Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 10.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: bluefan]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано25.02.10 00:53



Добре де, я виж тази статия. Това се случва всеки ден.



Кажи сега кой е виновен - хомосексуалистите или всички религии, които пречат на сциентологията...кажи ми.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано25.02.10 03:05



Опитах се да го чета Рон Хабърд преди почти 20 години, но не можа да ми стане интересно. Ти сериозен ли си или си правиш майтап? Изплаши ме с тая картинка!



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано25.02.10 09:56



Къде в България има Сциентоложка църква?
Търсих, но не намерих инфо. Дори и клон на Накронон няма тук. Най-близкият е в Скопие.



Иначе ето тук може да се види какво казва синът на основателя на сциентологията - Ел Рон Хъбърд, за баща си и за неговия бизнес.



Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел

Редактирано от ARlZE на 25.02.10 09:57.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано25.02.10 19:49



За четящите английски.




Това ми звучи като не толкова добра научна фантастика.



Тема И за какъв ти е...нови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано25.02.10 20:28



Честно казано, не съм очаквал толкова жив интерес от твоя страна в тази област...
Колко му е с Папата да ти спретнем едно малко клонче на въпросната църква и у нас, само кажи в кой град точно го искаш...
Но не забравяй, че задължително и безропотно ще трябва да внасяш 10% от всичките си доходи до края на живота си...
Папето ще ти прати своевременно сметка, по която да ги внасяш ежемесечно...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: jaytee]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 11:22



И аз четох Достоевски преди 20 години и на мен нищо не ми стана ясно ако се сещаш. Всяко нещо си има времето. Ще ти кажа само, че откакто съм сциентолог намирам обяснение за всичко наоколо и живота ми се промени към по-добро. И тук не става въпрос само за парите и колите.



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 11:26



The Church of Scientology прави стъпки да отвори първата си църква у нас. Говори се, че ще се намира някъде около бул. 'България'.

Нарконон не знам дали ще развиват, но би трябвало.

Този син е известен с това, че променя мнението си заради парите, които баща му не му е оставил. Той даже сам си го казва това нещо. Бил е сциентолог и се е напрегнал разбирайки, че в завещанието стотиците милиони на баща му отиват за Сциентологията



Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: Oberonbg]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано26.02.10 11:27



Лично гарантирам за истиността на явлението. Карал съм курсове за одит в Ню Йорк.



Тема Re: И за какъв ти е...нови [re: Sapiens]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано26.02.10 13:18



Честно казано, не съм очаквал толкова жив интерес от твоя страна в тази област

......................................

Ха-ха, Сапи, стана ми интересно, понеже по природа съм любопитен.
Иначе по никакъв начин не бих станал последовател на някакъв култ, още по-малко на тая безумица, наречена Сциентология.

И след щателно проучване на наличната информация, стигам да извода, че наистина някой трябва да е много...странен, за да се набута в подобна пол-криминална организация. Всъщност, сциентологията си е престъпен бизнес, като всеки друг престъпен бизнес, само че се крие зад маската на религия, за да пести от данъци и понеже е по-трудно да бъде атакувана, тъй като ония веднага ревват, че е нарушено правото на индивида свободно да изповядва религията, в която вярва.

Най-интересната анти-сциентоложка книга, която намерих, е писана още през 70-те от един бивш сциентолог, и се нарича " Част синьо небе ". Заглавието е алюзия от едно изказване на Ел Рон Хъбърд относно неговия бизнес : " Нека продадем на тези хора късче от синьото небе."

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Има ли гей сциентолози?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.02.10 15:05



Хм, не се ли изхвърляш малко...
Между "сциентолог" и тъп последовател на Сциентоложката църква има невероятна разлика, но ти така или иначе няма да я схванеш..

"Ако искаш любов, вземи си куче..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.