Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 24.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Hаграда "Човек на годината"  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано06.11.09 10:55



Уважаеми господа ( и дами),

Heка всички заедно подкрепим приятелите си от Автономна безвластническа група „АнархоСъпротива”, така както и те бяха с нас срещу фашизоидните реакции на гей парада. Заради дълбоко хуманните си идеи и активна позиция, организацията напълно заслужава отличието.

http://humanoftheyear.org/?p=781

Ребята, давайте жить дружно!


------------------
Linjack:не исках да затварям една от малкото активни теми в клуба, но вече няма как.

Редактирано от linjack на 13.11.09 11:08.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано06.11.09 20:40



"... колко мъка има по този свят, Господи..."
Не съм го казал аз, а Боне Крайненеца...

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано07.11.09 06:42



Подкрепям!
Ето моите три довода:
Първо: Толкова активна, ясно изразена и публична бе позицията Независимата анархична група, че българското гражданско общество едва ли не оглуша от гръмовната й тишина.

Второ: Широконеизвестната награда за човек на година ще получи подобаващ лауреат в името на още по-непрочутата група АнархоСъпротива.

И трето: Ако Българсият Хелзински комитет (БХК) даде наградата заради нечии "дълбоко хуманни идеи и активна позиция", то БХК ще се доближи до висините на един добре известен комитет, със седалище в Осло, който наскоро направи същото.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано07.11.09 09:59



Брате, ако човешката неблагодарност не беше толква популярна и нелечима, повече от сигурно е, че мъката, за която говори Sapiensа щеше да намалее! (моля да осмисляш приказките си, преди да се асоциираш с целокупното бг общество, и в частност с ЛГБТ обществото)

Оправдавам грубостта и дезинформираността ти с...е, все някакво оправдание трябва да има. Може би перманентно гледане на сапунки?



Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано07.11.09 16:15



Виж, батювото, мога да оправдая наеженото ви отношение, с желанието ви да се рекламирате. В действителност - вашата Анархосъпротива не изглежда да е особено голяма организация или да има голяма тежест върху общественото мнение, така че търсите методи за изява. Или греша?


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано07.11.09 17:58



Язък ми за иронията, "стигаща на места до сарказъм"...
"И ти ли Бруте linjack, сине мой..." (малко модифициран цитат от Цезар)

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Редактирано от Sapiens на 07.11.09 17:59.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано07.11.09 23:25



Автономна безвластническа група „АнархоСъпротива“ (АС) протестира публично срещу консуматорското общество, войната и държавното потисничество и се застъпва за правата на гей хората, трудещите се, потребителите на Интернет и животните, както и за защитата на природата.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано08.11.09 20:26



Браво!
"Ура, другари!" (...бурни ръкопляскания, преминаващи спонтанно в овации, отделни викове "Гордеем се с вас!").

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано08.11.09 21:09



Кака, говорим за сериозни неща като защита на правата на цялата гей общност! Много ли приятели имаме, та си тръгнал да обиждаш тези от „АнархоСъпротива”?

Върти си манджите по-добре. Со кротце, со благо. Убедена съм, че на кулинарния фронт се справяш (доста) по-успешно от средностатистическите домакини. Бравус!

И нека не вдигаме шум.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано08.11.09 21:49



Кака, говорим за сериозни неща като защита на правата на цялата гей общност!

Така да е - но какво става ако борците за права на гей-общността не искат да се асоциират с индеите на анархизма? Борбата за гей-права може да има много лица; защо точно АнархоСъпротива трябва да получи награда? Аз не симпатизирам идейно на анархизма, анархокомунизма и други подобни утопично-революционни движения. Вярвам в еволюцията на гражданското обещство!


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано08.11.09 21:51



бъди горд - от теб съм се учил




----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано08.11.09 22:52



Ура, каке! Справяме се на всички фронтове...
Че ти сготвим една юнашко-анархистично-съпротивително-анонимна манджичка, за радост на душите ви...

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано08.11.09 22:56





"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано09.11.09 09:08



Можеш да симпатизираш на когото и каквото искаш. Ако изобщо. Въобще не съм тръгнала да те принуждавам да ставаш какъвто и да било.

Говорех за малък жест към момчетата, че бяха с нас срещу омразата...
Както и да е. Поне не ги обиждай, ок?

