Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 14.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: OFF.нови [re: TlALlA]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано09.08.09 19:16



ау, ц-ц-ц, темата е оф-топична, тъй че що да не кажа - "те" може да те посгризват тук-таме, ами и ти "го обръща[ш] на сарказъм" във всяко второ мнение, n'est-ce pas?


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: OFF.нови [re: linjack]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано09.08.09 19:40



Ами махни я щом е оф топик....
Само че немога да разбера....защо всеки път като кажа нещо и мислиш, че говоря за теб или хората тук?????????
Въпросът е за агресията в НЕТА, не в клуба....каквото и да кажа го обръщаш към себе си.....


В клуба нямам проблеми, освен можеби с теб /ако това е проблем/, незнам как е според теб......

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: OFF.нови [re: danaia_nn]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано09.08.09 19:48



О, сигурно има цели дисертации или поне магистърски работи написани по въпроса за очуждаването и агресията в интернет-общуаването. Нямам дори мерака да ти оговоря пълно и с разбиране на всички страни на въпроса; нека условно приемем, че индиректното общуване във форумите може да изглежда по-конфротационно от комуникацията очи-в-очи.

Как аз се боря с агресията?

От тактическа гледна точка - не се притеснявам да вляза в спор, дори със засилващите се атаки, стига да виждам, че има какво ново да се каже или ако заблезвам промяна в собствената си позиция или позицията на своя опонент. В случай, че не забелязвам развитие, предпочитам да се оттегля.

От стратегическа гледна точка -въвеждането на правила може да се разглежда като превантивно действие. Що се отнася до следенето на правилата - в качеството ми на мод - со кротце, со благо: единчни случаи на тролиране се игнорират! Системното тролиране подлежи на директна конфронтация, а в краен случай - репресия, т.е. кютек.

Там където не съм модератор се запознавам с правилата на конкретното място и гледам да се движа в тях; освен когато смятам, че трябва да се нарушат - тоава се ръководя от принципа: "if you break the rules, break them good and hard" - конкретно в АБВ-форумите няколко пъти съм нарушавал драконовските им правила по този принцип, но нито вендъж не съм наказван:)

Напрактика, невинаги успявам да се придъжам към тези принципи.


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 09.08.09 22:39.



Тема Re: OFF.нови [re: TlALlA]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано09.08.09 19:53



контекстът говореше за друго - но айде, май аз съм станал много агресивен.
Между другото - не си честна - колко теми съм "махнал"? Не говоря за спам, а точно за оф-топици. Преместих няколко "дискусии" в отделна тема.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: OFF.нови [re: linjack]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано09.08.09 20:01



Ами заговорих за фалос, защото shallowgrave каза, че била с фалически комплекс.....да това беше сарказъм....маже би оф - топик...незнам
Другото беше шега, като си мислех, че може да и хареса и да отговори в същия стил...но не се получи.
Сега ще знам, че не и допада...
И бла бла, пак се оправдавам като напишкало се не където трябва писе...

Ако ме поканиш на някоя среща на клуба, ще си поговорим на питие и ще си обсъдим неразбиранията...



Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: OFF.нови [re: danaia_nn]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано09.08.09 20:04



Няма конкуренция тука миличка, аз съм от скоро и още не знам дали съм приета....също си споделям и ми е приятно...



Конкуренция за какво, те не са хетеро........затова са готини май...

Споделяй слушам те...

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: OFF.нови [re: TlALlA]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано09.08.09 20:12



Няма нищо против да пием по бира, но освен ако не се окажеш от тази страна на океана, не знам как ще стане преди 2011 :(
Среща на клуба може да се направи и без мен, ъф корсе.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: OFF.нови [re: linjack]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано09.08.09 20:15



Ехххх, тази подробност не я знаех....е ще пиинем виртуално...


Що да не, има технологиии..ехеее....хахах
Айде спирам, че и това оф - топик..., но помисли за идеята..

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: OFF.нови [re: TlALlA]  
Автор danaia_nn ()
Публикувано09.08.09 22:15



Леле каква тема си пуснАла, ужас

А аз питам тука некви глупости




Тема Re: OFF.нови [re: TlALlA]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано09.08.09 22:40



ти пък защо се идентифицираш с лирическия герой от изказването ми?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.