Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 01.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Станахте гейове или се родихте такива?  
Автор Cekc Maниak ()
Публикувано26.01.10 13:56



Хайде сега малко да посъбудим този задрямал клуб

Е, споделете, другарки! Как се получи с вас? Някакво събитие ви накара да започнете да си падате по мъже или сте си такива от най-ранна възраст?



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано27.01.10 03:30



Хъм, чакай да се сетя - значи аз се родих малко трудно - беше ми топличко и приятно, че много не щях да излизам - майка ми се напъваше, напъваше - ама аз не - още оттогава си имах собствено мнение! Бе неудобно е все да те натискат, та накрая от мен да мине - реших да се подам навън. Понеже беше много ярко и студено не помня много добре, но ми клъцнаха пъпната връв и аз като ревнах! Уа-уа! Хвана ме другарят доктор и аз - а-ха-ха се смерих - ми хубавец беше, че той ме даде на майка ми, пък аз се извъртях към него да гледам. Нищо де - после похапнах и заспах.
Та така - като ме хвана тоз лош чичко доктор - от тогаз.
Извод - ако ще имаш деца и не искаш да стават педирази, гледай да не ви се падне мъж гинеколог! От мен ша знаиш - от опит!


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 27.01.10 03:30.



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: linjack]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано27.01.10 09:11



Е добре де, не е ли отдавна добре установено, че човек се ражда гей?

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: ARlZE]  
Автор Cekc Maниak ()
Публикувано27.01.10 10:51



Ами май не, или не знам, тук няколко от присъстващите споменаха, че ПРЕДИ са имали гаджета-жени, тъй че... знае ли човек...





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано27.01.10 13:30



Тва, че са се опитвали да влязат в нормите на стадато си е проблем на тези няколко. :) Останалите сме си чистокръвни.

А иди питай бисексуалните как са се родили.



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано27.01.10 22:40



Аз станах гей главно щото е гот и е модерно.
От СГО ми платиха много добра сума и сега дори не е нужно да работя, просто си карам в лявата лента и така.



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: ARlZE]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (rectal ranger)
Публикувано27.01.10 22:41



ти от толкова месеци практика в гей форум не стана ли вече спец по гейовете, че задаваш такива дилетантски въпроси





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано28.01.10 11:25



Мамка му! Аз съм се прецакал и съм се пуснал за без пари! Има ли начин да се поправя?



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.01.10 13:38



Спец съм, как да не съм.
Ама тоя Секс маниака хем е гей, хем задава дилетантски въпроси.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Cekc Maниak ()
Публикувано28.01.10 13:55



Има - пускаш се в обява в някой сайт, примерно млад жребец търси надарен ездач да го обязди за 50 лв и ще забогатееш





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: ARlZE]  
Автор Cekc Maниak ()
Публикувано28.01.10 13:55



Е не може всички като тебе хем да сме пидирази, хем специалисти по евритинг





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Cekc Maниak ()
Публикувано28.01.10 13:56



Ре:

"Аз станах гей главно щото е гот и е модерно.
От СГО ми платиха много добра сума и сега дори не е нужно да работя, просто си карам в лявата лента и така."

ЕТО ТОВА СЕ КАЗВА ДОБЪР ОТГОВОР!





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.01.10 17:28



Има. Започваш да вземаш двойно, за компенсация...



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Sapiens]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано29.01.10 01:04



Аз съм в шок... Не знаех, че можело пари да се взимат... Аз досега - всичко безплатно... :(



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.01.10 22:40



Е, по-добре късно (да узнаеш сладостта на живота), отколкото много късно...



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано31.01.10 16:24



От раждането си.Зависи в каква среда взсе пак,защото може да разбереш това и след педесет години.
В България нещата са много объркани,всеки се крие и прави така ,че никой да не разбере.Но в един момент разбираш,че вървиш срещу волята си и постепенно предобиваш навици да се настройваш на вълна и да театралничиш с близките,приятелите си,на работа,на улицата,в училище.Не е лесно да си педераст в България.
Е сега нещата са малко по различни,но като цяло хората са доста враждебно настоени,и то без причина,просто защото си педал.Дълга тема.Няма обеснение защо хората като разберат,че си педераст,първо поглеждат в леглото какво правиш?