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано09.11.09 09:12



Моля те, повръща ми се.
Сам си я яж.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано09.11.09 16:38



Чакай, чакай, не съм обиждал "момчетата от Анархосъпротива" като цяло, сарказмът, ако това те е обидило, беше насочен по-скоро към теб отколкото към когото и да било друг. Идваш тук и в две теми казваш горе-долу следното:
"Аз съм ваш'та нова леля от съседния клуб, тук всички сте алкохолици, с бутилка водка под мишница, но аз ви каня да дойдите при нас - става весел запой. Между другото, вие *трябва* да гласувате за мойте хора за някаква измислена награда. Мойте хора са се застъпили за "вас", видите ли - нищо, че вие даже не ги знаете. Застъпили са се за вас нищо, че аз съм лесбиън и са се застъпили и за мен, нищо, че аз самата съм привърженик на анархизма, и вероятно част от Анархосъпротива"...

Ако не си част от АС, трябваше да го споменеш - disclaimer; малко по-подробно обяснение какво е това АС, за какво се бори и кого представлява; какво е това "човек на годината" - свързано ли е с пари, кой, защо, как... Такива работи - да ти е изпечена презентацията. Иначе си е чистo What the !@%#!
Сериозно ли очакваше положителен отговор на темата си?!

По-сериозно не мога да се изкажа върху твоята несериозна тема.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано09.11.09 21:40



Ако ще ти олекне на душата, повръщай си на воля, от това се отслабва...
И будем жить дружно, и будем рыгать и блевать тоже дружно...

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано09.11.09 21:49



Я стоп.
Първо да уточним „роднинската” връзка – точно толкова съм ти леля, колкото ти мой дядо белобради. Всъщност.
И знаеш ли...сарказмът срещу мен не се брои за обида (бълха ме ухапала). А се дразня заради анархистите, това да. Откъде накъде група смелчаци ще се застъпват за теб, мен, него, нея и всички ни срещу хомофобите и после брей? Оказва се, че бай linjack съвсем не благоволил да забележи тази дребна подробност. Бих го нарекла вопиюща неблагодарност, но предвид това, че далеч не всичко забелязваш – карай.
Ще опитам да „сдъвча” нещата за по-лесно асимилиране:

«Човек на годината» е годишна награда за принос към правата на човека.Наградата е инициирана от Български хелзинкски комитет -най-силно действащата НПО за отстояване на човешки права, с акцент върху тези на малцинствата, децата и жертвите на дискриминация. Чети - http://www.bghelsinki.org/
Автономна безвластническа група "АнархоСъпротива" напълно заслужават номинация и награда заради принципите си:
• Зачитане свободата на всеки човек, зачитане на правото свободно да изразява мнението си, да живее и действа, както намери за добре, като не вреди на други хора и не нарушава тяхната свобода.
• Отричане на дискриминационото деление на хората по признак на раса, народност, пол, възраст, сексуална ориентация, религия, убеждения.
• Отричането на капиталистическата система като антихуманна и пагубна за общото ни бъдеще.
• Отричане на представителната демокрация като политическа система. Ние не признаваме никакви национални граници, не робуваме на национални митове и доктрини. За нас “националното” е изпразнено от смисъл понятие. Ние сме жители на планетата Земя.
• Против милитаризма, войните и военната служба.
• Опазване на природата и околната среда.
• Зачитане правата на всички живи същества.
• Признаваме всички тактики и методи в борбата за свобода и справедливост, които НЕ СА във вреда на невинни хора. Призоваваме към пряко действие и гражданско неподчинение, подкрепяме борбите на социалните движения, защитавяйки формите на съпротива, които увеличават до най-голяма степен уважението към живота и правата на подтиснатите, както и създаването на местни алтернативи на глобалния капитализъм.
• Вярата, че настоящото ниво на науката и техниката е достигнало такова равнище при което е възможно ВСИЧКИ хора по света да водят нормален, материално задоволен живот, като полагат минимални усилия и труд.
Това са хора, които не спят, батко. Не си затварят очите за случващите се постоянно гадости и се борят. И за нашите права в това число:
Позиция на "АнархоСъпротива" за ЛГБТ шествиe 2009 :
От 1989г. изминаха 20 години. За това време хората, представляващи ЛГБТ* общността не бяха оставени на спокойствие - омразата, стигмата, дискриминацията, физическото насилие са част от ежедневието, присъстват постоянно в медиите. Това се случва навсякъде и ако не го виждаме или чуваме, то е само защото кресливите фашизоиди са предпочитаните гласове в медиите, и полу-прикрити протежета на разни политически кръгове, и държавата в най-високите й етажи. В нацистките лагери загинаха стотици хомосексуални. Комунистическата държава репресираше със същите "доводи". Днес е 2009г. и отново ни се налага да защитаваме основни човешки права. Обществото ни се нарежда сред най-нетолерантните в Европа към хората с нехетеросексуална ориентация.

