Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:28 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: mizrahi!]  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано02.10.09 21:08



Не ми е работа да те съдя, но ако човек истински обича родителите си никога не би им причинил такова нещо. Кво значи, да им кажеш и проблема е решен.
Срамът ще го берат те до края на дните си, за това не си ли помислил?



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: linjack]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано02.10.09 21:16



След малко трябва да влизам в час, студентите няма да чакат. Дотук съм стигнал засега:)

Но накракто: семейната подкрепа означава едно приемане -- ако и да е с малко вайкане. Предполагам, че за всеки е различно, но е важно да се разбере, че синът не може и няма нужда да се променя, че това не е временно състояние или модна прещявка. Срамът за семейството е срам само за човек, който прекалено дава ухо на кумовата срама. Т'ва е.
За богато семейство и плановете за сина - какъв е проблемът? Нека синът има собствени планове - това май важи за всяко семейство. Аз например съм учил 10 години след гимназията, въпреки че съседите ми вика - "какво си губиш времето?!" Ами... такова.

За моето семейство: майка ми и брат ми знаят... ами "брат, семейство си и това е". Баща ми, който си има друго семейство, вече от доста време не ме пита имам ли приятелка... Преди няколко години спомена, че винаги му е харесвал Парцалев, въпреки че бил "от ония" и това беше разговора. Последният път като се видяхме... говорихме за работата. И това е избор - "не питай, не казвай", но това може да е само временно състояние, ако държиш на връзка с този човек.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано02.10.09 23:01



Не е така. Ако родителите обичат сина си, няма да ги е срам от него. Пък и няма и защо - да не съм наркопласьор, убиец или престъпник някакъв, че да се срамуват?

Любовта е нещо хубаво. Освен това трябва да се гордеят, че са ме възпитали достатъчно добре, че да им споделя нещо толкова важно без притеснения...

А не виждам причина да се свивам като плъх в някоя дупка, да говоря за жени, да лъжа за евентуални приятелки и тн, да живея живота си в лъжа и страх, за да бъдат щастливи те...

Освен това всеки който си мисли, че родителите му няма да се досетят след време, е наивник. Така че - те пак ще се чувстват нещастни, а и по добре да го научат от мене, отколкото от съседите в махалата... Хората са зли и такива клюки се харчат много...



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: mizrahi!]  
Автор mizrahi! (човек)
Публикувано02.10.09 23:03



А и още нещо - ти си представител на един изчезващ вид - Балкански псевдомачо, който смята гейовете за нещо срамно и обида за мъжкарската му природа...

На Запад гей двойките се приемат за нещо съвсем нормално, а това че част от обществото /слава Богу все по малка част/ е назад с материала и предпочита да живее 1 век назад, не е мой проблем... Не съм се родил, за да правя такива хора щастливи и да живея според техните разбирания... Аз нищо не казвам, когато се помъкнат с дебелите си жени и пищящите си деца навсякъде, така че и те да си траят - толерантност му е майката - аз към тях и те към мене...



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.10.09 23:08



Да, бившата на Блуфена, за който написа тя една песен.
Извинявам се!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.10.09 23:10



Ами действай по въпроса. При това го заведете при няколко десетки красиви, повтарям красиви, ако трябва и развратни девойки. И друго, запишето го на бокс, самбо....

Успех!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано02.10.09 23:13



Ти сигурно си лесбийка и знаеш кой колко се кефи и т.н., ми то и жените се кефят на гейовете, не се ли кефят? има ли дискриминация - има. Пък това, че разни жени си лягат с тройки или с други жени не ги прави дори бисексуални, пък камо ли лесбийки. Сексът наляво и надясно не прави ориентацията, камо ли идентификацията!





Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: Sapiens]  
Автор Ginger. (глезла )
Публикувано02.10.09 23:21



Как може да наричаш човек, който не познаваш "дебил"? Само за това, че е хетеро ли?
Понякога си мисля, че е вярно тезата, хомо стават тези на които не им връзва с хубавите жени и/или са отритнати от обществото и за да намерят причина в това, те стават такива.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар

!

Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: LuboPenev]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано02.10.09 23:25



Я.

Няколко трола и клубътживна. Чудничко. Пуснете още една две измислени теми, да има на какво да се радват децата, че явно им се пише и спори и бори с вятърни мелници.



Тема Re: срам ли ви е пред родителите?нови [re: bluefan]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано02.10.09 23:45



Срамът ще го берат те до края на дните си, за това не си ли помислил?

Не ми отговори срам от какво?
Ако ти беше баща на един Оскар Уайлд, Чайковски, Караян и пр. и пр. гениални хора с гей ориентация, би ли се срамувал?
Сексуалната ориентация е най-последното, което определя един човек...

Редактирано от Фьoн на 03.10.09 00:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.