Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 16.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано04.03.10 08:54




Абе, не ни занимавайте с глупости бе!
Слагайте си го с който и където искате, но недейте ме кара да ставам свидетел на грозни гледки от естетична грозна гледка.
То бива простотиии, ама това си е жива пеераЩина.

Много моля не ме карайте да обяснявам на дъщеря ми преди да съм и обяснил за птичките и пчеличките, защо чичкото облечен като жена го ръби дръг чичко на пейката в парка.

То бива простотия, ама тази няма равна на себе си



Linjack: Затворих темата, защото явно се изчерпа, но подобни теми понякога изкачат от архивите, когато на някой му скимне да даде и своето мнение.

Редактирано от linjack на 07.03.10 17:59.



Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Пaлaч®]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано04.03.10 10:09



Аре земи обясни първо на дъщеря си, що майката на приятелката и се облича така че и се вижда чак дъното на путката, кво значи силикон, защо баща и псува на "педерас", кво работят тия какички на Лъвов мост или насред пътищата на България, обясни и защо има дупки и се друса в колата се едно е на сафари, обясни и що се вози в тенекиени кутии минаващи за транспорт, и ги чака по сто часа, обясни и що момиченцата на по 10-11 вече имат клипчета в нета как ги ебат в някой кенеф или кола, обясни и в ква държава живее въобще, и други таквиа жизненоважни неща от живота, преди да ми влизаш тук и да ми държиш тон.

Айсиктир. Дъщеря ти кво прави късно вечер по парковете да гледа кой се ебе там? И то преди да си и обяснил откъде идват бебетата, и че на 14 е добре да направи аборт ако забременее.

Я бегай от тука! Ти си отговорен за появяването и на този свят. Точка. Носи си отговорността и не ни занимавай и натрапвай отговорност и съвест към нещо, към което нямаме отношение.



Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано04.03.10 10:23



Т.е. всяко тъпо деяние си има своето гениално оправдание.
Мерси за отговора.
П.П. а един пеераст, как да го напсувам... На хетеро ли






Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано04.03.10 12:00



Браво Гардиън, няма какво да се добави





Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Пaлaч®]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано04.03.10 12:02



А защо трябва да го псуваш?

И ако си мислиш, че някаква наредба вълнува педерасите от целия свят, отправи постове в Зимбабве, Малайзия и Танзания







Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Пaлaч®]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано04.03.10 12:04



Тук няма "глупости", няма "вие", няма "ние". Няма и "не искам". Има закони.
Без да съм юрист, виждам че като начало тази наредба е в разрез с чл. 4 от Закона за защита от дискриминация. В допълнение към това е и противоконституционна. Ако конституционният съд има правомощието да се произнесе по отношение на конституционноста на наредба на общински съвет, то къде тогава спи той?


До такива ситуации въобще не би трябвало да се стига.

'Once unquestioning obedience, once fully enslaved.' (W. Whitman)

Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: _RedBull_]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано04.03.10 14:25



В отговор на:

Браво Гардиън, няма какво да се добави




Да по-големи глупости няма как да измислиш и да ги добавиш.




Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Simplicissimus]  
Автор Пaлaч® (napalmoff )
Публикувано04.03.10 14:31



Бе как така все вие и циганите сте дискриминирани в тая държава.
С интерес очаквам развитие на събитията. След двата гей-парада се заформя поредното шоу, отивам за пуканки и сядам на първия ред. (Упс, май по-добре е да седна на последния)




Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Пaлaч®]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано04.03.10 14:58



Бе как така все на вас и децата ви некой ви пречи в тая държава...



Тема Re: Откачена работа ... Стегнете се малко !!!нови [re: Пaлaч®]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано04.03.10 15:07



Т.е. тъпите си постове и собствената ограниченост оправдаваш с детето... Много мъжка постъпка.



А между другото явно просто лаеш напосоки. „Забранява се публичното демонстриране и изразяване на сексуална и друга ориентация” означава, че и на теб се забранява да демонстрираш хетеросексуалната си ориентация на публично място. В къщи ако искаш бъди хетеро, но на публично място не ми натрапвай ориентацията си - ЗАБРАНЕНО Е!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.