Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 30.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отново в "топ" новините!  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано12.10.09 16:22



Привет!

Отново с риск да ме изтрие модераторът, както в случая с Огито, когато предположих тук истинската причина за криминиалния инцидент, а именно, че въпросното Оги се беше опитало да получи ласки от онуй виетнамче и дет куцо и сакато ревна, крякна в отвратителна и отблъскваща лицемерна поза "в защита" на политическата коректност. Е, оказа се обикновено крими престъпление с гей мотивация. Всичко "нежно" и тихо утихна и се нито повече чу, ни видя, както всички можем с лекота да констатираме.

Ето ся, обаче, някакси скокливо, в потока на новините се появи и нелепата смърт на Стивън Гейтли от Бойзон, в която неочаквано се набърка и името на някакво българче - Джорджо. Предположението, както пишат агенциите, е на британския таблоид "Сън", че въпросният Джорджо бил там, когат Гейтли вероятно е издъхнал.

Честно казано се подразних. Не казвам, че не е вярно. Напълно е възможно. Но това, което ме разбунтува, беше прочетеното във френски и иберийски електронни издания, които волно развиха в дописките си по случая теорията, че става вероятно дума за "проституиращ млад човек от тази бедна източноевропейска страна, наскоро присъединила се към ЕС". Въпреки, че теорията звучи кредибилно (т.е. пияни и дрогирани на хората им се приискава често пъти и секс след това, така че едва ли след 8-часовия запой Стивън Гейтли е поканил Джорджо в хотела си да си говорят за изкуство или за плетки) се издразних, че отново нещата се предпоставят и макар и индиректно, се внушава на публиката, че ето разни български гейове ходят нагоре-надолу и сеят смърт, едва ли не...

Та, това е... Исках да го прокоментираме.

Sic transit gloria mundi

Редактирано от Гpaф Лиcицин на 12.10.09 16:25.



Тема Re: Отново в "топ" новините!нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор loverrock ()
Публикувано12.10.09 16:35



Не са били сами, съпругът на Стивън също е бил там.

The God Delusion


Тема Re: Оффнови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано12.10.09 16:39



Е, стига де, в случая "Оги" и ти сам си призна, че малко прекали, а и нещата не бяха съвсем така, както твоето първо съобщение ги описа...
По темата ще отоговоря в друг пост.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Нищо новонови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано12.10.09 16:47



Да, малко се подразних - на "новинарите" и техните жълти клюки, но какво да правим. Ако се съмняваш, какво мислят за нас в Иберия - ха!, аз нямам такива илюзии.
Не съм бил там, но още помня филма на Алмодовар "Жива плът"(1995), там главният герой (Виктор) влиза в затвора, попада на българин и сава човек - чете библията, учи български и завършва задочно висше образование. По-късно, в ключова сцена от филма изтърсва "Аз имам един голям хуй".
Безпардонният хомосескуал Алмодовар едва ли е научил това изречение от някоя читанка... А, да не забравяме и друг испански филм-книга: Los novos bulgaros (2003) - българинът е бисексуално жиголо, което заплита наивния Даниел в трафик на наркотици...
За какво си говорим!


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Нищо новонови [re: linjack]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано12.10.09 17:16



Не, не е от читанка. Достатъчно е да е имал в екипа си българин - кинаджиите се ангажират, както знаеш, чрез международни агенции, за даден филм - осветители, кранисти, реквизитори и т.н. кино занаяти - то е като във всеки друг бизнес. Обаждат ти се и ти казват: "Добър ден, имаме един ангажимент за вас в Занзибар - ще се снима екшън", примерно... и така, кат е имало некой българин там, бай Педро не му е пречело нищо да го викне и да го пита как се казва на български "Имам много голям хуй"...

В тая връзка, мога да ти кажа, че имах аналогичен случай с един колега-чужденец, който ме накара да му кажа как се казва на български "Сърби ме патката!" - е, казах му. И той се упражняваше, тракайки по клавиатурата на компа, като си повтаряше "Сърби ме патката!" - накрая се беше научил да го казва без никакъв акцент! Също така се научи да казва и фразата: "Чудесна сте за секс!"

И така...
Не че не е възможно Алмодовар да се е праскал с някой българин, но също така може и да не се е случило, така чеее...

Sic transit gloria mundi


Тема (*редактирано*)нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано12.10.09 20:15



ако не беше гей, а вместо джорджио с него беше бг фолкпевицата джорджия щеше да е умрял геройска смърт.

единствените гей герои, за които съм чувал са майкъл джексън и азис.



----
Linjack: Останалта част от развилия се разговор може да се намери в темата "словесен двубой"

Редактирано от linjack на 13.10.09 16:27.



Тема Re: Отново в "топ" новините!нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор redjeep (TJ-Sport)
Публикувано12.10.09 23:42



И какво като е в топ новините.
Навсякаде кадето има престъпление,няма значение кой какъв е.
Веднъж за винаги не разбрахте ли,че нищо общо няма това ,дали да си педераст или хетеро.Престъпник ли си ,100 години затвор.Точка.



Тема Re: Отново в "топ" новините!нови [re: redjeep]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано12.10.09 23:59



Ти пък разбрал-недоразбрал -- направо ще го обесиш човека. Нали уж всеки е невинен до доказване на противното!

Най-вероятно, Стивън е умрял от задавяне със собственото си повърнато, с извинение. Freak accident, дет' му се вика.

Джорджо може и да е участвал в сексуален акт с единия или двамата от съпрузите, но това не е престъпление.


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 13.10.09 00:01.



Тема Re: Отново в "топ" новините!нови [re: Гpaф Лиcицин]  
Автор witch777 (cool bitch)
Публикувано13.10.09 17:12



Днес четох The Sun, Георги Дочев беше на първа страница със снимка, но статията беше нормална, не го обвиняват за нищо.





Тема Re: Отново в "топ" новините!нови [re: witch777]  
Автор Гpaф Лиcицин (rex)
Публикувано13.10.09 17:28



Е, да. Това е нормално в сравнение с това, което прочетох вчера, но все пак вече мина време и обстоятелствата около случая вече се проясниха малко или много.

Sic transit gloria mundi



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.