Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 09.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 01:38



Задоволяващ отговор, благодаря за което. Разбира се идва въпроса за противоестественото.
Аз го приемам като едно разнообразие в мисленето, в секса, дори по фройдски незадоволеното и опълчване с/у обещството.

Някак си за мъжете да вкарват нещо в изходна дупка, определена само за една единствена цел ми се струва прекалено. Разбира се въпрос на изобр.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано03.10.09 01:38



Думата "нормален" има математическа дефиниция, освен общонародната.
В математиката, дадено разпределение по някакъв количествен признак може да бъде нормално, или Гаусово, ако се наблюдава ясен единичен и симетричен пик, с форма на камбанка. Тогава, отделните индивиди с характерситики близки до този пик се определят като нормални в дадени граници (95% е типично число).
Например, ръстът и коефициентът на интелигентност в една популация са разпределени нормално.

Вероятностна функция, която не е симетрична в цялата си област и има повече от един максимум, не е нормална като цяло, но може да бъде нормална около всеки от максимумите си. Пиковете могат да имат различна височина. Частен случай е бинормалната фунция - с два пика, с местна Гаусова симетрия.

Приблизителен пример за такава фунция е доминантността на ръцете при хората: повечето са десничари, а по-малка, но значителна част -- левичари. Абсолютни десничари и левичари няма, но кодоминантността на допълващата ръка е приблизително разпределена нормално, около някаква средна величина от да кажем 25% - това е условно, не знам колко е точната стойност.

Подобно е и положението със сексуалността. Скалата на Кинси е със стойност между 1 и 6 - от абсолютно хетеросексуален към 100% гей.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Фьoн]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано03.10.09 01:39



Пропусна и Сър Елтън Джон!
Обаче сексуалната ориентация е ПЪРВОТО, което определя един човек ако питаш мене. Факта,че си се заразил с хомосексуализъм (не се обиждайте) говори доста негативно за характера ти по принцип - решил си да играеш пасивна роля в живота и си обречен да бъдеш лузър.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: mizrahi!]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:39



благодаря за откровения отговор. кога им каза, на колко години? какво се случи с отношенията ви след това?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано03.10.09 01:39




Ха-ха-ха, никога не съм искал, аз не съм трансвестит и не ме влече това...
Достатъчно "красавици", като тебе съм обул, облякъл, издържал и изчукал, за да си ми ясна като на длан...
За присмех може да бъде само генетично присъщата ви глупост...
Егати самочувствието породено от едно окосмено отвърстие...
А, засрами се, че ставаш смешна!

"Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят и хаоса..."

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: linjack]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:41



това го разбирам защото боравя с цифри, статистика и риск.
кажи ми аз как да разбера за себе си колко процента гей съм тогава? ти колко процента гей си?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 01:41



Е, момиченце....сладка принцеса

. И да й купиш първата чанта Гучи на 14!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:42



груб си. откъде този гняв? кога сподели на родителите си, че си гей? на колко години?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Ginger.]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано03.10.09 01:42



дъщеря ми няма да е пикла или курва. не съм случаен човек и няма да допусна да играе като повечето жени в софия.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: linjack]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано03.10.09 01:43



Човек ти не четеш ли, че съм блондинка!

Разбрах само последното изречение, пак е нещо. Мерси

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.