Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 26.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Банята в Благоевград  
Автор peshoboy (непознат )
Публикувано09.11.09 17:24



През миналата зима посещавах доста често банята в Благоевград и наистина имах доста приятни изживявания там със момчета от ромски произход.
Бих желал да разбера как е сега там,понеже тогава доста често през деня в банята влизаше един охранител както и самия управител на банята да следят за реда в банята.
Някой ако има скорошни впечатления ако иска да пише тук или на мейла ми: pesho_atanassov@abv.bg
Също така, ако има фенове на този вид круизинг нека ми пишат да обменим идеи и случки...
Споделете ако желаете интересни преживявания от тази баня :)))



Тема Re: Банята в Благоевграднови [re: peshoboy]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано13.11.09 20:33



Никога не съм си падал по изпълнения с ромчета и прочее екземпляри, които се навъртат по такива места за да изкарат 2 лева...

Иначе на баня в Благоевград не съм ходил, но с приятели сме ходили няколко пъти в Банкя и Панчарево - ситуацията е трагична - цигани, старци, плуваща сперма във водата, средна възраст 75 години...

Единствен плюс - минералната вода...



Тема Re: Банята в Благоевграднови [re: mizrahi!]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано14.11.09 03:05



В какво плува спермата? Общ басейн?

Във всеки случай е интересно, че тези бани играят роля на неофициална "гей сауна".



Тема Re: Банята в Благоевграднови [re: jaytee]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано14.11.09 10:50



Точно! Много си прав! На мен лично ми липсва гей-сауна в България. Мисля, че е крайно време вече да се появи такава (макар че всички знаем, че това е утопия).
Като пътувам в чужбина, опитвам се да ходя в сауни редовно. В интерес на истината - не толкова за секс, но си отпочивам - ползвам пълния набор спа-процедури, които се намират там, мотая се само по една кърпа през кръста в приятно отоплена атмосфера сред други момчета, които правят същото и си отпочивам и релаксирам... Ако изпадне екшън не отказвам, но пак казвам, не е задължително!

Sic transit gloria mundi


Тема Re: По тематанови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор peshoboy (непознат )
Публикувано14.11.09 12:11



Няколко отговора, но все не по темата..
Това че някой не харесва този вид круизинг,не означава че няма почитатели..
Бих искал ако някой наистина има отговор по темета да го напише,или поне контакт на лично с мен по мейла.



Тема Re: Банята в Благоевграднови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано14.11.09 17:26



Това че е бГ вариант на гей сауна е и верно и не е. В Банкя например през 20тина минути на бегом нахлуваше някакъв "надзирател" и почваше да проверява кабинки, тоалетни, банята, да не се ебе някой... Само мога да гадая какво се случва, ако хване някой на калъп...

Така че - гей сауната е утопия в БГ все още, иначе и аз съм ЗА. Няма лошо да има място, къедто хората ходят за секс, без преструвки и задръжки :)



Тема Re: Банята в Благоевграднови [re: peshoboy]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано14.11.09 17:47



А ти като имаш интересни идеи и пикантни случки, що не ги споделиш пред събратята тук.

Някои все още не сме врели и кипели в този вид изживявания в обществените бани Идеята ми се струва леко недостойна, ама кой съм аз да съдя За ромчетата сигурно е въпрос на чест да изчукат някой бял



Тема Re: Банята в Благоевград [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано14.11.09 19:03



Не, въпрос е на 2 лева :)



Тема Re: Банята в Благоевград [re: peshoboy]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (cubalicious)
Публикувано15.11.09 18:52



По темата. Носят се слухове, че в баните в Благоевград и Кюстендил има камери. Няколко човека вече го твърдят, доколко е вярно - не знам, не съм проверявал лично.



Тема Re: Банята в Благоевград [re: Guardian_Hearts]  
Автор peshoboy (непознат )
Публикувано15.11.09 21:11



Това няма как да е вярно,понеже е незаконно,а и предполагам няма обозначителни табели че обекта се наблюдава с камери.
А и не вярвам да са открили специални камери за работа във влага като тази в баните...
Някой ако има актуална информация бих го помолил да я напише тук или на посочения мейл адрес във първия ми постинг...
Все пак не ми се вярва че няма фенове на тези места...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.