Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 19.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано19.02.10 16:04




Пап, колко ти излезе тва интервю?



Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: Фьoн]  
Автор davide ()
Публикувано20.02.10 02:24



Много смислено интервю, но хомофобите си знаят тяхното. Справка и доказателство - коментарите след интервюто.

Не ме търси... Не ме търси...


Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано21.02.10 21:06



една вечер с доцента

Интересно ми беше да проверя дали е само теоретик



Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: davide]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 20:34



докато педалите крият, че са такива нищо хубаво не ги чака у нас и наистина са зависими в случая с политиката. ако са фирмаджии е все тая малко или много. когато са политици е редно да си казват от самото начало за да няма зависимости. много от тях си траят обаче, тъй като доста хора не желаят да ги управляват меки китки (а дали това е правилно или не в случая е все тая), а хората гласуват все пак.

сега янето примерно ако си каже утре знаете ли какво ще се случи?



Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано27.02.10 09:19



когато са политици е редно да си казват от самото начало за да няма зависимости

....................................

Ето с това съм нпълно съгласен.

И то не става въпрос толкова за "зависимости", колкото за някаква "мръсна" тайна, която опонентите ти винаги ще използват срещу теб, хиперболизирайки я.

Ако в началото на политическата си кариера някой гей излезе пред публиката и гласно се определи като хомосексуален, по този начин той отнема мощно оръжие от ръцете на политическите си опоненти. И от друга страна - всеки намек за "нечистоплътността" на неговата хомосексуалност ще даде в ръцете на нашия въображаем гей-политик мощно оръжие срещу неговите опоненти.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел

Редактирано от ARlZE на 27.02.10 09:20.



Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.02.10 14:39



точно така. само дето нашите политици типично по нашенски са си направили сметчицата и според тях ако си кажат, че са гей никой няма да гласува за тях ен мас. интересно е и зависи от нивата на хомофобия в една държава. у нас има хомофобия, но не е като в русия например, където хората все още бият гейовете по улиците всеки ден.



Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.02.10 10:43



интересно е и зависи от нивата на хомофобия в една държава. у нас има хомофобия, но не е като в русия например, където хората все още бият гейовете по улиците всеки ден.

....................................

Да, Русия е джунгла в много отношения. Хомофобията и ксенофобията са особено силни в последно време, но това е защото държавата позволява на прото-военизирани структури като "Славянский союз" например да диктуват обществените настроения и да набират сила. Друг въпрос е, че по този начин се отклонява вниманието на хората от истинските проблеми в Русия. Но това си е тяхна работа, ние вече нямаме почти нищо общо с тях. И слава Богу, бих добавил.



И в България има подобни настроения, но те са строго маргинални и никога няма да станат нещо повече. Колкото до аутването на български политик-гей - това от начало ще стъписа много хора, но в последствие много от митовете за причините, поради които трябва да държим "обратните" извън управлението на държавата ще отпаднат. Един от тия митове е за "зависимоста" на гея. Зависимост ще има, ако той се крие, защото може да бъде шантажиран и по тоя начин да попадне в зависимост от хората, които разполагат с тая интимна информация. Но ако е аутнат, аз не мога да разбера с какво един гей е по-зависим от приятеля си, отколкото аз - от приятелката ми.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.02.10 11:42



русия е много по-напред от нас в ужасно много направления. в повечето при всички положения. това, че мачкането на овчарите е по-силово, отколкото мачкането на масите у нас е факт, но той мен лично не ме засяга дето се вика.

иначе съм съгласен за политиците - трябва да са ясни от самото начало и тогава всичко е ток. само дето янето примерно никога не би имал толкова гласове въпреки парите, които се набиват в кампанията му.



Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалносттанови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.02.10 11:47



само дето янето примерно никога не би имал толкова гласове въпреки парите, които се набиват в кампанията му.

............................

Янето си е Янето. Ако той наистина се окаже гей, това ще е вероятно най-големият срам за гей-общността в България. След Евгени Минчев, евентуално.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Интервю с доц. Бостанджиев за хомосексуалността [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.02.10 14:31



е на него му личи от 1км, че е гей. много е смешно някои мъже като станат на 40 и нямат жена и деца как почват да се озъртат за някоя балъчка да им стане фасада за да не будят подозрение :))

ето от такива лъжи няма смисъл...все едно има смъртна присъда за обратните, така се държат някои




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.