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано01.02.10 09:24



Ами идеята за хомоСЕКСУАЛНОСТТА е вече отживелица. Сега се говори за хомоЕМОЦИОНАЛНОСТ, т.е. способността да се влюбиш в някой от твоя пол...

Така че на въпроса - може би винаги съм бил хомоемоционален, защото и като момче съм се влюбвал, макар и неосъзнато в други момчета.

Хомосексуален станах доста по късно, след годинки и доста жени :)



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор _RedBull_ (минаващ)
Публикувано04.02.10 01:32



Не знам как е при другите, но при мен това си е наследствено.
Аз съм вече 5-то поколение гей, по бащина линия.
В деня на навършването ми на пълнолетие, получих семейната реликва, която се предава от поколение на поколение а именно вибратор с лубрикант!

Така, че при мен избора е направен още преди да се родя





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: mizrahi!]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано04.02.10 16:39



Чудесна и мвного интересна гледна точка, макар че аз лично смятам, че хомоемоционалността е иманентна част от по-общото понятие хомосексуалност.

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано04.02.10 17:12



Обикновено се разбира през пуберитета, когато сам си обясниш защо другите момчета около теб натискат момичетата, а ти нямаш желание.

Редактирано от jaytee на 04.02.10 17:12.



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: jaytee]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано04.02.10 21:57



Т.е., имаш желание, но да се натискаш с момчета...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Sapiens]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано19.02.10 01:24



е да!





Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Sapiens]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано19.02.10 02:01



Бе дори тогава - неточно с момчета. В периода на моето "съзряване" запях чаталите на батковците и фигуристите по олимпийските игри... което ми напомня моето любимо занимание тези дни - след час почва волната програма на мъжете. Е, моят сладур Бриан Жубер яко се изложи на кратката програма, но пак ще гледам.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: linjack]  
Автор Simplicissimus (homo simplex)
Публикувано19.02.10 14:02



Ама той наистина бил много, много апетитен...





Явно трябва да започна по-активно да се интересувам от фигурно пързаляне, което иначе никога не ми е било страст.

'Once unquestioning obedience, once fully enslaved.' (W. Whitman)

Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Simplicissimus]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано19.02.10 15:25



Тук ти е била грешката...
Фигурното пързаляне от всички гледни точки е много приятна гледка. ...
И мъжкото, и женското, и по двойки...

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано19.02.10 15:31



Хм, само на батковците ли...
Ама ти твърде бързо си пораснал.
Ние бяхме по-неориентирани и зяпахме (като гледахме някой да не забележи...) и връстниците си... Въобще, наред.
Както казват: "Абе, к'от дадат..."

"Ако искаш любов, вземи си куче..."

Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор davide ()
Публикувано20.02.10 02:36



Ма другарко, ти н'знайш ли? Нит' съм станала такава при ражданиту, нит' след т'ва! Ааааа, назад си с мат'риала нешту ми се чини... Наш'те такава са ма планирали и са 'одили на врачки и спицйълисти да пий майка ми разни раути и да са мажи с разни михлеми, за да съм гейка и ей ма на - такава съм ошти от срещата на яйциклетката със спермат'зуида! Ааааа, ко' знайш' ти!



Не ме търси... Не ме търси...

Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: Cekc Maниak]  
Автор NikiFin (рекордьор)
Публикувано30.05.10 01:12



Никой не се е родил гей, това е въпрос на личен избор.
Повечето хора, да не кажа всички (не че очаквам да си го признаят де) са се замисляли Как ли ще е да пробвам с някой от моя пол.
Друг е въпросът обаче до къде ще позволиш тази мисъл да те обладае.
Ако я прекратиш в зародиш много вероятно е да си запазиш целостта на аналното отверстие.
Ако се отдадеш да те обладае в един момент може да стигнеш до акта, който много вероятно е да ти се услади и да почнеш да го приемаш като нормално, правилно и в един момент съвсем естествено ти идва да се идентифицираш като гей.
За мен гейовете са спихически слаби хора, имащи проблем със себеконтрола и задръжките и в добавка не обмислящи достатъчно стъпките си.
Кажете ми, как едно дете може да усети, че е гей. Може ли някакви примери да споделите. Защото децата по начало не притежават типичните кескуални усещания. Да почнем от някъде за да стигнем до истината, а не да търсим под вола теле




Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: NikiFin]  
Автор La_Bete (новак)
Публикувано30.05.10 12:33



"Друг е въпросът обаче до къде ще позволиш тази мисъл да те обладае.
Ако я прекратиш в зародиш много вероятно е да си запазиш целостта на аналното отверстие.
Ако се отдадеш да те обладае в един момент може да стигнеш до акта, който много вероятно е да ти се услади и да почнеш да го приемаш като нормално, правилно и в един момент съвсем естествено ти идва да се идентифицираш като гей.
За мен гейовете са спихически слаби хора, имащи проблем със себеконтрола и задръжките и в добавка не обмислящи достатъчно стъпките си.
Кажете ми, как едно дете може да усети, че е гей. Може ли някакви примери да споделите. Защото децата по начало не притежават типичните кескуални усещания
."

Прощавай за прямотата, но тези "размисли" -- ако това не е някакъв майтап, който аз не схващам -- са чиста глупост. "Гей" и анален секс не са непременно свързани и съвсем не вървят ръка за ръка. Може да си гей и да не практикуваш анален секс, както и има стотици хиляди, които го практикуват без да се идентифицират като "гей". Гей е определен начин на живот.



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: NikiFin]  
Автор PopeBenedictus (rectal ranger)
Публикувано30.05.10 13:22



Абсолютно си прав. Сега осъзнавам, благодарение на теб, че в ранното си детство случайно седнах върху един дезодорант и много ми хареса. Като тийн минах на моркови, след това на краставици и тиквички и сега съм на големи патки. Аналното ми отверстие е запазило целостта и стегнатостта си, въпреки мултифункционалността!



Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: NikiFin]  
Автор DAEMON (Марко Тотев)
Публикувано30.05.10 13:34



Малиии... отвори ми очите...
Значи малко бой... и ша са оправим - така ли?
Ми то - по същата логика ще се получи, че всички хетеросексуални са и неосъзнати гейове... Включително и ти

...мош фаш мене жаа... или уфсъ


Тема Re: Станахте гейове или се родихте такива?нови [re: PopeBenedictus]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.05.10 17:25



Значи, сега остава вече да минеш и на пуйки, че са малко по-големи...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема От колко форума те изгониха,нови [re: NikiFin]  
Автор martyr (m3lk0r)
Публикувано30.05.10 22:28



че дойде чак до тук да провокираш тези дето изобщо не разбираш?

Пожелавам ти и трите ти деца да се осъзнаят, като (хъм) нормални хетеросексуални и да си нямаш взимане даване с тази материя ..., че като гледам иначе са обречени на психиатрия, обезнаследяване, кастрация, бой с библията по главата и глад.



Не, не ме интересува, че знаеш!

Тема Re: От колко форума те изгониха,нови [re: martyr]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.05.10 23:08



Аз се въздържах да попитам .
Вероятно от зле разбрана деликатност.
Такъв съм си - зле разбран и деликатен...

"Истината рядко е чиста и никога проста.“ - Оскар Уайлд

Тема Ами тролът идва там където...нови [re: martyr]  
Автор LinjackМодератор ('lɪndʒ)
Публикувано31.05.10 13:59



Тролът ходи... където ще му пуснат сочен-сочен отговор.
От друга страна, със задаването на въпросното митическо, но реално, същество клубната фауна се посъбужда от следобена летаргия и започва да издава характерните си отлечителни звуци. Като цяло - птичата им песен не е чак толкова лоша, ерго тролът - докато стои обезвреден, не нарушава хармонията в клубната гора.

Разбира се - троловите не бива да се подхранват - малко, колкото да се раздразнят е ок, но да е с достатъчно доза горчив вкус. Ако вкусът прекали тролът ще привикне.

Затова, драги съклубници, не хрането тролчето. Нека си мине - нали и то душа носи.


----
бял подпис на бяло поле



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.