Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 10.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Модератори и модериране  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано28.06.09 23:30



Отварям тази тема с една единствена цел, тук да се обсъждат положителните и не до там положителните действия на Модовете.
В последните дни изпитвам чувството , че се намирам в Детска градина, в която детенцето пита :
- Госпожо, може ли да се изпишкам?
А тя отговаря :
_ Не ми говори глупости, виждаш, че си лакирам ноктите...

Та за да стане ясно, бих желал да разбера, защо е заключена темата "Ехо" ?
Да тя е явно Хомофобска, но постингите към нея дават Достоен отговор. След заключването й се отнема възможността на други никове да изкажат своето мнение ...


Дали Модовете смятат, че сме толкова тъпи, че не можем да напишем нещо смислено по въпроса?

Когато Щраусът зарови главата си в пясъка, гъзът му остава на показ...

Моля , заключилият темата да изрази мотиви, може пък и да го разберем...

/Обяснения от рода "защото така ми харесва..." май са за други времена...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор aidede11 (минаващ)
Публикувано28.06.09 23:41



Може ли някой да ми обясни логиката на подбиране на теми, отговори към теми и поведение в този клуб!? Имам чувство чеживея в Северна Корея като влезнна в този клуб!!! Все на някой нещо не му харесва и катинара май ще стане синвол на този клуб. КАКВИ ТЕМИ МОГАТ ДА СЕ ПИШАТ ТА ДА НЕ ДРАЗНЯТ НИКОЙ!? ТОВА ЛИ Е ЦЕЛТА НА ТОЗИ КЛУБ!? НЕ Е ЛИ МЯСТО, НА КОЕТО ВСЕКИ СВОБОДНО ДА СЕ ИЗКАВА ИЛИ ТОВА НАИСТИНА ГО ИМА САМО В ДЕМОКРАТИЧНИЯ СВЯТ КЪМ КОЙТО НИЕ ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЕ ПРИНАДЛЕЖИМ ДОРИ И ТУК!? Някой ще ми каже че има правила, но тези правила вообще не са ясни. За мен е вежно хората да не се нагрубяват с грозни думи, но това не значи че трябва да се спестява истината. До кога някой ще си прави каквото с поиска с няма да дава никакви обяснения на никои!?



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 00:11



Всяко начало е трудно.
Още по- трудно е, когато трябва да взимаш решения от името на другите.
Тогава има два варианта- или да не се интересуваш от чуждото мнение и да спазваш сляпо и еднолично стари правила, или да потърсиш отношението на останалите. Референдумът е добра възможност за това /естествено, това не означава, че за всяка по- такава тема трябва да се прави допитване/, но за да се стигне до тази идея, човек трябва да е по- широко скроен, и да държи на демократичните принципи.

/Бих казал, въобще да може да отстоява някакви принципи, какъвто не е случаят на нашия мод/.



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.06.09 00:19.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 01:06



Рос, благодаря ти и за музикалния поздрав в съседната тема.
Ето каква бележка пратих преди два дни на Ловеррок. Нямам ново мнение по въпроса. Предлагам на всички участници да преразгледат поведението си и да повторим изборите след три месеца.

"Гардиън е ще загуби правата в най-скоро време, това не става отднес за утре - забелжи, че и в моя случай минаха два дни.

За другото - нищо не ти пречи да помолиш Киро да назначи Ljove - с връзка към темата с резултатите. Проблемът е, че това има малък шанс да се случи - неговото поведение в темата го компроментира. Вчера мислех да помоля Киро, да го назначи въпреки поведението му, щях да посоча примирието и да гарантирам лично за него. Но, това мнение е абсолютно неадекватно и не мога да го защитя:http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=aa&Number=1950193588&page=0&view=collapsed&sb=5

Молбата там е към мен - какво да направя - да изтиря или редактирам визираните мнения, той това ли би направил? Или да смъмря 3Х и Гаридън - мъмренето е за лични злобни атаки. Тези не са такива. Като модератор по никакъв начин не бива да реагирам.

Преди това аз не бях обещал, само предложих да го поставим мод. Чаках реакциите на потребителите. Льов просто реагира грешно - за пореден път.
Всъщност, ако си беше изтраял щях да пиша на Киро, но сега просто не мога да гарантирам за този човек - има твърде много неуредени сметки и лични разправии.

Нека допълня, че се надявам след 3 месеца, с ясни правила и на чиста глава да проведем изборите отново.
Ако Льов побиди тогава - няма да се противопоставям на конституцията и ще пиша на Киро, с надеждата, че междувременно личният им спор с Г. и Сапиенс ще премине."


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 01:24



Линджак, не ровя вече в историята, кое как е станало /и аз имам спомени.../. Преди три дни ти зададох няколко въпроса по темата за т.н. Конституция. Смятам, че бяха Принципни. Няма отговор ...?
И преди съм казвал, че личността на Мода ме интересува в рамките на този правилник /а той не ми харесва/.

Властта Развращава, а абсолютната власт - Абсолютно...
Това не съм го измислил аз, казал го е далеч по-умен човек от мен. Та по този повод, не забелязах в предложението за Конститучия и намек за Клубен контрол над Мода /все едно кой е той/.

