Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:58 04.07.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Има ли гей сциентолози?  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.02.10 08:31



Църквата на сциентологията не осъжда хората по сексуалните им предпочитания. Ние не сме като христианите или мюсюлманите, които смятат хомосексуалните за втора категория хора, които ще горят в пъкъла. Религията ни е либерална и модерна. Има ли сциентолози сред вас?



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано23.02.10 13:52



Аз се сещам за един, но но той не си признава.

Ама не е българин.

Иначе браво на вас. Вярно ли е, че вярвате в извънземни?



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: jaytee]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано23.02.10 16:56



Естествено, че вярваме в извънземни. Кой не вярва. Не знам доколко си запознат за Xenu и тетаните, с които са ни напълнили хората от злата галактика. Именно от тях трябва да се прочистваме. Изповядваш ли религия?



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано23.02.10 17:11



Абе, още много отдавна ти личеше, че си дебил...
А то сега се оказа, че си и дебил-сциентолог...
Сега остава да приобщиш и любимия си приятел-бизнесмен-милионер със син-гей към сциентоложката църква, дано тя се опита да му налее малко акъл в главата (на бащата, де...).
То, ти че не можеш, е повече от ясно. Пълен дефицит...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано23.02.10 21:17



Не, нищо не знам за сциентология. И не не изповядвам религия, но не съм и атеист.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано23.02.10 22:28



За каква заплата става въпрос? И колко човекочаса седмично?



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано24.02.10 00:03



Папа и аз си мисля, че за същото става въпрос





Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано24.02.10 16:04



Драги, да си сциентолог е признак на крещяща парвенющина... и липса на въображение! Виж - масони, тамплиери, хомосексуалисти ако щеш... тук вече виждам стил и класа! Моят съвет е немедлено да се преориентираш...



'Once unquestioning obedience, once fully enslaved.' (W. Whitman)

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Simplicissimus]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.02.10 16:42



И също толкова немедленно да се провери при психиатър, може пък и да му няма нищо...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: jaytee]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано24.02.10 18:23



Виж сега, той не си признава, щото ако си каже за това, трябва да си признае и свръхсилите, които е придобил благодарение на сциентологията.
Виж го тук какво прави с бедната Опра:




----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: jaytee]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано24.02.10 22:53



Преди да преминеш към сциентологията е редно да се запознаеш с този научен труд, който е фундамент на нашата вяра





Ще ти кажа само, че ти предстои прераждане



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Simplicissimus]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано24.02.10 22:56



А това парвенющина ли е според теб? Гледай го преди да си върнеш думите.





Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: linjack]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано24.02.10 22:58



Ще ти кажа само, че откакто получих своя одит и вникнах в мисията на Л. Рон Хъбърд моя свят се промени изцяло в положителна насока.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано24.02.10 23:28



"...Боже, боже, колко мъка има по този свят, боже..."

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано24.02.10 23:40



Има и е време да се прочистим от тетаните си. Мъка има не защото природата прави грешки ами защото те са в нас и трябва да ги отстраним незабавно.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано24.02.10 23:40



Аз имам доста приятели сциентолизи, но никой от тях няма заболяване хомосексуализъм.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: bluefan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано24.02.10 23:44



Не мисля, че хомосексуализмът или който и да е друг недъг са болести. Ако прочетеш за Xenu и тетаните ще схванеш от какво страда цялото човечество.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано24.02.10 23:48



Пенев, много добре се познаваме. Чертали сме заедно по Вип-ове, дърпали сме се по Тракия с АМГ-та, правили сме оргии с фолк певици и така нататък. Нема нужда да ми се правиш на толко либерален и толерантен, не и пред мене ок?
Много добре знам,че и ти като мене си против бавноразвиващи се, наркомани, болни от Спин или болни от хомосексуализъм. Това нарушава и застрашава генетичния код на нацията и двамата го знаем.



Тема Re: Амин!нови [re: bluefan]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано25.02.10 00:17



В името на народа,
С цел да се запази чистотата на нацията, да не се нарушава и застрашава генитичния й код и да не се обременява с ненужни лица,
Народният съд, председателствуван от Блуфан, реши:
"Всички бавноразвиващи се, инвалидни, спинозни, раково болни, болни от хомосексуализм и болни от наркомания да бъдат онищожавани чрез разстрел веднага след отркиване на състоянието им."
Решението на съда влиза в сила от дата 24.02.2010.
Амин!

