Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 30.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: feever20110620121035]  
Автор милейди (дяволка )
Публикувано12.12.11 03:14



Обречена история викаш...



Тъжно и нечестно!

Да живее Ривотрила значи....

Devil may cry...

Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: милейди]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:18



Кво става ли? Ако негея знае, че насреща си има гей, а гея не знае, негея си трае и се изнася, за да не обиди човека.



Ще полетиш ли с мен?

Тема Re: Кво става кат гей се флУби в негей?нови [re: redjeep]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:21



Хетеросексуалния се възползва от това ,било то материално, или други изгоди.

Така ли ви учат? Че хетерата сме използвачи?

Извинявай. Не нападам теб а само подобни нелепици, които се ширят и сред хетерата, но за други неща.



Ще полетиш ли с мен?

Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: blkfan]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:33



Освен това има гейове и хомосексуални. Разликата е огромна - въпреки че малко хора я разбират и виждат !

Аз съм един от тези хора, които няма да я разберат, но след като си я написал, и съм я прочел, бих те помолил да се опиташ да обясниш като на човек, който не знае почти нищо съществено по темата.

Кеф ти тук, кеф ти на бележки.

Ще полетиш ли с мен?



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: mizrahi!]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:38



Като си гей, а това никога не съм го оспорвал, защо никога не слагаш снимки на мъже, а все на тези мацки, с тенис ракетите и с яките задници, дето трудно може да ги подмине човек, без да се загледа мечтателно и да си зададе въпроса какво би станало, ако някоя такава отпере един плесник на някого.



Ще полетиш ли с мен?

Тема Re: И сега още по темата...нови [re: mizrahi!]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:43



остава им да си плащат на комерсиални хетерчета, дето само ги муфтят и накрая им теглят по един бой и си заминат...

Мизрахи... и във вашите, и в нашите среди има хора, с които никой не се гордее. Разбирам добре отвращението ти от подобни неща. Аз също се отвращавам, но позволи ми да ти кажа, ако не като приятел, то поне като човек, който те уважава, че поста ти е малко обиден за хетерата. За 10 минути попадам на втори пост, който е обиден за хетерата, и който пост, при прочит, вменява сякаш хетерата сме използвачи, боклуци, биячи, насилници или какво ли не още.

Моля те, консултирай се вътрешно с професионалната си етика, и помисли дали би искал написаното от теб да индуцира подобни емоции.

Ще полетиш ли с мен?



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: Sapiens]  
Автор Aлбaтpoc (прелитащ...)
Публикувано15.12.11 00:47



Не съм съвсем съгласен, но като го казваш...
Ако е така, ти как се запознаваш?


Мога и аз да ти отговоря на този въпрос. То се усеща. Е... не всеки може да го усети, но аз усещам да кажем в 80% от случаите, кога срещу мен стои гей, и кога стои хетеро.

Ще полетиш ли с мен?



Тема А какво е любовта ?нови [re: mizrahi!]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.01.12 02:05



какво означава да е пълноценно ??? Много бракове дори с деца са напълно непълноценни...
И какво е любовта - да не е вечно изначално или твърдо чувство ?
Тя си е просто порив, усещане, споделяне на много неща и това е...
Не продължавало дълго - и слава богу. То иначе гейовете ще заприличат на скучните семейни двойки дето се държат само заради децата си, наричайки това възвишено - вярност, преданост и всеотдайност...

Животът е само кратко удоволствие...

Редактирано от blkfan на 27.01.12 02:06.



Тема Re: Почти всичките ми приятели са хетеро !нови [re: mizrahi!]  
Автор blkfan (Професионалист)
Публикувано27.01.12 02:14



Ок съгласен съм. Бъди щастлив с гей-дружката си ! Аз се чувствам по-добре с мъже. Някак си мъжко-гейско-лесбийските истории не ме вълнуват. Не може да ме развълнува гейски мъж... В момента в който усетя гейското у него в мен нещо се пречупва, и влечението изчезва...съжалявам... но при мен е така, а съм чувал това от болшинството наши хора... не знам какви са твоите контакти но...

Животът е само кратко удоволствие...


Тема Re: А какво е любовта ?нови [re: blkfan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано27.01.12 23:51



Уточнявам принципно - влюбването е "просто порив, усещане, споделяне на много неща", поради което отминава сравнително бързо, а любовта е нещо доста трудно обяснимо, но достатъчно осъзнато.
Разбира се, не мога да споря със статистиката и по-скоро съм съгласен, че и най-силната любов, реално трае не повече от 4 години.
Казвам го изцяло от личен изстрадан опит. При това "и на двата бряга"...


Извинявай за нетактичността, а ти влюбвал ли си се наистина "до ушите" или този късмет те е подминал? Поне на мене така ми се струва...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.