Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Модератори и модерираненови  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано28.06.09 23:30



Отварям тази тема с една единствена цел, тук да се обсъждат положителните и не до там положителните действия на Модовете.
В последните дни изпитвам чувството , че се намирам в Детска градина, в която детенцето пита :
- Госпожо, може ли да се изпишкам?
А тя отговаря :
_ Не ми говори глупости, виждаш, че си лакирам ноктите...

Та за да стане ясно, бих желал да разбера, защо е заключена темата "Ехо" ?
Да тя е явно Хомофобска, но постингите към нея дават Достоен отговор. След заключването й се отнема възможността на други никове да изкажат своето мнение ...


Дали Модовете смятат, че сме толкова тъпи, че не можем да напишем нещо смислено по въпроса?

Когато Щраусът зарови главата си в пясъка, гъзът му остава на показ...

Моля , заключилият темата да изрази мотиви, може пък и да го разберем...

/Обяснения от рода "защото така ми харесва..." май са за други времена...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор aidede11 (минаващ)
Публикувано28.06.09 23:41



Може ли някой да ми обясни логиката на подбиране на теми, отговори към теми и поведение в този клуб!? Имам чувство чеживея в Северна Корея като влезнна в този клуб!!! Все на някой нещо не му харесва и катинара май ще стане синвол на този клуб. КАКВИ ТЕМИ МОГАТ ДА СЕ ПИШАТ ТА ДА НЕ ДРАЗНЯТ НИКОЙ!? ТОВА ЛИ Е ЦЕЛТА НА ТОЗИ КЛУБ!? НЕ Е ЛИ МЯСТО, НА КОЕТО ВСЕКИ СВОБОДНО ДА СЕ ИЗКАВА ИЛИ ТОВА НАИСТИНА ГО ИМА САМО В ДЕМОКРАТИЧНИЯ СВЯТ КЪМ КОЙТО НИЕ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ПРИНАДЛЕЖИМ ДОРИ И ТУК!? Някой ще ми каже че има правила, но тези правила вообще не са ясни. За мен е вежно хората да не се нагрубяват с грозни думи, но това не значи че трябва да се спестява истината. До кога някой ще си прави каквото с поиска с няма да дава никакви обяснения на никои!?



Тема Re: Модератори и модериране [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 00:11



Всяко начало е трудно.
Още по- трудно е, когато трябва да взимаш решения от името на другите.
Тогава има два варианта- или да не се интересуваш от чуждото мнение и да спазваш сляпо и еднолично стари правила, или да потърсиш отношението на останалите. Референдумът е добра възможност за това /естествено, това не означава, че за всяка по- такава тема трябва да се прави допитване/, но за да се стигне до тази идея, човек трябва да е по- широко скроен, и да държи на демократичните принципи.

/Бих казал, въобще да може да отстоява някакви принципи, какъвто не е случаят на нашия мод/.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.06.09 00:19.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 01:06



Рос, благодаря ти и за музикалния поздрав в съседната тема.
Ето каква бележка пратих преди два дни на Ловеррок. Нямам ново мнение по въпроса. Предлагам на всички участници да преразгледат поведението си и да повторим изборите след три месеца.

"Гардиън е ще загуби правата в най-скоро време, това не става отднес за утре - забелжи, че и в моя случай минаха два дни.

За другото - нищо не ти пречи да помолиш Киро да назначи Ljove - с връзка към темата с резултатите. Проблемът е, че това има малък шанс да се случи - неговото поведение в темата го компроментира. Вчера мислех да помоля Киро, да го назначи въпреки поведението му, щях да посоча примирието и да гарантирам лично за него. Но, това мнение е абсолютно неадекватно и не мога да го защитя:http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1950193588&page=0&view=collapsed&sb=5

Молбата там е към мен - какво да направя - да изтиря или редактирам визираните мнения, той това ли би направил? Или да смъмря 3Х и Гаридън - мъмренето е за лични злобни атаки. Тези не са такива. Като модератор по никакъв начин не бива да реагирам.

Преди това аз не бях обещал, само предложих да го поставим мод. Чаках реакциите на потребителите. Льов просто реагира грешно - за пореден път.
Всъщност, ако си беше изтраял щях да пиша на Киро, но сега просто не мога да гарантирам за този човек - има твърде много неуредени сметки и лични разправии.

