Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 22.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано07.03.10 02:33



Това е прозрението на Димитър Павлов в неговия блог за "Новите гейове" в което не казва нищо съществено, но всъщност прозира същността на автора.
Паралела между "старите" и "новите" гейове явно тормози mitenze ( бел. ред. така се подписва автора) а и скандалите с Лили Иванова са му дошли в повече.

Сблъсъка е между Камен, Мариус , Васил, Дим... и Миро, Крум, Руши.... ( така са написани в статията).В тази поредица стари и нови звучи пресилено предвид секуално-интимната омешеност между "двата вида", за които Митензето упорито мълчи, сякаш да не навлиза в дълбоките клизми, пардон дебри на хомосексуалния живот добре описан от жълтите медии.

И как така любимка на Камен, Васил, Миро, Крум, Руши ще е Лили Иванова при толкова самовлюбени в творчеството си творци?

В творческите си напъни да оригиналничи, автора умишлено не навлиза в дълбочината на "проблема", а това всъщност ми напомня разказа на Чудомир - "Не съм от тях" како Сийке









Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: _RedBull_]  
Автор enarei (познаващ ГИ)
Публикувано07.03.10 06:29



В отговор на:

И как така любимка на Камен, Васил, Миро, Крум, Руши ще е Лили Иванова при толкова самовлюбени в творчеството си творци?




Ами тя е бабата, а те са палавите внучета.

Даже внучетата на столетницата си играят на татковци и татковци.



Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: _RedBull_]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано07.03.10 07:42



Г-н Павлов изглежда много харесва стила на Калин Руменов, но нещо не може да го докара дотам - прекалено е културен и възпитан е за да може да изле голата простащина и наглите врътки на Руменовата мисъл.

Но иначе всичките характерситики са там - стереотипите, преминали в пълно генерализиране, надменното отношение, смесването на гейовете и ромите...
Абе Митензето може да се нарече К. Руменов-младши...

Изглежда, че младите български журналисти смятат, че такъв тип мнения са на мода. И с право, вероятно - не е само Руменов; същият е и крайно неприятният Мартин Карбовски, а дори по-досаден е Бареков.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.03.10 14:24



Напълно съм съгласен с тебе...
Твърде отдавна съм нарекъл Карбовски "ВОМА-та"...
Изключително гаден и противно-досаден. Наистина, повече от Бареков.
Навремето, когото започна в сп.Егоист, беше твърде добър журналист, със свежа мисъл и много оригинален, но после оригиналността му се изроди в просташка перверзия и стана неприятен.
Халал да му са парите, които печели чрез ровенето в човешката мъка и нещастие...

P.S. (За тези, които не знаят какво е "ВОМА" - това е вид машина под формата на голям камион-цистерна, която създава над 100 атмосфери налягане или вакуум, според нуждите, и служи за изсмукване на помийни ями или продухване на канали. Казват им "лайнарки", моля за извинение за натурализма. Та точно заради тази функция Карбовски си заслужи от мене нарицателното...).

А "Митензето" засега е симпатяга...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Редактирано от Sapiens на 07.03.10 14:26.



Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: Sapiens]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано07.03.10 17:20



Не ми се иска,да ти направя комплимент,
но ти благодаря за всичко което пишеш!!
Да си кажеш мнението относно Лили,и въобще за нея и около нея?



Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: redjeep]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.03.10 18:37



Ще ти отговоря на директния въпрос със също толкова директен отговор, но преди това ще помоля всички почитатели на Лили Иванова да ми простят за това, което ще напиша, да подтиснат огорчението си от думите ми и да не ме мразят и оплюват твърде много, все пак както всеки човек, така и аз се ползвам от правото си на лично мнение за всичко на света. Иначе не бих бил личност, нали...



Винаги, още от създаването й като певица, съм бил на мнението, че това е един тотален парадокс - Господ й е дал уникален глас, но и също толкова уникална тъпотия, алчност и мизантропия.
За мене винаги е била "тъпата Лила",но пък и винаги съм се старал гова да не го афиширам, освен пред най-близките си, за да не се конфронтирам напразно и да ни си печеля врагове сред многобройните й почитатели...
Както винаги съм казвал, в една популация над 95% са "солта на земята" - работната сила, хората, които не са надарени с особена интелигентност и финес, но пък правят националния доход на страната си (и милионите на Слави Трифонов). Та точно те са и почитателите на "тъпата Лила"...
Не отричам хубавите, дори много хубавите й песни, но не забравяйте, че зад красотата на тези песни стоят гениални композитори, аранжори и цял огромен куп суперспециалисти, работили, за да станат тези песни хитове.
Това, че гениалният глас на Лила ги изпълнява е само малка част от успехът им, но в никакъв случай не е единствено и само тя.
Елизабет Тейлър и Шер бях и са иконите на гей-хората в Щатите, вероятно има защо да са икони.
Но за тъпата Лила не виждам резон, поначало гей-хората са предостатъчно чувствителни и предостатъчно интелигентни, за да имат за своя икона едно тъпо същество.

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Редактирано от Sapiens на 07.03.10 18:53.



Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: _RedBull_]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано07.03.10 19:05



това митенце е слаба боза, не знам защо се напъва да пише - аз се напънах да го изчета, но се разсеях някъде по средата на първия абзац. Посредствено е момчето, а и тв-проявите му - тоже. Добрата новина е, че дистанционното има червено копче, а браузерът - червено хиксче горе вдясно.



Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове"нови [re: Sapiens]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано07.03.10 19:18



Много си прав! Винаги съм се чудел какво намира един уважаващ себе си гей мъж в Лилиту? Трудно я понасях по принцип, още преди да се осъзная като гей, а след това - съвсем не мога да я понасям, щото ми се дигнА нивото


Как може една болезнено тъпа жена с прекалено преекспониран талант да е икона на някой?
Може би на пенсионерките, гледащи листопад и перла, шоуто на слави, андрей и иван и подобни мозъчни детергенти.



Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове" [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.03.10 19:47



Ами, той май и не претендира (поне засега...) за нещо повече.
Пише си момчето в блога и не задължава никого да го чете.
Наистина, леко простоватичко и прекалено истерично-задъхано, но поне се е опитало момчето да даде "нов прочит" по темата.
Да не му се сърдим, че нивото му е такова и толкова.
Човек непрекъснато расте и се развива, а някои пък закърняват още в детска възраст...
Абе, Божа работа.

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Новия водещ на Бтв и "Новите гейове" [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.03.10 19:55



Е, баш по тези причини ни причисляват към "народите в будна кома", я...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.