Ние, хората обединени в колектива "Автономна, антиавторитарна група АнархоСъпротива" ще подкрепим "Рейнбоу Френдшип ЛГБТ шествие 2009" и ще бъдем на улицата, както и през 2008г., защото заедно с организаторите на "Рейнбоу Френдшип" сме хора, обединени от една идея – свобода и равни права. През 2008г. малко хора имаха кураж да заявят открито кого обичат и да бъдат с любимите хора пред очите на обявеното за "толерантно общество". Няма да бъдем съдници, но ще попитаме риторично къде бяха тогава либералните "борци" от знайни и незнайни комисии, НПО-та, фондации, комитети и прочие? Мълчанието няма да ни предпази, пасивността няма да ни донесе спокойствие. Свбодата и правата не са даденост, а ежедневно отстояване. Не смятаме, че бюрократични институции, закони на хартия, лицемерни кампании и ПиАр реплики на политици ще защитят правото на всеки един да бъде свободен в избора си. Сексуалната ориентация, расата, полът, възрастта... са все признаци, заради които десетки стават жертва на ирационално, профанизирано, отрицателно отношение. Обиди, присмех, намеци, агресия, дори един хомофобски виц е очевидна обида. Хомофобията е толкова битовизирана, че е трудно да бъде осъзната като проблем дори от уж толерантни, свободолюбиви хора. Ценностите и институциите са социални конструкции. Те не бяха предадени от бог или създадени от природата. Ние ги създаваме. И ако те не отговарят на нашите нужди, ние имаме силата и трябва да ги премахнем.

Към какво друго да се стремим, ако не към щастие? Ако нещо не е ценно поради факта, че го намираме за смислено и весело, какво тогава би могло да го прави важно? Как могат абстракции като "задължение", "ред", или "приличност" да са по важни от истинските нужди на хората? Трябва ли да се подчиняваме и да служим на работодатели, родители, държава, бог, пазарна икономика/капитализъм, морални закони, като пренебрегваме себе си и поставяме на заден план радостта от живота? Кой ни е научил, че нещата "трябва" да са така?

Истината е, че ние сме тотално доминирани от сексизма, патриархалното, от властови и религиозни йерархии, от евтини манипулации, експлоатиращи невежеството и страха. Време е да се изправим срещу това и да не оставим нашите деца да попият тази отвратителна среда на предрасъдъци. Не разчитаме на държава, репресивен апарат и обслужваящите ги кохорти, разчитаме на солидарността между свободни, мислещи човешки същества. Ако искаме промяна, то имаме нужда не просто от поредни реформи на параграфи и алинеи, имаме нужда от Революция - в съзнанието, в самите нас. Надяваме се, че ЛГБТ активистите, а всъщност и всички ние, ще разберем, че борбата отива отвъд личния интерес и комфорт, че шоуто и лайфстайла няма да помогнат особено. Не искаме да участваме във фалшивата толерантост и лицемерието на снизходителността. Подкрепяме шествието заради свободата на всички нас...

Всъщност... ирационалната фашизирана омраза няма нужда от повече аргументи. Там сме!



Автономна Безвластническа група "АнархоСъпротива"
юни 2009, София

*ЛГБТ - акроним за лесбийки, гей, бисексуални и транссексуални лица, но терминът е по-обхватен и включва трансджендър, куиър и интерсексуални.


Подкрепям ги и аз! С две ръце, два крака и шапка свалям


Ако ще да съм единствената от този форум..........

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано09.11.09 22:45



Напълно подкрепям!!! Аз самият съм с анархо възгледи и чак ми е чудно, че се е заформил спор по този въпрос точно тука. Досега съм оставал с впечатлението, че повечето гей не се интересуват от политика, а тези от тях, които се, обикновено са с крайно леви възгледи. Явно има изключения. Гей с десни убеждения ми звучи оксиморонно.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано09.11.09 22:56



Линджак, анархистите са единствените, които застават до гей каузата, при все, че им е крайно неприятно, защото да защитиш гейовете в БГ си е самоубийствено. Колкото и леви да са, повечето не могат да приемат тази кауза като борба за права, защото са израснали в контекста на българското възприемане на хомосексуалността като нещо крайно отвратително. Позицията на

е красноречива. Въпреки това, има отделни индивиди от движението, които приемат борбата присърце и развяват черните транспаранти на съпричасност.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано09.11.09 23:12



Папа, благодаря ти!



*уточнение - не цяла ФАБ е хомофобски настроена. Има и такива членове, но са малцинство.