Нека допълня, че се надявам след 3 месеца, с ясни правила и на чиста глава да проведем изборите отново.
Ако Льов побиди тогава - няма да се противопоставям на конституцията и ще пиша на Киро, с надеждата, че междувременно личният им спор с Г. и Сапиенс ще премине."


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 01:24



Линджак, не ровя вече в историята, кое как е станало /и аз имам спомени.../. Преди три дни ти зададох няколко въпроса по темата за т.н. Конституция. Смятам, че бяха Принципни. Няма отговор ...?
И преди съм казвал, че личността на Мода ме интересува в рамките на този правилник /а той не ми харесва/.

Властта Развращава, а абсолютната власт - Абсолютно...
Това не съм го измислил аз, казал го е далеч по-умен човек от мен. Та по този повод, не забелязах в предложението за Конститучия и намек за Клубен контрол над Мода /все едно кой е той/.

В очакване на отговори ...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Редактирано от ros2r на 29.06.09 01:28.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 01:36



Има конкретна тема за новия правилни - предложи промените там, включително това, кой има право да гласува. Ако новият правилник или конституця е водеща, това ще бъдат хора с 25 постинга в 18-те месеца преди началото на гласуването, които са регистирани непокъсно от месец до началото и не са банвани в последните три месеца.

във всеки случай има тема, където това може да се обсъжда - не искам само аз да бъда авторът на правилника, дал съм предложение, по което досега виждам включване само на двама човека. знам, че и ти имаш предложения, но те са доста частни - моля гинерализирай.

относно моите правопис и граматика - те също подлежат на редакция.

пп:цитираш неправилно:

"Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely."
за щастие дир.бг има администрация, така че никой мод няма абсолютна власт.

ппп:пиша с една ръка. другата е пострадала. извинете липсата на главни букви


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 29.06.09 01:43.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 07:48



Джак, много си объркан, брато.
Пък и лъжеш...
Пък и не отговори на пет- шест поста на други клубари, включително защо заключи темата "ехо"...
Опитваш се да насадиш усещане за неадекватност в клуба относно действията ти- този линк, дето си го пуснал, с какво по- точно засяга бившия модератор? Пък след горната ми молба да го озаптиш писа, че ще пускаш бележка до Админа за моето модстване, а после изведнъж ти стана много трудно да съчиниш бележка от два реда....
Трябва ли да публикувам бележките, които си разменихме с теб- в тях твърдеше съвсем различни неща?
И на други места си твърдял абсолютно противоположни мнения за тези, които негласно подържаш!! И тези бележки се пазят!

Надяваш се след три месеца да проведем нови избори? Какво значи "надявам се"- пак имаш намерение да излъжеш и никакви избори да няма?

Знаеш ли- на проведените избори де юре имам повече гласове, отколкото другите двама кандидати взети заедно- ти, с помощта на предишния мод извърши абсолютно нечестен акт на подмяна на резултата.

Пак ще повторя- за мене ти си служебен "мод"!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.06.09 07:58.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.09 09:52



Linjack става за модератор, отдавна го е доказал. Имали сме спорове с него, случвало ми се е и да ми заключва теми, но определено се старае да модерира справедливо.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Изyмeн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 10:41



Изумен, изумяваш ме...
Следил ли си развоя на събитията дотук?
Видя ли някъде принципно отношение от Джак в комуникацията си не само с мен, но и с някои други клубари, да ги посоча ли?
Не забеляза ли неколкократната смяна на противоположни позиции?
Г. все още ли се води на теория модератор? На Джак не му е трудно да пише дълги постове, но да направи нещо за премахване на тази нелепа ситуация му е ужасно трудно?
Реагира ли Джак по някакъв начин, когато Г. ти предложи да изнесеш "обърканата" ти психика извън клуба?
Кажи, какво да си мисля за теб, пък и за Джак?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано29.06.09 12:15



ljove, аз също не разбирам за какво разпалваш огън. Гласуваха за теб достатъчно хора да станеш модератор. Твоята реакция беше - отказвам се. След няколко часа - не се отказвам. После обяснение как се радваш, че Г. не получил гласове, но как ти не искаш да си мод. Е кой да е мод тогава?

Сега някой да ти е изтрил мнение или да ти е забранил да кажеш нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.