Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема срам ли ви е пред родителите?нови  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано02.10.09 01:09



Родителите ви знаят ли за проблема?
В размисли съм щото на един много близък приятел детето е обратен и не знам как да им го кажа тъй като става дума за багажници, планини, после клиники и тн



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано02.10.09 13:00



Ало пенев, за какъв проблем трябва да знаят родителите ни? Това че съм лесбийка, не е никакъв пробем. Родителите ми са в течение за моята сексуална ориентация, но не разбирам защо споменаваш клиники и "багажници"???????? Не ме е срам от това което съм, нито мисля че има срамно в това да си хомо. Стига с всички предразсъдъци и табута, всичко е въпрос на личен избор. Много консервативни хора имало в държавата ни, защо трябва да ни е срам заради това, което сме??? Айде моля, обясни ни какво се опитваш да внушиш, чичка???????????????

Редактирано от Ellen De Generes на 02.10.09 13:01.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор eilerris (ethereal)
Публикувано02.10.09 13:33



А защо ти трябва да им го казваш???





Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: eilerris]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано02.10.09 13:47



А защо ти трябва да им го казваш???

И аз това щях да попитам. Това си е неговият личен живот, неговите си отношения с неговите си родители и решението дали и как да им каже си е негово. Освен ако той лично не те помоли да му помогнеш. Но зад гърба му...
Не разбрах от какво трябва да ни е срам?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ellen De Generes]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано02.10.09 14:31



аз пиша за дете, което е обратно. за лесбийки никой не пише в случая - няма играч и тарикат, който да не ви се кефи. аз обичам тройките с жени като вас. искам да ти кажа, че най-яките манекенки в леглото обичат двуполовите ласки и тоа е супер.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано02.10.09 14:54



виж сега, за родителите питах защото така си го представям. израства момчето, през това време баща му и аз постоянно му говорим как ще го водим по жени, показваме му пички по кафенета с нас откакто е на 12 някъде...абе постоянно му се говори приятелски и дето се вика го чакахме да порастне за да се смеем заедно... той от около година (сега е тийнейджър) излиза с един дето е гей и пратих едни приятели да видят и се оказа, че детето и той е гей и така. баща му не знае (майка му и тя) и питах какво се прави в случая.

мога да говоря с него примерно да видим, може нещо временно да се е объркал?!
ама няма как да не кажа на баща му щото ми е приятел и не мога да гледам детето му какво прави защото ще се разчуе и ще стане за резил моя човек пред цяла София и няма да го понесе това. не е анонимник някой да няма проблем, хората го знаят кой е и му треперят и не е същото ако например на някой никой детето му стане гей, разбирате ли ме?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.10.09 16:39



Горкия баща, мене за него ми е жал. Според мене трябва да го прати на пансион в Австралия, а след тва да излъже,че от както е отишъл на почивка в Аруба не се е върнал и евентуално ако сина някога се прибере обратно да отрича,че това е неговия син.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.10.09 16:41



Е много ясно,че трябва да му каже...Ти ше оставиш ли на някой твой истински приятел да му се смеят зад гърба некви мишки, които иначе легат за 200 пред него. Аре малко по-реално да гледаме на нещата, по-добре да беше болно детето от неизлечима болест, по-малък срам е.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано02.10.09 17:08



Драги Блюфан, дошъл си тук на гости, но ако продължаваш да се държиш като профан, ще бъдеш изиратан. Карай по-леко с обидите!


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано02.10.09 17:08



Не се притеснявай и най-добре не се намесвай. Според мен детето само трябва да се справи със своята сексуалност и свързаните с нея отношения. Най-вероятно ще премине през различни етапи, ще израсне от неудобството и когато се почувства достатъчно уверено, само ще каже на родителите си. И дотогава вече ще говорим за него в мъжки, а не в ср. р. :) И най-добре изобщо да не говорим, защото не е наша работа да обсъждаме нечий личен живот.
Във всеки случай много зависи какъв е баща му. Ако е толерантен човек с широки хоризонти, за когото подобна новина няма да е травматизираща, би могъл и да му кажеш. Но ако е човек затворен в някакви стереотипи за "мъжественост" и "нормалност" и най-вече ако е агресивен в съхраняването на тези стереотипи, по-добре недей. Последното нещо от което момчето има нужда сега е назидание, чувство за вина и вкарваме в това, което според нечии представи е "прав път". Най-вероятно е достатъчно объркано и уплашено, за да му се добавя още стрес.
Колкото до злите езици, докато има хора, които запълват собствената си празнота с чужди преживявания и опитват да се справят със собствените си проблеми като търсят някого, на чийто гръб са се чувствт по-добри и по-нормални, ще има и зли езици. Ако не говорят за някого, че е гей, ше го одумват с коя си ляга или ще намерят повод да му лепнат етикета "глупак". Или както казва Джордж Гарлин, "Забелязали ли сте, че всеки, който кара по-бавно от вас е идиот, а всеки, който кара по-бързо е маниак?".


Във всеки случай подобни хора са последният фактор, който трявба да регулира отношенията баща-син и да ни мотивира да направим нещо. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.