Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:46 29.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Фьoн]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано23.10.09 15:26



усетих се след като го написх, че може да е двусмислено.
Сия, значи "сега" по моя край - използва се като подсилващ израз, например:

"Ти нъ голяма пич ли ми съ правиш сия?!"

сорри, много добре знам, че не си сийка. А вокативът към "Сийка" би бил "Сийке", а не "сия"...


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 23.10.09 15:29.



Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Фьoн]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано23.10.09 16:28



Не знам, и няма как да знам.

Чистокръвен съм все пак. А и всички знаем, че мъжете са свине.

Но донякъде имах това предвид - докато ти с право искаш нужното време, внимание и отношение, той иска само да го вкара и да удовлетвори физиологията. Или фантазията. Или фетиша. И ако ти отстояваш позицията си, изискваш, спориш, то той ще сметне, че нещата са станали "проблем" и ще потърси другаде това, което иска. При друга. Или друг. Където ще получи това, което иска, без проблеми, без усложнения, веднага, и както го иска.



Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: loverrock]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано23.10.09 16:29



Аха... Все повече са и мъжете със съпруги и/или приятелки, които искат да пробват. Сигурно заради все повечето либерални жени?





Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано23.10.09 20:12



...Малка стилова корекция - не "ЗА какво се пазят", а по-скоро "ОТ какво се пазят"...
Ако беше второто, веднага мога да ти дам отговора.
Просто страшно много ги е страх да не им хареса, панически се боят от това.

"Неназованите неща не променят смисъла си."

Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано23.10.09 22:46



аха, начи да търся любопитковци. Хетерасчета с интерес към света (ако гледат анимал планет и нешънъл джеографик, начи имат гена за любопитство). Както си го описал, звучи съвсем лесно да разшириш едно хетерасче... но тва със златния дъжд ич не мъ кефи. Не, не и не. Аз имам викторианско възпитание

и въобще не мога да си представя подобни извращения



Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: ARlZE]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано23.10.09 22:53



Много ми е интересно това собствени твои мисли ли са или усреднена средностатистическа извадка на общите положения при хетерастите. В смисъл теб като хетераст ще те е срам ли да спиш с мъж и как точно би се чувствал, ако отзад те помпи мъж? А ако ти хареса какво ще направиш? Ся да не си помислиш нещо лично, това е въпрост към хетерастчето, което се върти насам-натам из форума





Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано23.10.09 22:56



Верно е като стриптийз без опции да имаш стриптизьорите... Ебаси, за всичко е виновен Джийзъса, после да не се изненадваш, че не го долюбвам. Така де, в другата тема ще пусна едно покъртително видео по въпроса.





Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: mizrahi!]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано23.10.09 23:00



Мизрахи, шапка ти свалям, пич! Всяко изчукано хетеро - пирон в ковчега на хетеронормативността!
Освен това си мисля, че всяко хетеро тряя да носи повече точки, щото са по-трудни





Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти ()
Публикувано23.10.09 23:06



С риск да го обърна на война между половете, ти пък ми кажи как за една жена сексът да е вълнуващо преживяване, след като повечето мъже, които познавам (т.е. съм познала) се чудят как да ти го вкарат докато си още суха, извършват някакво постъпателно-възвратно движение, удовлетворяват си физиологическите нужди и те оставят да се чувстваш като клозетна чиния.


.... а има толкова хубави, напращели и цицорести жени.... що се занимаваш с мъже изобщо, след като те кефят мацките

Аз ако не бях така запален по мъжете, въобще нямаше да ги поглеждам. Ама ген, кво да правя, палят ми кръвта



Тема Re: Пък Сийка съвсем изчезна :((((нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор loverrock ()
Публикувано23.10.09 23:09



Развесели ме!

britlove


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.