Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:55 28.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Пенис колан и мъжко дупе...нови  
Автор TlALlA (непознат )
Публикувано22.07.09 22:29



Аз жена на двайсет и нещо и съм хетеро....убийте ме. :-)))))) И адски се кефя на мъжки дупета. Смея да кажа, че съм натрупала опит в секса с мъже и пенис колан. Слагам го и ги чукам!!! Много ми харесва, на тях явно също. Та четох един стар пост, за аналното желание и хомото.... Ами мили сладурчета, може да е вързано, може и да не е. Има мъже които са гейове и не искат да ги чукат отзад. А има мъже, които познавам, немогат да го вдигнат на мъж. Неможе и не му харесва, но аналното стимулиране му се нрави.

Това си е чиста физиология....простата и прочее. Гей е ако го привличат мъже, не ако поиска от жена си да му бръкне с пръстче.





Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: TlALlA]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано23.07.09 01:02



Ей на туй му викам аз студия достойна за Нобел по сексология. Сал едно не разбрах: ми ти кво точно удоволствие получаваш от туй да бъркаш в нечие дупе с изкуствен пенис? Освен ако към студията нямаш и пракическа разработка на пенис оборудван с нервни окончания, който се свързва с главния мозък? Щото ако нямаш такъв и една съседна на реципиента на вибратора плът вземе, че омекне в следствие на твоето старание, къф ти е хаирът все пак?



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: TlALlA]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано23.07.09 02:19



Брей какви жени са се навъдили. Един неизчукан мъж няма да оставите бе мацки

Точно така, подготвяйте ги пихически и физически, това е добре за гей маркета, ние само ще довършваме започнатото

Проучванията ви, ако имат и статистическа достоверност (т.е. практикувани са на голям брой дупета), могат наистина да влезат в някоя дисертация. Добре е да следите множество параметри по време на пенетрациите, като издаване на звуци от обекта, промяна в тембъра, наличие на възторг и неконтролируема радост от проникването и пр. Също така за по-голяма визуална достоверност добре е да запечатвате на снимки физиономията на обекта в момента на пенетрацията - мъжете са склонни да правят най-красивите си муцунки точно тогава. Добре е да имете и ассистент - мъж, който по време на експеримента да ви смени неочаквано, за да се проследи реакцията на изследвания обект и да се изчисли нивото му на хомофобия.

Заели сте се наистина с уникален и много плодоносен експеримент, продължавайте с разработките. И обмислете сериозно предложението ми за ассистент.



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор TlALlA (непознат )
Публикувано23.07.09 09:50



Хахахха, о много ме забавляваш Папа!!! Ами да имам опит, с около 15 различни дупета. Иначе с някой си го практикувам редовно.

Но ако оставим шегата на страна, написаното си е истина. И както казах е просто чиста физиология. Ами това е за властни жени. Освен че доставям кеф на партньора, което за мен е удоволствие, има чисто психическа причина. Харесва ти да видиш мъжа така "подчинен", а стенанията му са достатъчни да те възбудят. Както казах за властни жени е.
Иначе после си правим нормален секс, тъкмо съм се надъхала достатъчно.
При тях също е въпрос на психика и физиология, както казах. По клубовете, бардаците имам в предвид, тази услуга се предлага като така наречената " Строга господарка". Като може да включва плесници, обидни думи, белезници......и т.н. Та чак до писинг. Ако минем към по - груба игра, то той иска да е подчинен явно.

Психиката е голям океан, и като бъдещ магистрат ви казвам, че съм виждала невероятни комбинации.

целувчици



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: TlALlA]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано23.07.09 11:06



И аз имах такъв мъж и това беше най-прекрасният секс в живота ми, с колана,много възбуждащо. Човекът не е гей.



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: milalena]  
Автор TlALlA (Жена и то каква)
Публикувано23.07.09 11:12



Да бе лудница е! И шамарчета му пляскам по дупето даже....



Като ме чукаше исках да ме обича........... сега като ме обича ми се ще просто да ме чукаше!

Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: Фьoн]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано23.07.09 15:17



Фьонка видя ли кво стаа. Вземай пример и се учи.



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано23.07.09 15:52



Докато не изобретят споменатия софтуеър, хич не разчитай за мен. Аз аз алтруист не ставам. Пък и тя Tialia-та явно още си ляга с млади мъже, тъй че не знае след време каква незадоволеност я грози, ако продължава с тази практика. Разбира се, ако процедурата е в началото. Щото нали знаете кога един мъж разбира, че е почнал да остарява? Когато за първи път не може втори път. И научава, че е остарял безвъзратно, когато за втори път не може и първи път. Айде сега глобявайте ме за стар виц.



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: Фьoн]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано23.07.09 16:05



Уау и каква незадоволеност я грози, след като тя се задоволява от чукане дори без нужните нервни окочания.



хахаха



Тема Re: Пенис колан и мъжко дупе...нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано23.07.09 16:07



ти мое се бъзикаш, ама това не е зле да се запише и удостовери научно, за да млъкнат някои тъпунгери



"Добре е да имете и ассистент - мъж, който по време на експеримента да ви смени неочаквано, за да се проследи реакцията на изследвания обект и да се изчисли нивото му на хомофобия."


хаха

абе опитите върху хора не са ли забранени от МЗО

Редактирано от Vanilllaa на 23.07.09 16:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.