Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:39 27.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ХетеросексоалИстинови  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано04.02.10 02:44



В последно време много съм притеснен за хетероСексуалистите...Голяма теготба тегне върху любовното им и семейно ложе. Дали защото някой прекалено задълго е задрямал там или просто никой не се наема да легне, това не мога да преценя предвид факта, че не съм изследвал социологически вербално проблема, а само наблюдателно



Влизам в сайтовете за запознанства и се търсят мъжете и жените, сякаш никога не са виждали как изглежда противоположен на тях човек, копнеейки за голямата любов или луд задълбочен с предимство анален секс. Второто се отнася за мъжката половина от хетеросексуалистите.
Впрочем мъжката половина води отчаяни битки за еднократен секс, който в повечето случаи се увенчава с неуспех. Но това не трябва да ни изненадва!
За тази цел си има специални клубове, но българския хетеро мъж не обича да си плаща по стара социалистическа традиция. А българската жена току така не дава ако няма поне годежен пръстен или перспектива за безоблачен семеен живот. В този случай семейните горят!
И тука намесват гейовете, че видите ли, всички женски профили били на педераси?!
Или както казва Гугутка Заспалова: Моляяяяяяяяяя????
Но добре, че има реклами на Ве Ес телешоп, защото : "Но това не е всичко", действително не е всичко.
Идва и "Море от любов"
Е, писна ми от хетеро драми и сълзливи погледи, разбити сърца и неосъществени мечти и всичко това причинено от голямата любов, вярната обич и човека на живота им. И интересно как така като са имали човека, който обичат и който ги обича, вземат, че изневеряват с други? Когато нещата се разкрият следват драми, отчаяни вопли, прошки и обещания и разбира се"Море от любов" продължаващо вече 8 години и с тенденции да продължи още 88, защото нещастните хетеро са ужасно много...
Слава Богу за тези раздели през целите 8 години не е виновен нито един гей или лесбийка, та се чудя защо някои хетеро питаят не добри чувства към нас при положение, че нямаме афинитет и полза да ги правим нещастни.

Всъщност ми е известен само един такъв случай, когато мъж се развежда с прочута българска певица заради друг мъж, но тогава предаването не го е имало, а единичния случай не може да създаде правило

Но и това не е всичко!!!

Влизам във фейсбук!
Навика ми да чета подробно профили ми създаде комплекс да не вярвам на всичко написано и да си имам едно на ум, но как това да стане, когато и поредния отворен профил на мъж или жена хетеро в графата семейно положение са написали : СЛОЖНО !!!

Какво е това сложно семейно положение не зная. Не знаят и адвокатите по бракоразводните дела какво значи термина СЛОЖНО, когато стане въпрос за семейния статус на даден човек. В правото и българското законодателство са въведени термените: семеен и разведен!

И накрая да обобщим, че хетерото не правят редовен секс, в случаите когато имат партньор имат сериозни проблеми, които ги споделят в национален ефир, а когато са семейни, положението им е сериозно!

Е, извинявайте как да не ги ожали човек? Затова не се учудвам, че за един парад въстанаха така яростно и мощно та чак ум да ти зайде...

Та как да им помогнем?





Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано04.02.10 11:37



Толкоз си грижовен!!!





Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано04.02.10 11:55



Работата е много сериозна Guardian_Hearts



Не стига горепосочените им изцепки, но започват да налазват и гей форумите като замърсяват иначе приятната информационна среда!

Много съм притеснен!

Зара ни поучаваше с библията толкова настървено, сякаш е самия Исус и току да повярвам във второто пришествие....
Други влизат и подпитват какво ни е положението, как сме се родили, как го правим... сякаш това е засрекетена информация в Пентагона...

Положението е сериозно и в този ред на мисли се питам дали да не ги почерпим с една КИФЛА С МАРМАЛАД



Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: _RedBull_]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано04.02.10 16:52



1. Велик си!
Ето защо казват, че "обратните" са хиперинтелигентни...
2. Как да им помогнем?
Ами, твърде просто, да минат незабавно "в другото платно, на другия бряг", губят ценно време...
3. Поне на първо време да се опитат да се определят като хора "с двойно чувство"...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: _RedBull_]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано04.02.10 17:17



Ами да им помогнем, но нашите драми не отстъпват на техните. :)



Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: jaytee]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано04.02.10 18:21



Благодаря Sapiens



jaytee съгласен съм, че и ние си имаме драми, дори нашите са къде, къде...
-Не можем да се държим за ръце на публично място
-Не можем да се целуваме на публично място
-Не можем да се обясняваме в любов на публично място
-Не можем да покажем гаджето си на близките си роднини
-Не можем да танцуваме с гаджето си в баровете
-Много по трудно стават свалките в непозната среда за нас

и още куп други нещица, които ограничават иначе неограничения ни "демократичен" живот!

Общо взето нашите драми опират до 2 - 3 скромни гей форума и шепата ни близки приятели!

Но хетерото? За тях ми е жал... Пищят отвсякъде колко са нещастни при все, че гореспоменатите неща написани на прима виста никак не ги засягат, освен ако гаджето им не е от ромски произход или 39-ти набор. Което си е изключение



Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: _RedBull_]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано05.02.10 12:34



Мисля, че е редно да направим концерт за набиране на средства със смс-и за подопомагане кризата при хетеротатъ.





Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: Guardian_Hearts]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано06.02.10 16:21



Много добра идея!!!

Трудно осъществима! Недай си боже да учатва Миро, Любо, Крум, още по-малко Азис и току сме им докарали прогресивна депресия породено от мнителното им лишено от всякаква логика мнение, че видиш ли ще завземаме света!
Те скокнаха срещу едно никакво си гей парадче, сега са на манията, че турците ни превземат със сериалите, та какво остава концерт!


Лили Иванова разбира се няма как да поканим, че хонорара й ще надхвърли стократно благотворителната сума въпреки, че жената всява доверие, а и никой не би я заподозрял в какъвто и да е сексуален уклон.

Притеснен съм!
Помагайте с идеи!



Тема Re: ХетеросексоалИстинови [re: _RedBull_]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано07.02.10 14:25



Та как да им помогнем?



Хетерастията е лесно преодолима болест. Здравната каса да пусне купони за лубриканти



Тема Re: ХетеросексоалИсти [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано07.02.10 22:47



Папа, шегуваш се


Личи си, нямаш опит с хетери

Купоните ще идат за цигари без бандерол, че са по евтини, а ако им потрябват лубриканти ползват само воднисто-пенеста субстанция, произвеждана от слюнчените жлези - да не я казвам в случай, че някой хапва докато чете

За по изтънчените маргарин Калиакра за 1.60лв. бройката, от 300гр.

Не се шегувам

Показвам на един шматьо лилавата опаковка на дюрекс 2 в 1 , 200мл. с форма на фалос масажен гел и ме пита какво е това?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.