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано10.11.09 00:51



Благодаря, кака, за информацията.
Оказва се, че можеш да напишеш съдържателно мнение. Това се искаше от началото...

Това, че не забелязвам всичко ми е пределно ясно -- разбирам дотолкова доколкото мога, а се уча дотолкова, доколкото ми позволява разбирането ми, и повече понякога:)

А ти - ако ще се застъпваш за дадена кауза, си длъжна да информираш своята аудитория. Иначе застъпнечеството ти прилича повече на демагогия.
Не можеш да очакваш хората да знаят специфична информация, свързана с тях, дори и да симислиш, че те трябва да я знаят. В информационната ера сме претрупани с информация и търсенето след нея може да е сложно. Още повече, че в случая АС не са успели да проникнат значително в обществения дебат по масовите медии. Ерго, случайното запознаване с тяхната дейсност е малко вероятно.

Запознай се ако искаш с понятията "high context" vs. "low context", за малко по-теоретичен модел, на това, което се опитвам да обясня.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: linjack]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано10.11.09 21:39



Мога много работи, братушка



Извинявам се за острия тон, но ме предизвикахте...Предлагам да спрем пинг- понга със заяжданици? He търся конфликт, напротив.

Отговарям на всякакви въпроси.
За наградата - не е материална. Статуетка, диплом и обществено признание. Връчва се на 10 декември – Световния ден на правата на човека.

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано10.11.09 21:53



Отличный русский, молодой человек

Толкова жива реч произвеждаш! (на ниво повръщане)

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано10.11.09 22:33



Кака, руският ми е професия, не би трябвало да не го знам...
Хм..., дори и на ниво повръщане или позиви към такова...
Апропо, сега вече напълно сериозно.
Напълно подкрепям Линджак, сама се набута между шамарите с твърде глуповатия си анонс.
...си длъжна да информираш своята аудитория. Иначе застъпнечеството ти прилича повече на демагогия.
Така е, постингът ти вместо да накара хората в клуба да проявят интерес, ги накара (поне мене) да иронизират примитивно-глуповатия му стил и форма, независимо, че явно си имала най-добри намерения.
И, тъй като ти явно не разбираш от ирония, наложи се Линджак "да ти набие чемберите", за да се усетиш, че в този клуб хората не са аборигени и да смениш тона.
За което аз лично ти благодаря.
"По-добре късно, отколкото твърде късно..."
"Неназованите неща не променят смисъла си."

Редактирано от Sapiens на 10.11.09 22:42.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.11.09 00:00



Ох, шамари, ах, чимбери...взе ми страха, да ти кажа!


Обаче ми е малко. Пробвай с други възпитателни мерки. Ритници, крошета???

Ех, юнак балкански. Намира ли се поне едничко нещо, за което да си струва да те уважавам? Лично теб? Някоя благородна кауза, за която си се борил? Има ли я? А някога да ти се е случвало да полагаш безкористен и самоотвержен труд, за да им е добре на другите?
Или може би трябва да се науча да те харесвам заради плоския хумор и демострираното от самото начало презрително – пренебрежително отношение към предложената номинация ? Жалък опит да компенсираш информационната си нищета по отношение на всичко, свързано с правозащитни иституции, симпатизанти на родната гей-общност и човешки права като цяло!

И не ми приписвай епитети, които не съм казала! Явих сe тук като при интелигентни хора и възможни приятели. He аборигени!

(извод) Смешен си.

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано12.11.09 00:30




Не му се връзвай на Сапиенса. Подозирам, че той и Линджак са гнусни капиталисти и поради това изпитват органическа непоносимост към нашите идеи Освен това в клуба е пустош и секи се бъзика с другия.



Тема ...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано12.11.09 03:04



Вас червеното знаме роди! тъ-тъ-ръ-тъ-тъ
Вас не ще ни изплаши смърта-аааа!
Вие сме на всеки километър! тъ-тъ-ръ-тъ-тъ
Вие сме на всеки километър!
И такаааа до края на светаааа!

Кво знайти вий?
>> само туй, че петелът е женски и се казва Мария<<


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано12.11.09 18:30



Като е млад гей е ляв, като забогатее и остарее става десен.





Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано12.11.09 20:07



Мен малко би ме притеснило, ако Човек на годината стане организация. Разбирам, че правилата го допускат, обаче се опасявам, че ако се случи, ще ми обърка разбирането за понятието човек, което ще ми докара допълнителен стрес, от който нямам нужда. :) Обаче от друга страна е някак много разкрепостено да се обяви нещо, което обикновено не се приема като човек от мнозинството, за човек на годината.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.11.09 20:08



Последващ тъпотиите ти извод - тъпа си!