Редактирано от linjack на 25.02.10 00:19.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: bluefan]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано25.02.10 00:43



Пенев не мога да го позная?!?! Да не е минал на друга класа, или е почнал да шиба Емануела вместо Преслава?
Не, това не е Пенев.





Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: bluefan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано25.02.10 00:53



Добре де, я виж тази статия. Това се случва всеки ден.



Кажи сега кой е виновен - хомосексуалистите или всички религии, които пречат на сциентологията...кажи ми.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано25.02.10 03:05



Опитах се да го чета Рон Хабърд преди почти 20 години, но не можа да ми стане интересно. Ти сериозен ли си или си правиш майтап? Изплаши ме с тая картинка!



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано25.02.10 09:56



Къде в България има Сциентоложка църква?
Търсих, но не намерих инфо. Дори и клон на Накронон няма тук. Най-близкият е в Скопие.



Иначе ето тук може да се види какво казва синът на основателя на сциентологията - Ел Рон Хъбърд, за баща си и за неговия бизнес.



Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел

Редактирано от ARlZE на 25.02.10 09:57.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано25.02.10 19:49



За четящите английски.




Това ми звучи като не толкова добра научна фантастика.



Тема И за какъв ти е...нови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.02.10 20:28



Честно казано, не съм очаквал толкова жив интерес от твоя страна в тази област...
Колко му е с Папата да ти спретнем едно малко клонче на въпросната църква и у нас, само кажи в кой град точно го искаш...
Но не забравяй, че задължително и безропотно ще трябва да внасяш 10% от всичките си доходи до края на живота си...
Папето ще ти прати своевременно сметка, по която да ги внасяш ежемесечно...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: jaytee]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 11:22



И аз четох Достоевски преди 20 години и на мен нищо не ми стана ясно ако се сещаш. Всяко нещо си има времето. Ще ти кажа само, че откакто съм сциентолог намирам обяснение за всичко наоколо и живота ми се промени към по-добро. И тук не става въпрос само за парите и колите.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 11:26



The Church of Scientology прави стъпки да отвори първата си църква у нас. Говори се, че ще се намира някъде около бул. 'България'.

Нарконон не знам дали ще развиват, но би трябвало.

Този син е известен с това, че променя мнението си заради парите, които баща му не му е оставил. Той даже сам си го казва това нещо. Бил е сциентолог и се е напрегнал разбирайки, че в завещанието стотиците милиони на баща му отиват за Сциентологията



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Oberonbg]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 11:27



Лично гарантирам за истиността на явлението. Карал съм курсове за одит в Ню Йорк.



Тема Re: И за какъв ти е...нови [re: Sapiens]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано26.02.10 13:18



Честно казано, не съм очаквал толкова жив интерес от твоя страна в тази област

......................................

Ха-ха, Сапи, стана ми интересно, понеже по природа съм любопитен.
Иначе по никакъв начин не бих станал последовател на някакъв култ, още по-малко на тая безумица, наречена Сциентология.

И след щателно проучване на наличната информация, стигам да извода, че наистина някой трябва да е много...странен, за да се набута в подобна пол-криминална организация. Всъщност, сциентологията си е престъпен бизнес, като всеки друг престъпен бизнес, само че се крие зад маската на религия, за да пести от данъци и понеже е по-трудно да бъде атакувана, тъй като ония веднага ревват, че е нарушено правото на индивида свободно да изповядва религията, в която вярва.

Най-интересната анти-сциентоложка книга, която намерих, е писана още през 70-те от един бивш сциентолог, и се нарича " Част синьо небе ". Заглавието е алюзия от едно изказване на Ел Рон Хъбърд относно неговия бизнес : " Нека продадем на тези хора късче от синьото небе."

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.02.10 15:05



Хм, не се ли изхвърляш малко...
Между "сциентолог" и тъп последовател на Сциентоложката църква има невероятна разлика, но ти така или иначе няма да я схванеш..

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: И за какъв ти е...нови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.02.10 15:09



Абе, и аз така си помислих, че ми изглеждаш подозрително интелигентен, за да имаш такива перверзни желания...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 20:25



добре де, с обиди ли почна като се почувства безпомощен? това е гей клуб - тук няма място за обиди ако се сещаш...нелепо е :)





Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.02.10 21:48



А, сети се да реагираш...
Няма смисъл да ми отговаряш изобщо, моят постинг(постинги) беше риторичен.
За да разговарям с някого, трябва да ми е поне малко интересен, а ти просто лъхаш отвсякъде на глупост, преминаваща спонтанно в тъпотия.
А като притуриш към един прононсиран глупак и религиозност, вече става твърде много...
Запази си коментарите, за тези, които все още те мислят за нормален...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 23:03



откъде този гняв, кой те е наранил?



