Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 28.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: До Реджиипнови [re: blkfan]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано27.06.10 23:43



Добре остани с здраве,
и знай,че аз не съм обиден,най малко.
Просто мнения.
Не мога да ти излеза,
действително си с голям опит.
Бъди това което си.



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.10 23:44



Гледам и не вервам на очите си... то такива глупости не бях чел скоро, откак Боян Расате се отказа да пише, щото му потрошили главата с бокс... та и тебе това май те чака...

От къде го измисли това, че гейовете били жени?! Аз съм гей, гаджето ми е гей и с жените нямаме нищо общо, дори вече не спим с тях... А иначе аз го обичам и той мен, така че и за влюбването не си прав...



Тема И сега още по темата...нови [re: mizrahi!]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.06.10 23:48



И може би тук е моментът да вметна нещо по темата, за да не изкараме преждеговорившия съвсем неправ - а именно - съществуват такива гейове, които дотолкова са се вманиячили в това да свалят хетеро мъже, че да поддържат нормална връзка с хомосексуален мъж им се струва абсурдно... По правило тези гейове наистина са женствени ако не външно, то в главата си - мечтаят си за "истинския мъж" и наистина разправят, че другите гейове не били мъже, но причината е, че просто никой няма да се прежали да ги изчука... Та така - остава им да си плащат на комерсиални хетерчета, дето само ги муфтят и накрая им теглят по един бой и си заминат...



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.06.10 00:21



Нещо не си особено наясно по отношение на градацията "харесване, влюбване и любов"...
Както и по въпроса активни и пасивни гей-хора, за тебе всичко е омешано в някакъв вулгарен коктейл.
Колкото до "големия ти опит", важи една стара максима: "Не го вади, ако не си сигурен. Ако го вадиш, поне не го размахвай, че със сигурност ще станеш за резил..."

.
Между другото, не си наясно, че повечето, с които разговаряш, са хора с много голям опит и от години живеят на съпружески начала с партньор, някои дори имат и брак в друга страна.
Мисля, че се опитваш да се правиш на интересен, но не ти достига нито опит, нито познания, нито интелигентност...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано28.07.10 14:43



Леле, докат изчета всичко по тая тема главата ме заболя и забравих какъв беше предмета на темата :-)
За влюбването на гей-мъж в хетеро такъв. Ами случва се, вярно е. На мен ми се случи веднъж. В училище. 10-ти клас. (Както някой каза по-горе - младежки простотии). Еми случи се, просто. Ходите да ритате мач, прескачате магарето във физкултурния салон по физическо, правите лицеви опори и такива работи и то се вижда, мускулестите крака, разхлабените шорти, напрягащите се бицепси... Полудяваш (а и кво да правиш, 93-та година нямаше нет все още, да видиш някоя готина порнелка и да си блъснеш чекия, или поне не масово(за интернета става въпрос), то и хляб нямаше, но това е друга тема, да не смущаваме по-малките от нас). Та, как да не се влюбиш? Ми ще се влюбиш, естествено. Почваш да търсиш начини да ти обърне внимание, правиш се на маймуна... Същевременно много добре знаеш, че е кауза пердута, но пак се набираш там, поне за един свирчок да се класираш... Така правех аз тогава... В крайна сметка въпросният пич ми "пристана", на една екскурзия от училище, когат всички се бяха напили, ми позволи да му направя свирка, но то просто за да види той как е, а и понеже момичетата го отбиваха, ей така да се изпразни просто... Но после нищо. Това е естествено, разбира се. Гей хората са направени да живеят заедно и няма проблем с това. Повечето гей активни момчета, които познавам изглеждат съвсем хетеро (това важи и за повечето пасивни такива), така че няма смисъл от "сърцеразбиване" с хетеросексуални, можеш да си го докараш и с гей :-)))

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.07.10 17:47



...Повечето гей активни момчета, които познавам изглеждат съвсем хетеро (това важи и за повечето пасивни такива)...

Не съм съвсем съгласен, но като го казваш...


Ако е така, ти как се запознаваш?
Питаш невинно: "Извинете, вие случайно да сте гей?"
Или по друга система за откриване на гей-същност в привидно хетеро-образ...

"В гората всичко е възможно...“ Мечо Пух

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано28.07.10 18:46



Хахахах, да отивам при пича и в духа на най-доброто буржоазно възпитание го запитвам: "Извинете, Господине, но дали не бихте могъл да ми го изпраскате отзад? До топките, евентуално? Извинете, че Ви питам, но ми се стори, че сте гей"

Та, така постъпвам аз, действително :-))))

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.07.10 22:15



Бих казал, твърде радикално и много симпатично...

"В гората всичко е възможно...“ Мечо Пух

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано29.07.10 20:32



Хехехех, бих искал да се запозная с теб! :-) Ще се държа като млад виконт пред старата му леля графиня:-) ... Докат не набутам сладкия паж в сервизното помещение и не го скъсам от духане :-)))))

Sic transit gloria mundi


Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор feever20110620121035 (непознат )
Публикувано20.06.11 12:17



Как ли..? Ами няколко месеца интензивно успокоителни и антидепресанти и си като нов човек.Да не звучи като реклама ама Rivotril-а върши чудеса, ненапразно е само с зелена рецепта :Д
И да може и да върже ама ще е на база аклохол или друг стимулант и после пак края е неизбежен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.