Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 20.09.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Тема "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bTV  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано20.07.09 14:49



"По-интелигентни ли са гейовете?", "Сблъсък", bTV, 19.07.2009 г.












Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bнови [re: SeaStar999]  
Автор Фьoнkaтa (анТиква)
Публикувано20.07.09 17:50



Гледах го, голяма пародия. Естествено, трябваше да поканят Елза Парини на мястото на някого с умствен багаж, щото иначе просто нямаше да е опосумско. В края на краищата единственото интелигентно присъствие в студиото беше на лекаря, който седна до Любо Ганев. И Нана, както винаги.



Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bнови [re: Фьoнkaтa]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано20.07.09 19:13



Нямам нерви да ги гледам тия двамата. Те са една от главните причини да спра телевизията въобще и да я третирам като вреден навик, подобен на тютюнопушенето.

Е, Слави Трифонов също. Цяло поколение израсна с простащината на БТВ и Нова (а.к.а. Планети в софткор вариант), не ми се мисли кви човечета ще излезнат сегашните пубери и по-малките от тях завалии.



Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано20.07.09 20:16



аз пък това по някаква хипер случайност го гледах по телевизията - щото телевизия не гледам много, но нещо цъкъх между каналите и гледам волейболиста, дето беше секс символ едно време, ама едно време, нещо говори за гейовете и го върнах на тоя канал, бтв. и го гледах почти от началото. та елза парини не беше толкова зле, доктора си говореше стандартни работи, четени в уикипедия (и то българската, щото в чуждата има бая повече, а по медицинките издания дори още повече, ма човека прочел 5 реда от предимно ИнжИнерните прописновения в Уики и кво му требе повече), най ме издразни онова крекало от женски пол накрая



Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bнови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано20.07.09 20:24



няма кво да ги мислиш, аз по едно време се движех предимно с такива човечета (щото нали съм готина кака и има периоди в които само ме дърпат д излизаме по разни простотии), разни бойни момчетии и още по-бойни женоря...какво да ти кажа

не само телевизия, те почти не я гледат, но цялата простотия като се почне от vbox7 и прочее в нета са я попили тотално, те училището не го познават, а ходят за да се срещат с френдовете да пушат и муфтят цигари от съучениците, изобщо social thing, нищо общо с учене, даскалките - естествено - са абсолютни кукумяфки и дистанцията е несразима между новото поколение и тях, имах една приятелка голяма, колкото мене, преподава 1 година в училище, та беше успяла да ги усмири и да ги учи на нещо, но по-дъртите - пълна скръб (плюс тва тя е умна и сега е в унито, но иначе даскалъка не е много за умни хора, може би трябва да задължат университетските преподаватели да преподават поне, поне една година в училище, щото иначе стана

)

Редактирано от Vanilllaa на 20.07.09 20:25.



Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bTVнови [re: SeaStar999]  
Автор casjop (king for a day)
Публикувано20.07.09 21:56



Да си гей е разбираемо, но в България да си гей е престъпление



Мастика, мастика.

Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bTVнови [re: SeaStar999]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано20.07.09 23:10



Предаването е голяма боза.





Тема Re: "По-интелигентни ли са гейовете", "Сблъсък", bTVнови [re: jaytee]  
Автор SeaStar999 (ethereal touch)
Публикувано21.07.09 00:14



Абсолютна.






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.