Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 28.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема БДСМ???нови  
Автор Maлинчe Kopтec (1тръстика)
Публикувано01.10.09 21:03



Какво ви е мнението за БДСМ отношенията момчета?Все повече мои познати се увличат в тази посока,интересно ми е,но не на 100%,всъщност като разнообразие от конвенционалния секс..........страдам ,един прекрасен мой приятел е полудял в тематиката на страпона,и желае аз да съм в ролята на момчето в нашата връзка, а не той,това ме смущава,никога не съм искала да съм от проникващата страна,просто съм жена-т.е .прониквана,а не проникваща......





Тема Re: БДСМ???нови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано01.10.09 21:58



Хич не ги харесвам тия работи. Много съм консервативен

Все пак, прави разлика между БДСМ и факта, че на твоето гадже му се е прищяло някой да му увеличи ректалното налягане. Второто няма връзка с първото (ако имаше, всичките гейове трябваше да са и фетишисти, освен че са хомосексуалИСТи). Тук една мацка беше вряла и кипяла в таковането на мъже с гумени ръчкала, може да ти се обади ако види темата и да те посъветва как, колко и пр технически подробности. Щеше някой и дисертация да пише по въпроса, ама не знам докъде стигна нАучната дейност.
Иначе БДСМ си е извратена история, а при крайните фетишисти може да се стигне и до тежки наранявания. То и затова се нарича фетишИСТ, а не фетишен Да те пребият от бой или да те накарат да лапаш гумени ботуши, да те затварят в клетки, да ти опъват органите... Ужас ме обзе Иначе фетишистите си имаха някакъв сайт, наскоро попаднах там и от любопитство прочетох. Почти всички фетишисти са хетераси, но имат изненадващо толерантно мислене, приемат се и те самите като леко извратени и смятат, че е срамно да са такива и не е приказка за пред хора. Организират си запознанства чрез тоя сайт, за да си вършат извращенията без да засягат останалите. Бе готини хора изглеждаха на първо четене, ама като вземат камшика....



Тема Re: БДСМ???нови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор Oberonbg (ентусиаст)
Публикувано01.10.09 23:05



Ами вид секс. На едни им харесва, на други-не. Няма нищо толкова страшно в това. Ако този твой приятел, полудял по страпона, е наистина готин и го харесваш, няма да е лошо понякога да го пегваш. (От pegging на английски: когато жена чука хетерко със страпон). Така ще имаш основание да искаш и той да задоволява едно или друго нещо. Няма нищо ненормално в такова желание.

Прочети малко Dan Savage i negovata Savage Love.



Тема Re: БДСМ???нови [re: Maлинчe Kopтec]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано02.10.09 16:31



Каквозначи "прекрасен мой приятел"? Гадже, партньор или просто приятел?



Тема Re: БДСМ???нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано02.10.09 16:33



Бг сайт? Защото иначе това което говориш би било много голяма глупост. :)



Тема Re: БДСМ???нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано02.10.09 18:42







Тема Re: БДСМ???нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано02.10.09 23:20



Български, затва са ти такива впечатленията.





Тема Re: БДСМ???нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Maлинчe Kopтec (1тръстика)
Публикувано03.10.09 16:55



значи приятел и след това партньор понякога в леглото,без да сме влюбени,когато имаме нужда от някаква по-голяма близост си я доставяме без да правим трагедии от това,че в различен момент от нашето приятелство сме били с различни парньори в секса, с него мога да си споделям най-големите и нестандартни фантазии,и ще знам ,че той няма да ме възприеме като някакво морално чудовище.......просто приятел.



Тема Re: БДСМ???нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Maлинчe Kopтec (1тръстика)
Публикувано03.10.09 17:04



аз пък за миг си помислих,че желаейки от мен такова нещо той минава в отбора на бесексуалните,но всъщност,чисто и просто е имал желание за масаж на простатата..........дали с гумени накрайници или с пръсти без значение

.не намирам нищо извратено в странните полети на фантазията на всеки,въпроса е дали и от двете страни ще има нужното желание за експеримент или не,а за пребиването от бой,латекса или веригите,ако това носи някакво удовлетворение на някой,да го прави стига да не е натрапено............какъв е този нов терминхетераси и какво извратено виждаш във връзването на панделка на пениса например



Тема Re: БДСМ???нови [re: Oberonbg]  
Автор Maлинчe Kopтec (1тръстика)
Публикувано03.10.09 17:08



благодаря ,ще се опитам да му помогна,макар да не ми е в мислите да се правя на мъж..........

.........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.