Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:49 15.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 02:22



В гимнастиката няма нищо лошо.

Какво куче имаш?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 02:24



Да бе и какво тогава да си изхвърля всички дрехи ли?

А който няма ум?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 02:27



Абе, я не ми се прави на мъж, защото това, с което ми се хвалиш, всяка тъпа горила ще го направи на шега...
Ти колко образования имаш?
Колко книги си прочел?
Колко енциклопедии си пинал с ръка, да не кажа отворил...
Със сигурност си отварял бира, но енциклопедия...
Хайде, не ми демонстрирай просташки манталитет, в България с лопата да ги ринеш такива "мъже".

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 02:29



Ти с доста злобен човек. 100% жените ти са те изхвърлили многознайко и ти си решил да минеш от другата страна, да се правиш на мъж там.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 02:29



Не знаеха, но аз и не съм.

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор sometimes_somewhere (Should I?)
Публикувано03.10.09 02:31



Покрай описаното от теб ми се струва, че бащата няма да приеме най-спокойно ситуацията. Принципно - смятам, че един човек, преминал 14-тата си година, е отговорен за изборите си. Тоест, това е човек, който ТРЯБВА да може да решава сам, за да се развива правилно за напред. Мисля си, че ако кажеш на бащата, ти го лишаваш от възможност да срещне очи в очи родителя и да сподели сам.

Без значение от изхода - зрелите хора си понасят последствията... или не са зрели.

Може пък и да забрави за някого и да се ожени. Освен това - предполагам, че не знаеш битието му в цялост. Натъкнал си се на моментни кадри от живота му. Колкото хора - толкова варианти. Но този подрастващ (за теб или мен) човек е добре да има избор, както и ненамеса в личното си пространство. Разбирам те - непонятно ти е разбраното за това голямо дете. Само че - то вече не е дете.

Относно приемането от родителите - зависи от възпитанието им и доколко са родители.

Nobody can be exactly like me. Even I have trouble doing it. Tallulah Bankhead

Редактирано от sometimes_somewhere на 03.10.09 02:33.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано03.10.09 02:32



Ще ми повярваш ли след всичко, което изписах? Никога не съм била с жена. :))) Не по моя "вина". Не бих го направила самоцелно, заради самата идея, с жена, която не обичам. А жените, в които съм се влюбвала или са били фанатични хетерки, или просто не са искали да си легнат точно с мен.
Мога да ти кажа за разликата в чувствата, които се изпитват. Няма такава.
Извън онова тийнеджърско влюбване съм била влюбена два пъти нещастно. Отчаяни, бурни, всепоглъщащи влюбвания. Веднъж в мъж и веднъж в жена. И двата пъти продължи с години. Няма разлика. Радостта, мъката, надеждата, отчаянието, копнежът, желанието, лудостта... бяха същите.
Колкото до гаджето, по което си хлътнал, защо са ти тези етикети? Тя си е тя, с когото и да се е целувала, с когото и да си е лягала. Не е Лесбийка, не е Хетеро, просто си е Тя с цялата си уникалност. :)



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано03.10.09 02:34



А не беше лошо, просто беше скучно.
Хе хе, махленска изтривалка. Най-прекрасното на света. :)



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.10.09 02:34



Книги не обичам да чета, но последните две които прочетох бяха: "Смъртта на големите босове" и "БГ КРЪСТНИКЪТ 3", но бяха пълни с много неточни факти.

По образование няма как да ме биеш защото моето струва няколко бронирани автомобила и то не втора употреба.

В енциклопедиите пише скучни неща и биха били полезни само ако ще участваш в Стани Богат.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 02:34



Не съм злобен човек, просто не обичам глупостта в никакво проявление, а ти просто генерираш съвсем спонтанно в неограничени количества от този продукт...
Не се опитвай да коментираш неща, които са твърде далече от самотната ти мозъчна клетчица...
Не плачи, не е толкова страшно да си грозна стара мома, има и по-лоши неща в този живот...

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."


Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.