И полуграмотна...
Първо: Не държа всеки полуграмотник без капка чувство за хумор да ме уважава, понеже за мене това е лична обида.
Второ: Явих сe тук като при интелигентни хора и възможни приятели.
Не се яви като интелигентен човек при интелигентни хора, а като полуграмотен човек с излишно голямо самочувствие при аборигени, иначе нямаше да получиш отрицателно отношение точно в този клуб.
Но, "каквото почукало, такова му се обадило"...
Трето: Како, престани да демонстрираш простотията и неграмотността си, отвращаваш...

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.11.09 20:12



Папи, благодаря, трогнат съм, но нямам нужда от защита, не се хаби...
Не съм комунист ("и никога няма да бъда"...), не съм и капиталист, дясноориентиран толерантан демократ с ненавист към тъпите хора съм. Само толкова.

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Редактирано от Sapiens на 12.11.09 20:13.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано12.11.09 20:13



Мда, а аз намирам анархисти, пънкари и подобни за секси. :) Затова е радостно, че и те ме подкрепят, макар да не знам в какво точно.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.11.09 21:33



Буди недоумение и погнуса ескалиращата злоба, с която ме облъчваш!

Не приемам критика от разни лекета и ако ти е невъзможно да коригираш недоносените си коментари, просто спри да ми ги сервираш.

Ребята, давайте жить дружно!


Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: jaytee]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.11.09 21:40



Здравей(те).

И защо не? Защо да няма награда за „Организация на годината”?
Съвсем подходяща за група съмишленици, обединени от едни и същи цели и с еднаква житейска философия. Какъвто е случаят на „АнархоСъпротива”.

Както и как ги приема "мнозинството", аз съм им приятелка и се гордея с това



Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.11.09 21:42



Мда. Гнусотия до шия...



Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.11.09 21:44



Sorry, каке, не се е появил на света още такъв дебил, който да ми нарежда какво да правя или говоря.
Не се и опитвай, ще ти прегрее една от двете мозъчни клетки, не искам да ми тежиш на съвестта, нищо, че Светът няма нищо да изгуби...
Отново българска поговорка: "Да би мирно стояло, не би чудо видяло"...


"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.11.09 21:49



Мирен, Джеки!
Затвори я разгеле тая смрадлива уста, че ако ти я затворя аз ще ми струва поне хилядарка!



Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: jaytee]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано12.11.09 22:01



доста анархисти и пънкари са като тебе, джейти

Поне на запад е така. Тука и анархистите ни не са съвсем анархисти, балканите сме все пак. Макар че събитията в Гърция от миналата година показаха, че силна съпротива е възможна и из тези земи.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано12.11.09 22:34




Простотията ти е вече уникална...
Марк Твен казвал, че "Грубиянската наглост е опит на слабия ум да се изразява силно."
Абе, то се видя твърде ясно слабият ти ум, но наглостта ти все още не се поддава на измерване, твърде голяма е...
Хм, а агресивността ти, како, не ме учудва - агресивността винаги е била характерната изява на простака...

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Редактирано от Sapiens на 12.11.09 22:50.



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Sapiens]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано12.11.09 23:04



Братец, ако го заявя и на руски дали ще вденеш?



Не се чувствай длъжен да ми репликираш в неизменния си стил на кух, но упорит!

Ребята, давайте жить дружно!

Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано13.11.09 02:43



Това ми прозвуча мнооооого еротично. Съжалявам, ако принизявам високата идея на нивото на първата чакра! Но какво да се прави, имам леки обърквания от детските години предполагам! :) Ще взема да стана един анархист.. обаче може ли да си анархист, ако не можеш да приемеш никоя политическа идея на сериозно? Може би някаква форма на апатичен анархизъм?



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: amarilis]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано13.11.09 02:48



мммммм модераторите защо спят? едва 3 след полунощ е в БГ. :)



Тема Re: Hаграда "Човек на годината"нови [re: jaytee]  
Автор amarilis (непознат)
Публикувано13.11.09 10:39



Преуморени са, предполагам в резултат на тежките творчески напъни и ясновидски прозрения от предната нощ



“Вас червеното знаме роди! тъ-тъ-ръ-тъ-тъ
Вас не ще ни изплаши смърта-аааа!
Вие сме на всеки километър! тъ-тъ-ръ-тъ-тъ
Вие сме на всеки километър!
И такаааа до края на светаааа!

Кво знайти вий?
само туй, че петелът е женски и се казва Мария”

Ребята, давайте жить дружно!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.