Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 23.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Последна възможностнови [re: Dyke on Byke]  
Автор Фьoн (Fag Hag)
Публикувано05.07.09 14:05



:))))) Кой не скача е червен! :))))



Тема Re: Последна възможностнови [re: Ellen De Generes]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано05.07.09 14:38



Аз също дадох гласа си за Синята коалиция. Винаги съм ги подкрепял, а Костов ми е симпатичен като политик. Разгледах и сайта с отговорите на Иван Костов, много точен и систематизиран с видео-отговорите.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: Последна възможностнови [re: Stoyanov]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано05.07.09 14:51



Yeees! Страхотен си, пич, кефиш ме с писанията си. Още един глас за сините и за Костов, поздравления. Още малко ни остава и ще стигнем десетте процента, приятели. Стискайте палци това да стане





Тема Re: Последна възможностнови [re: Ellen De Generes]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано05.07.09 14:55



Благодаря ти! Аз си имам причина да си гласувам за Сините, защото са най-добрите и, защото имат най-хубавата програма. Стискам палци!



"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: Последна възможностнови [re: Ellen De Generes]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 15:04



ех, къде отидоха 2-та милиона гласоподаватели на Сините отпреди 10-ина години? Изпариха се. Останаха само феновете на Костов, които допреди месец не знаеха изобщо дали ще са в парламента. Сега стискат палци за 10%. И какво ще се промени с тези 18 / най-много / сини мандата? Нищо. То това е и целта - да се пази статуквото, за да можем да сме на държавната копаня до живот.



Тема Re: Последна възможностнови [re: shallowgrave]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано05.07.09 15:28



Ти какво, предпочиташ бсп и доган да продължат да държат властта в мръсните си корумпирани ръчички ли?

Харесва ли ти тази подредба?

Редактирано от Ellen De Generes на 05.07.09 15:30.



Тема Re: Последна възможностнови [re: Ellen De Generes]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 15:55



Аз колкото повече се стремя да бъда аполитичен, толкова повече започвам да се интересувам от политика. Все пак, не можеш да отричаш нещо, което не познаваш.

Сремя се да оставам отворен към всякакви тези и предложения, независимо от коя политическа или гражданска организиация идват, за да мога да преценявам максимално обективно и адекватно. Костов и сие излъгаха мечтите на милиони българи, включително и моите. Никога няма да му гласувам доверие пак.

Разбира се, че коалицията БСП-ДПС не ми допада, обаче тя беше единствено възможната тогава. След тези избори ни очакват още по-извратени коалиции. Едва ли някой се съмнява в това.



Тема Какво мислите?нови [re: Ellen De Generes]  
Автор Ellen De Generes (разочарована)
Публикувано05.07.09 18:18



Прогнозните резултати до момента:
ГЕРБ - 41%
бсп - 18%
дпс - 11%
атака - 9%
СИНЯ КОАЛИЦИЯ - 8%
До момента е отчетена към 50% избирателна активност
това е засега



Тема Re: Последна възможностнови [re: Ellen De Generes]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано05.07.09 19:46



Виж, Елен, разбирам те, но не бива да се прави равенство между ДПС и турското национално малцинство в България. Разбери ме добре - много е опасно да търсиш противопостяването "българи" срещу "турци". Това е само на крачка от падането на нивото на Атака и БНС. Турците в България са хора, като всички останали: имам достатъчно приятели сред тях, които не гласуват за ДПС.

В България има хора, които не са етнически българи, а ти много ясно ги изключи от позива си до "всички, които се чувстват българи"
Моля те, разбери, че това е проява на ксенофобия. Качествено ксенофобията е равносилна на хомофобията - стах от различното.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Какво мислите?нови [re: Ellen De Generes]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано05.07.09 20:02



Генерала и Командира успяха да мобилизират цялата си харизматичност и победиха, своего-рода. Това мисля.

Сега ще има да се нагледаме на тестостерон, струящ от истинския мъж, върлия хетеросексуалист, борец за правда и свобода, генерал Арнолд Шварце... упс, обърках се Бойко Борисов... и на всичките недораслъци влезли в НС покрай него.

Яд ме е, че надут, но празен образ като Яне Янев влиза, а ми е жалко че Атакистите все още събират толкова гласове.


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 05.07.09 20:15.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.