Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 30.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Бъдещият немски външен министър е гей  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано10.10.09 14:05









Well done, Germany!

Редактирано от Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти на 10.10.09 14:10.



Тема Re: Бъдещият немски външен министър е гейнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано10.10.09 18:38



Ами, германците бяха културен народ и станаха толерантен, за тяхна чест и слава!
Отчетоха позора и последствията от нацизма и отново се постараха да бъдат на първите места по цивилизованост.
Да коментирам ли ЗАЩО други народи не са?
Няма, защото ще ни стане тъжно за целия "цивилизован" свят...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."


Тема Re: Бъдещият немски външен министър е гейнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.10.09 01:43



според мен го държат с компромат, че се прави на гей или пък, че е гей само в неделя. няма как да не те държат с нещо.



Тема Re: Бъдещият немски външен министър е гейнови [re: Sapiens]  
Автор eilerris (ethereal)
Публикувано11.10.09 17:02



Германците наистина са доста толерантни по отношение на хомосексуалността. Но...според мен, основно в големите градове. В малките градчета има още твърде много какво да се желае.
Ние живеем в един такъв малък град. Преди седмица някъде мъжът ми се връща от работа и от дума на дума, разговорът се завъртя около реакциите на колегите му към изборните резултати. Мъжът ми не можеше да повярва как е възможно мнозинството от колегите му да се впечатлява до такава степен от факта, че бъдещият външен министър е гей. Имало е коментари от рода на: "Ами сега, като имаме външен министър гей, целият свят ще си мисли, че всички немци са гейове." И тем подобни изцепки. Мъжът ми пък е отговорил: "Да, както президентът на САЩ е цветнокож и затова хората си мислят, че всички американци са негри."


Беше ми доста странно, за мен германците винаги са били светлинни години напред по отношение на толерантността, но явно в по-малките населени места сексуалността все още прави голямо впечатление.
А мен лично Вестервеле ме кефи. Но аз може би съм пристрастна, защото имаме много добра приятелска двойка гейове и покрай тях съм установила, че изобщо, ама изобщо не ме вълнува сексуалността на хората, а само личностните им качества.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.