бъдете себе си но не като слагате перуки, пищите или мяукате ! В този смисъл не бъдете "гейове" ! Ето това не се харесва в гейовете от останалите. Но ако не можете и това ви е истинската природа - много съжалявам - живота ви ще е самотна трагедия, дори и пълна с лукс и блясък !

Животът е само кратко удоволствие...

Редактирано от blkfan на 27.06.10 17:58.



Тема Re: До Реджиипнови [re: blkfan]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.06.10 23:43



Добре остани с здраве,
и знай,че аз не съм обиден,най малко.
Просто мнения.
Не мога да ти излеза,
действително си с голям опит.
Бъди това което си.



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.10 23:44



Гледам и не вервам на очите си... то такива глупости не бях чел скоро, откак Боян Расате се отказа да пише, щото му потрошили главата с бокс... та и тебе това май те чака...

От къде го измисли това, че гейовете били жени?! Аз съм гей, гаджето ми е гей и с жените нямаме нищо общо, дори вече не спим с тях... А иначе аз го обичам и той мен, така че и за влюбването не си прав...



Тема И сега още по темата...нови [re: mizrahi!]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.10 23:48



И може би тук е моментът да вметна нещо по темата, за да не изкараме преждеговорившия съвсем неправ - а именно - съществуват такива гейове, които дотолкова са се вманиячили в това да свалят хетеро мъже, че да поддържат нормална връзка с хомосексуален мъж им се струва абсурдно... По правило тези гейове наистина са женствени ако не външно, то в главата си - мечтаят си за "истинския мъж" и наистина разправят, че другите гейове не били мъже, но причината е, че просто никой няма да се прежали да ги изчука... Та така - остава им да си плащат на комерсиални хетерчета, дето само ги муфтят и накрая им теглят по един бой и си заминат...



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.06.10 00:21



Нещо не си особено наясно по отношение на градацията "харесване, влюбване и любов"...
Както и по въпроса активни и пасивни гей-хора, за тебе всичко е омешано в някакъв вулгарен коктейл.
Колкото до "големия ти опит", важи една стара максима: "Не го вади, ако не си сигурен. Ако го вадиш, поне не го размахвай, че със сигурност ще станеш за резил..."

.
Между другото, не си наясно, че повечето, с които разговаряш, са хора с много голям опит и от години живеят на съпружески начала с партньор, някои дори имат и брак в друга страна.
Мисля, че се опитваш да се правиш на интересен, но не ти достига нито опит, нито познания, нито интелигентност...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано28.07.10 14:43



Леле, докат изчета всичко по тая тема главата ме заболя и забравих какъв беше предмета на темата :-)
За влюбването на гей-мъж в хетеро такъв. Ами случва се, вярно е. На мен ми се случи веднъж. В училище. 10-ти клас. (Както някой каза по-горе - младежки простотии). Еми случи се, просто. Ходите да ритате мач, прескачате магарето във физкултурния салон по физическо, правите лицеви опори и такива работи и то се вижда, мускулестите крака, разхлабените шорти, напрягащите се бицепси... Полудяваш (а и кво да правиш, 93-та година нямаше нет все още, да видиш някоя готина порнелка и да си блъснеш чекия, или поне не масово(за интернета става въпрос), то и хляб нямаше, но това е друга тема, да не смущаваме по-малките от нас). Та, как да не се влюбиш? Ми ще се влюбиш, естествено. Почваш да търсиш начини да ти обърне внимание, правиш се на маймуна... Същевременно много добре знаеш, че е кауза пердута, но пак се набираш там, поне за един свирчок да се класираш... Така правех аз тогава... В крайна сметка въпросният пич ми "пристана", на една екскурзия от училище, когат всички се бяха напили, ми позволи да му направя свирка, но то просто за да види той как е, а и понеже момичетата го отбиваха, ей така да се изпразни просто... Но после нищо. Това е естествено, разбира се. Гей хората са направени да живеят заедно и няма проблем с това. Повечето гей активни момчета, които познавам изглеждат съвсем хетеро (това важи и за повечето пасивни такива), така че няма смисъл от "сърцеразбиване" с хетеросексуални, можеш да си го докараш и с гей :-)))

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.07.10 17:47



...Повечето гей активни момчета, които познавам изглеждат съвсем хетеро (това важи и за повечето пасивни такива)...

Не съм съвсем съгласен, но като го казваш...


Ако е така, ти как се запознаваш?
Питаш невинно: "Извинете, вие случайно да сте гей?"
Или по друга система за откриване на гей-същност в привидно хетеро-образ...

"В гората всичко е възможно...“ Мечо Пух

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано28.07.10 18:46



Хахахах, да отивам при пича и в духа на най-доброто буржоазно възпитание го запитвам: "Извинете, Господине, но дали не бихте могъл да ми го изпраскате отзад? До топките, евентуално? Извинете, че Ви питам, но ми се стори, че сте гей"

Та, така постъпвам аз, действително :-))))

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.07.10 22:15



Бих казал, твърде радикално и много симпатично...

"В гората всичко е възможно...“ Мечо Пух

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано29.07.10 20:32



Хехехех, бих искал да се запозная с теб! :-) Ще се държа като млад виконт пред старата му леля графиня:-) ... Докат не набутам сладкия паж в сервизното помещение и не го скъсам от духане :-)))))

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор feever20110620121035 (непознат )
Публикувано20.06.11 12:17



Как ли..? Ами няколко месеца интензивно успокоителни и антидепресанти и си като нов човек.Да не звучи като реклама ама Rivotril-а върши чудеса, ненапразно е само с зелена рецепта :Д
И да може и да върже ама ще е на база аклохол или друг стимулант и после пак края е неизбежен.



Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: feever20110620121035]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано12.12.11 03:14



Обречена история викаш...



Тъжно и нечестно!

Да живее Ривотрила значи....

Devil may cry...

Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:18



Кво става ли? Ако негея знае, че насреща си има гей, а гея не знае, негея си трае и се изнася, за да не обиди човека.



Ще полетиш ли с мен?

Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: redjeep]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:21



Хетеросексуалния се възползва от това ,било то материално, или други изгоди.

Така ли ви учат? Че хетерата сме използвачи?

Извинявай. Не нападам теб а само подобни нелепици, които се ширят и сред хетерата, но за други неща.



Ще полетиш ли с мен?

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:33



Освен това има гейове и хомосексуални. Разликата е огромна - въпреки че малко хора я разбират и виждат !

Аз съм един от тези хора, които няма да я разберат, но след като си я написал, и съм я прочел, бих те помолил да се опиташ да обясниш като на човек, който не знае почти нищо съществено по темата.

Кеф ти тук, кеф ти на бележки.

Ще полетиш ли с мен?



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: mizrahi!]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:38



Като си гей, а това никога не съм го оспорвал, защо никога не слагаш снимки на мъже, а все на тези мацки, с тенис ракетите и с яките задници, дето трудно може да ги подмине човек, без да се загледа мечтателно и да си зададе въпроса какво би станало, ако някоя такава отпере един плесник на някого.



Ще полетиш ли с мен?

Тема Re: И сега още по темата...нови [re: mizrahi!]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:43



остава им да си плащат на комерсиални хетерчета, дето само ги муфтят и накрая им теглят по един бой и си заминат...

Мизрахи... и във вашите, и в нашите среди има хора, с които никой не се гордее. Разбирам добре отвращението ти от подобни неща. Аз също се отвращавам, но позволи ми да ти кажа, ако не като приятел, то поне като човек, който те уважава, че поста ти е малко обиден за хетерата. За 10 минути попадам на втори пост, който е обиден за хетерата, и който пост, при прочит, вменява сякаш хетерата сме използвачи, боклуци, биячи, насилници или какво ли не още.

Моля те, консултирай се вътрешно с професионалната си етика, и помисли дали би искал написаното от теб да индуцира подобни емоции.

Ще полетиш ли с мен?



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:47



Не съм съвсем съгласен, но като го казваш...
Ако е така, ти как се запознаваш?


Мога и аз да ти отговоря на този въпрос. То се усеща. Е... не всеки може да го усети, но аз усещам да кажем в 80% от случаите, кога срещу мен стои гей, и кога стои хетеро.

Ще полетиш ли с мен?



Тема А какво е любовта ?нови [re: mizrahi!]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.01.12 02:05



какво означава да е пълноценно ??? Много бракове дори с деца са напълно непълноценни...
И какво е любовта - да не е вечно изначално или твърдо чувство ?
Тя си е просто порив, усещане, споделяне на много неща и това е...
Не продължавало дълго - и слава богу. То иначе гейовете ще заприличат на скучните семейни двойки дето се държат само заради децата си, наричайки това възвишено - вярност, преданост и всеотдайност...

Животът е само кратко удоволствие...

Редактирано от blkfan на 27.01.12 02:06.



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: mizrahi!]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.01.12 02:14



Ок съгласен съм. Бъди щастлив с гей-дружката си ! Аз се чувствам по-добре с мъже. Някак си мъжко-гейско-лесбийските истории не ме вълнуват. Не може да ме развълнува гейски мъж... В момента в който усетя гейското у него в мен нещо се пречупва, и влечението изчезва...съжалявам... но при мен е така, а съм чувал това от болшинството наши хора... не знам какви са твоите контакти но...

Животът е само кратко удоволствие...


Тема Re: А какво е любовта ?нови [re: blkfan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано27.01.12 23:51



Уточнявам принципно - влюбването е "просто порив, усещане, споделяне на много неща", поради което отминава сравнително бързо, а любовта е нещо доста трудно обяснимо, но достатъчно осъзнато.
Разбира се, не мога да споря със статистиката и по-скоро съм съгласен, че и най-силната любов, реално трае не повече от 4 години.
Казвам го изцяло от личен изстрадан опит. При това "и на двата бряга"...


Извинявай за нетактичността, а ти влюбвал ли си се наистина "до ушите" или този късмет те е подминал? Поне на мене така ми се струва...



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.01.12 00:23



Извинявай, но мисля, че леко фетишизираш понятията "гей" и "негей", т.е., "хетеро".
И... как да разбирам това "Аз се чувствам по-добре с мъже. "?


И аз, де, както и 99,9% от участниците в този клуб, ама ...
Пък и, откъде си чак толкова сигурен и убеден, че "Не може да ме развълнува гейски мъж... " Защо си мислиш, че един нефеминизиран гей-мъж, който по абсолютно нищо не си личи външно, задължително трябва да ти скочи, като се запознае с тебе?
Защо непременно си мислиш, че един "гейски мъж", задължително трябва да чупи китки и да се превзема и лигави?
И защо си толкова сигурен, че измежду твоите хетеро-приятели, всъщност няма поне двама чисти гей-мъже или поне още двама бисексуални?
Една огромна част от т.н. гей-мъже не се отличават по абсолютно нищо от т.н. "хетеро", да не говорим, че в работата, живота и социалните си контакти твърде често са доста по-мъже дефакто от огромен брой хетеросексуални.
Да ти припомням ли общоизвестната истина, че "педерас"(без "т"), е вид мъжки характер, а съвсем не - хомосексуален мъж...
Давам ти материал за твърде сериозни размисли...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.