Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 16.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема Ellen Degeneresнови  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано28.11.09 14:56



Ако случайно сте пропуснали тези два пърформанса на мацката, сега е време да се поправите. Два часа хумор от висок клас. Как да не се влюбиш в нея...

Here & Now










The Beginning










Тема Re: Ellen Degeneresнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано28.11.09 16:13



Елън е готина... Но за мен Кати Грифин и Лиса Лампенели са ненадминати. Може би защото предпочитам по-груб хумор или съм селебрити госип ъпдейтед, но тези двете ме карат да рева от смях и да падам от стола - не се шегувам!

Мисля, че и двете ще ти допаднат, виж техните шоута ако можеш. Лиса Лампенели се гаври с всички, абсолютно всички. А Кати Грифин... Кой освен Кати ще излезе да си прибере наградта Грами или Еми и ще каже ще каже от сцената "Suck it Jesus!".



Мисля, че няма да съжаляваш ако ги гледаш.



Тема Bill Hiksнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано28.11.09 20:07



На мен най-любим ми е Бил Хикс. Почина от рак преди десетина години, обаче циничния му мироглед ще е жив завинаги, ей Богу!

Като споменах Бог, ще цитирам един от любимите ми цинизми на Хикс. Беше нещо в смисъла на:
"Сигурен съм, че сте забелязали, че всички християни носят кръстчета на вратовете си, на църквите има кръстове...И същевременно те всички очакват Иисус да се върне на Земята. Е, добре, да предположим, че Той един ден наистина се върне. Да не мислите, че ще иска да види кръст?!/

/ Едва ли, си мисля аз..."


Rise in Red

Редактирано от ARlZE на 28.11.09 20:10.



Тема Re: Bill Hiksнови [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано28.11.09 20:59



"Търсенето на смисъла на живота не е ли директна обида към Господ..."



Тема Re: Ellen Degeneresнови [re: Guardian_Hearts]  
Автор 3X (American Life)
Публикувано29.11.09 04:45



Ако искаш по-груб хумор гледай Маргарет Чо- много е добра!
http://www.youtube.com/watch?v=5TQ04KsHNi8



Тема Re: Bill Hiksнови [re: Sapiens]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано29.11.09 08:11



"Когато питам някой християнин: "Добре де, значи ти мислиш, че Бог е създал Земята преди 10 000 години, така ли?" и той ми отговори:" Амиии...ъъъъ...да!", аз му задавам въпроса:" Е, добре, ама какво правим с фосилите на динозаврите, които са на по 200 млн. години?", тъпакът ми отговаря: "Амиии...ъъъъ..Господ ги е сложил тук, за да изпита нашата вяра!"



Rise in Red

Тема Re: Bill Hiks [re: ARlZE]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.11.09 09:47



Да, бе, да! Тъпаците (а те са твърде много по света, за радост на ЦърквИте и за съжаление на света...) имат точно две основни идеологеми - ако ти се случи нещо хубави и радстно, то е "Защото си се молил много на Господ и той те е възнаградил", а ако се случват всякакви нещастия, дори и в глобален мащаб - "Господ ви праща изпитания, за да изпита вярата ви"...Пфу, отдавна ме отвращават с перфидността и лицемерието си.
Но пък винаги блокират при един простичък въпрос - "Защо мъжете имат зърна?"...



Тема Re: Bill Hiksнови [re: Sapiens]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано29.11.09 19:34



Обясни им, че Бог е създал мъжките зърна, за да може и гей цицоманите да имаме нещо за смучене

. Това е пряко доказателство, че Бог е планирал мъжката любов, като е създавал тялото на мъжа. Има и други преки доказателства, но ще ги спестя



Тема Re: Bill Hiksнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.11.09 20:32



" Това е пряко доказателство, че Бог е планирал мъжката любов"
Yes-s-s...

Ами, хич няма да им отварям очите...
Да си блъскат главите, тъпаците кухи...
Така, де, нека има някаква енигма в живота им нещастен...

Редактирано от Sapiens на 29.11.09 20:36.



Тема Re: Ellen Degeneresнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Ari. (пчеличка)
Публикувано13.12.09 02:40



О Б О Ж А В А М Я !!!!!!



Amor omnia vincit


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.