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.02.10 23:45



Твоята твърда, последователна, нагла и безцеремонна проява на глупост...
Винаги съм считал безцеремонната проява на глупост за лична обида.



"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.02.10 02:40



твърдението ти е глупаво само по себе си.

нека предположим, че аз съм глупав и мненията ми са глупави. значи ли това, че съм избрал да бъда глупав или значи, че природата ме е направила такъв? как можеш да ме съдиш заради това, че съм глупав и да очакваш да не бъдеш съден от хората заради това, че си обратен? не си ли противоречиш, не си ли нагъл?





Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано27.02.10 10:37



Не затруднявай мозъчето си с тази трудна дейност - да се опитваш да мислиш..
Достатъчно ясно ти заявих, че не виждам нито сега, нито в бъдеще някакъв шанс да добия интерес към тебе... Чисто интелектуален...
Така, че, стой си спокойно, приеми безропотно съдбата си (то какво ли друго ти остава...) и повече не се опитвай да контактуваш с мене, визирайки факта, че статуквото нито сега, нито в бъдеще има някакъв шанс да се промени.
Хайде, бъди миличко и добричко сциентоложче, не ме мъчи с жалките си и безсмислени опити да ме убеждаваш, че всъщност не си тъп, а се възползвай от шанса, че в този клуб все още някой е достатъчно толерантен и разговаря с тебе...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.02.10 14:20



и още няколко реда тафтология да прочета от теб - все тая. изложи се като показа, че съдиш несправедливо хората. айде сега се чуди защо болшинството винаги ще съди теб и оплаквай несправедливостта.

ако искаш да ти помогна мога да ти направя одит.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано27.02.10 15:03



Направи си много съвестен одит на мозъчната наличност, със сигурност ще установиш тотален дефицит...
Айде, къш!...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано27.02.10 20:56



каква кола караш, какво е това напрежение?



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.02.10 10:25



Този син е известен с това, че променя мнението си заради парите, които баща му не му е оставил. Той даже сам си го казва това нещо. Бил е сциентолог и се е напрегнал разбирайки, че в завещанието стотиците милиони на баща му отиват за Сциентологията

...................................................

Хаха, сциентолозите си имат специална доктрина, чрез която да се справят с всеки критик на бизнеса им. Тази доктрина се нарича fair game и им е завещана лично от Хъбърд. Според нея, всеки враг на сциентологията трябва да бъде заплашван, злепоставян, унижаван; да се изравя всяка мръсотия или тайна от миналото или настоящето му и да се шантажира чрез тая информация. Всеки противник на сциентологията е феър-геймнат по един или друг начин.



The term Fair Game is used to describe policies and practices carried out by the Church of Scientology towards people and groups it perceives as its enemies. Founder L. Ron Hubbard established the policy in the 1960s, in response to criticism both from within and outside his organization.[1][2] Individuals or groups who are "Fair Game" are judged to be a threat to the Church and, according to the policy, can be punished and harassed using any and all means possible

Така че тази глупост, че синът на Хъбърд е променил позициите си, защото баща му не му е оставил пари, е типичния сциентоложки "феър гейм". Не се спират пред нищо тия копелета...

И друго - в България е изключително лесно да регистрираш вероизповедание. Необходими са двама, които да изповядват въпросната религия, или култ по-точно, et voila. Единствената причина да няма Сциентоложка църква в България е, че няма достатъчно на брой богати баламурници.

Всеки българин цени парите си и почти всички българи ценят религията, оставена от предците им.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел

Редактирано от ARlZE на 28.02.10 10:28.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.02.10 11:39



fair game като политика далеч не е измислена, наложена или пък практикувана единствено от сциентолозите. става дума за всяка политическа партия, всяка религия, всеки бизнес. стига с тия глупости. fair game има във всяка панелка в младост, бе.

ужасно грешиш за бройката действащи сциентолози в България. предполагам, че рано или късно ще научиш.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.02.10 11:45



ужасно грешиш за бройката действащи сциентолози в България. предполагам, че рано или късно ще научиш

..................................

Аз НЕ ЗНАМ бройката на действащите сциентолози в България.

Казвам само колко души са необходими, за да се регистрира вероизповедание и спекулирам защо сциентологията не е регистрирана още в България.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано28.02.10 19:08



за твое сведение, сциентологията третира хомосексуализма много по-толерантно и съвременно, отколкото която и да е друга религия. пр%E




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.