Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:27 18.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Казах му че е гей и....  
Автор TlALlA (новопросветлена)
Публикувано26.07.09 20:52



Такаа, та мятам се аз с това момченце от известно време. Той е на 20.
Та правим секс, бръмчим на ляво надясно и т.н.
Един ден преди де да знам около два месеца бяхме на кинооо.
Ама незнам как я подхванахме тая тема, ама аз някакси винаги съм го усещала.
И му викам бил ли си с мъж някога и той - амииии да веднъж.
На теб ако не кажа, на кой да кажа - така ми каза.
Ами добре казах му аз и го поразпитах любопитно и т.н.


Преди няколко дни, пак стана въпрос и го питам, няма ли нова мъжка забивка и той ми казва че няма и не е езпитвал такива желания, ама ако заима ще го направи. Викам му - щом те влече.
И като почна : Ама аз не съм го направил щото искам, не за удовопствие, ами така да пробвал...бла бла.
Казвам му направил си го не на сила, спокойно значи ти харесва.
Той млъкна и си гледахме филма.
На другия ден не ми вдига тела, изтрил ме от скайпа, и от всички други места.
Звъня не вдига, пише ми : НЕИСКАМ ПОВЕЧЕ ДА ПОДДЪРЖАМЕ КОНТАКТ!
Ай стига бе!
Направо нямам думи...
Какво му стана, нещо обърках ама какво, исках само да помогна. Пък и сме си споделяли толково неща, незнам защо реагира така.

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Казах му че е гей и.... [!][ в подписа]нови [re: TlALlA]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано26.07.09 21:31



Възможностите са две:
1. Прекалено е несигурен в сексуалността си и това му създава проблем и го травмира. Ти знаеш тази тайна и си позволяваш да бъркаш в раната, което го е подлудило и травмирало още повече, затова зачерквайки те, един вид слага лепенка на раната.
2. Изпитва срам и вина от своите би(хомо) наклонности (или любопитство), а ти си човек, който знае за тях - може би си мисли, че би го осъдила или би разказала на другите. При всички случаи му е неудобно и притеснено от теб, затова е избрал най-лесния начин - да избяга.

Явно е много неуверен в себе си, най-вероятно е гей, но предпочита да не му слагат този етикет, защото го свързва с нещо много лошо - това си е интернализирана хомофобия. Може да почне да се сваля на всяка мацка подред, за да си докаже, че не е гей. Ако си го шпорила с колана, има вероятност да го е срам от теб и да е гузен - един вид - хем ме е*е отзад, хем ми знае мръсните малки тайни.


Остави го да се оправя сам с несигурността си, не му досаждай, защото по принцип момчетата хич не си падаме по досадници, независимо пола.
Може да му драснеш един мейл, че се кефиш на хомо истории, че си гей в женско тяло и пр - обърни го на майтап - това според мен би проработило, ама изчакай малко
Успех



Edit(Linjack): промених само заглавието - с добавения [!] знак.

Редактирано от linjack на 26.07.09 22:02.



Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: TlALlA]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано26.07.09 22:39



Според мене, просто не си била достатъчно тактична и деликатна, което е присъщо на повечето жени...
Това, че е споделил някаква своя относително съкровена тайна или отговорил откровено на твой въпрос, съвсем не означава, че трябва ти да я размахваш като чаршаф след първа брачна нощ по селата.


А може би, това че сте спали един-два пъти не ти дава основания да го обявяваш за своя неприкосновена собственост и да му бъркаш с пръстче по всички болезнени места... Ако не знаеш, да знаеш, че мъжете са твърде чувствителни на тема секс, мъжественост, мачовщина, предполагаеми отклонения от правоверната сексуалност и много, много други подобни...
Всъщност, ти си знаеш най-добре, анализирай поведението си към него и ще разбереш къде си сгрешила.

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: TlALlA]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано26.07.09 23:13



Какич... рулираш!!!





Тема Re: Казах му че е гей и.... [!][ в подписа]нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано26.07.09 23:23



Хахахах, мерси момчета.
Амаа изобщо няма да го търся, не е в мой стил.
А да е моя собственост не съм си и помисляла, просто се забавлявахме.

Мисля, че се стресна, сам призна че може пак да го направи, ама аз като му го казах и изперка. Еми кво да се прави, ще се оправи по своему.

Неее, този не съм го шпорила с коланчето, съвсем в нормите я карахме. Имаше яко огледало на тавана в спалнята.

Явно бях груба, ама нали съм скорпионче, в кръвчицата ми е...



Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Редактирано от TlALlA на 26.07.09 23:29.



Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: Sapiens]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано26.07.09 23:27



Искам да подчертая, че съм страхотен ковчежник на тайни..именно затова хората ми казват. Не съм казала на никого и не съм го разнасяла по селата.

Излизахме си само двамата, както с повечето бебешоци, че иначе мойте ще ги изядат....приятелките ми ..

Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от TlALlA на 26.07.09 23:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от TlALlA на 26.07.09 23:32.



Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: TlALlA]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано27.07.09 00:01



Ми явно не е баш хетеро. Истинските хетеро момчета са достатъчно наясно какво с кого и защо правят, и нито се срамуват, нито се крият, нито нищо. И са за предпочитане пред разни свръх "дискретни" гейове, дето се правят на би или на хетеро.

С един приятел оня ден си говорехме, че като сме се виждали с хетеро момчета е било много по-непринудено всичко - и лафа, и ситуациите и дори секса. Щото ако един мъж е наясно, че си е хетеро, той не би имал проблем да "кривва" в страни, защото му е кеф примерно. Докато един неориентиран относно предпочитанията си мъж, е по-склонен да се крие и прави, и да вгорчава собствения си и на другите живот с усложнения и глупости.





Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: TlALlA]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано27.07.09 00:31



Да,бе,да...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: Guardian_Hearts]  
Автор TlALlA (с много въпроси)
Публикувано27.07.09 00:36



Да бе Гарди, аз го усещах някакси...просто му личеше несигурноста. Ама явно малко рязко я подкарах, ама аз съм директна, затова пък не съм подмолна - казвам каквото мисля.

Жалко сладичък беше.

Дам и аз съм срещала такива пичове, твърдяха, че е просто за секса ей така понякога се виждат с мъже. Дам.....щом и ти казваш че може... значи е така.



Ако света е море, аз съм разузнавателна подводница!

Тема Re: Казах му че е гей и....нови [re: TlALlA]  
Автор aidede11 (минаващ)
Публикувано27.07.09 08:26



Prosto chovek ne triabva da si paha nosa sam na vsiakade, a da ostavi ako iska niakoi neshto da mu kaze, nahalstvoto i liubopitstvoto vinagi pritesniavat drugia, a kato cheta stila na izkazvane, iasno mi e che momcheto e vzelo pravilno reshenie da se otdalechi ot nedelikatnia chovek, koito e bil do nego.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.