Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 26.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема За децатанови  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано24.02.10 19:58



При Евите се заформи малка дискусийка, каквато мислех да пускам тук.

Става въпрос за следното: бихте ли имали дете с лесбийка? И ако да, бихте ли приели варианта да сте част от живота на детето, но не и от живота на майка му? Имам предвид вие си живеете с приятеля си, а тя с приятелката си. И двамата имате права над детето, но то живее при нея (примерно като при разведени родители). Този вариант как ви се струва? Или предпочитате да сте по-активна част от живота на детето?

Amor omnia vincit


Тема Re: За децатанови [re: Ari.]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано24.02.10 22:09



Представяте ли си каква лудница ще е ?
Майката живее с с друга жена, таткото с друг мъж и така детенцето ще си има две майки и двама бащи на практика ;)

Което не е никак лошо предвид факта, че при толкова много родители ще го взимат първи от детската градина, а не като мен винаги последен :)

Какъв е смисъла да се има дете при условие, че ще живее само при единия родител? Това си е живо мъчение и не знам кой неразумен би си го причинил.



Тема Re: За децатанови [re: _RedBull_]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано24.02.10 22:17



Че какво лошо има детето да живее при майките, а татковците да намазват отвреме-навреме?
мен ако питаш, това си е перфектен вариант. Колкото повече майки и бащи, толкова по-добре за малчото.



Тема Re: За децатанови [re: _RedBull_]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано24.02.10 22:21



Не, ще си има само една майка и един баща. Както казах, има такива случаи с разведени родители, само че тук новите семейства ще са с гей двойки, а не хетеро.

Amor omnia vincit


Тема Re: За децатанови [re: Ari.]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано25.02.10 00:37



Аз не съм гей, ама нищо против нямам. За съжаление такива жени не се намират много.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: За децатанови [re: Ari.]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано25.02.10 22:04



Децата не ме интересуват. Това са женски работи - майчиния инстинкт ги тресе, дори лесбийките не могат да се отърват... Мъжете нямаме вроден бащин инстинкт, най много да говорим за социален такъв, някакво възпитание, което се опитва да те убеди колко е добре да си кръстоска между вибратор, банкомат и бавачка :)



Тема Re: За децатанови [re: mizrahi!]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано25.02.10 22:26



Това с убеждаването много добре го каза



Щом не те интересуват децата, би ли се съгласил ако някоя те помоли да й станеш донор? Даваш мат'риал и после айде по живо по здраво?

Amor omnia vincit

Тема Re: За децатанови [re: Ari.]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано26.02.10 22:00



Хе хе



Надявам в днешно време хората да не обичат домашните си любимци, повече от децата си
Донор не бих станал, но реша ли да имам дете ще е при мен! За какво ми е да ставам донор и да имам наследник след като няма да живее при мен?
Някак си не го асимилирам.
Аз котката си и на близки не си я оставям да ми я гледат, та детето ли? Като поема ангажимент и знам, че го искам значи е така. Поне при мен.

Познавам гей който се ожени, жена му знае за него, имат си дъщеричка. Той си кръшка с други мъже, с нея не знам какво става... Не подържам близки отношения с тях , но си живеят заедно.



Тема Re: За децатанови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 23:08



капка егоизъм няма в мнението ти, между другото. какво ще кажеш на детето като ти сподели, че всички останали деца са с двама родители?

някой въобще замисля ли се за травмата, която се причинява на деца, които нямат възможността да избират ориентацията на родителите си? това не го приемайте обвинително - просто иде реч за това, което се причинява на децата. не за вас.



Тема Re: За децатанови [re: LuboPenev]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано27.02.10 01:00



Това за травмата е много подъл аргумент - за това, че обществото е назад с материала, гейовете да не отглеждат деца... Това е срамота - ако другите хетеросексуални родители обяснят на децата, че да си гей е нормално и че е нормално двама татковци или две майки да отглеждат дете, тогава никакви травми няма да има...

Аз не бих гледал дете, поне засега и през ум не ми минава, но съм твърдо ЗА правото на тези, които искат - да си ги гледат, без значение дали са гей или хетеро...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.