В очакване на отговори ...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Редактирано от ros2r на 29.06.09 01:28.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 01:36



Има конкретна тема за новия правилни - предложи промените там, включително това, кой има право да гласува. Ако новият правилник или конституця е водеща, това ще бъдат хора с 25 постинга в 18-те месеца преди началото на гласуването, които са регистирани непокъсно от месец до началото и не са банвани в последните три месеца.

във всеки случай има тема, където това може да се обсъжда - не искам само аз да бъда авторът на правилника, дал съм предложение, по което досега виждам включване само на двама човека. знам, че и ти имаш предложения, но те са доста частни - моля гинерализирай.

относно моите правопис и граматика - те също подлежат на редакция.

пп:цитираш неправилно:

"Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely."
за щастие дир.бг има администрация, така че никой мод няма абсолютна власт.

ппп:пиша с една ръка. другата е пострадала. извинете липсата на главни букви


----
бял подпис на бяло поле

Редактирано от linjack на 29.06.09 01:43.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 07:48



Джак, много си объркан, брато.
Пък и лъжеш...
Пък и не отговори на пет- шест поста на други клубари, включително защо заключи темата "ехо"...
Опитваш се да насадиш усещане за неадекватност в клуба относно действията ти- този линк, дето си го пуснал, с какво по- точно засяга бившия модератор? Пък след горната ми молба да го озаптиш писа, че ще пускаш бележка до Админа за моето модстване, а после изведнъж ти стана много трудно да съчиниш бележка от два реда....
Трябва ли да публикувам бележките, които си разменихме с теб- в тях твърдеше съвсем различни неща?
И на други места си твърдял абсолютно противоположни мнения за тези, които негласно подържаш!! И тези бележки се пазят!

Надяваш се след три месеца да проведем нови избори? Какво значи "надявам се"- пак имаш намерение да излъжеш и никакви избори да няма?

Знаеш ли- на проведените избори де юре имам повече гласове, отколкото другите двама кандидати взети заедно- ти, с помощта на предишния мод извърши абсолютно нечестен акт на подмяна на резултата.

Пак ще повторя- за мене ти си служебен "мод"!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.06.09 07:58.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.09 09:52



Linjack става за модератор, отдавна го е доказал. Имали сме спорове с него, случвало ми се е и да ми заключва теми, но определено се старае да модерира справедливо.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Изyмeн]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 10:41



Изумен, изумяваш ме...
Следил ли си развоя на събитията дотук?
Видя ли някъде принципно отношение от Джак в комуникацията си не само с мен, но и с някои други клубари, да ги посоча ли?
Не забеляза ли неколкократната смяна на противоположни позиции?
Г. все още ли се води на теория модератор? На Джак не му е трудно да пише дълги постове, но да направи нещо за премахване на тази нелепа ситуация му е ужасно трудно?
Реагира ли Джак по някакъв начин, когато Г. ти предложи да изнесеш "обърканата" ти психика извън клуба?
Кажи, какво да си мисля за теб, пък и за Джак?



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано29.06.09 12:15



ljove, аз също не разбирам за какво разпалваш огън. Гласуваха за теб достатъчно хора да станеш модератор. Твоята реакция беше - отказвам се. След няколко часа - не се отказвам. После обяснение как се радваш, че Г. не получил гласове, но как ти не искаш да си мод. Е кой да е мод тогава?

Сега някой да ти е изтрил мнение или да ти е забранил да кажеш нещо?



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: jaytee]  
Автор loverrock ()
Публикувано29.06.09 12:24



Не беше след няколко часа, а след 20мин. На Гардиън нищо не му пречеше да прати бележка на Киро!





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: jaytee]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 13:12



Къф огън бе, Джей?
Явно и ти влизаш в категорията на удобно непомнещите.
Айде пак да ти припомня персонално- след избора Г. писа, ЧЕ ПРАЩА бележка на Админа да МУ СНЕМЕ ПРАВАТА, ПОСЛЕ аз писах, че за мен модството не е цел, а доказателство за това КОЙ КАК СИ Е ВЪРШИЛ РАБОТАТА ДОТОГАВА, и че аз се отказвам, СЛЕД КОЕТО Г. писа, че ТОЙ СЕ ОТКАЗВА ОТ СНЕМАНЕТО на правата му И СИ ОСТАВА МОД, ПОСЛЕ аз писах, че се отказвам от отказа си да стана мод- т.е Г. на два пъти промени решението си след изборите, в разрез с резултатите, и то преди мен!

После Джак писа, че имам пълното ИЗБОРНО право да бъда мод , и че той праща бележка на Киро за това. Поиска ми изричното потвърждение на бележка и пак на бележка ми писа, че ще пише на Админа. /Ще ти спестя информация за някои други бележки, визиращи други участници в клуба/...
После писа, че не изпраща бележка на Киро, щото не можел да я формулира...



После Лавър, Рос, Айдеде и Оберон питаха кво става, кога на Г. ще му махнат правата- никакъв отговор до днес; според Джак тази процедура била по- тромава от назначаването на нов мод....
Като си спомня отказването на Мартир от същата длъжност- ми то не продължи повече от ден- два...

С последното какво искаш да кажеш? Да не правим избори и който е най- нагъл- той да става мод?

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор 4upikabra (хищник)
Публикувано29.06.09 16:17



Не ви се бъркам в модерирането,нито ме интересува вашата сексуална ориентация,кой с кого си ляга е негово лично дело,издразних се на афиширането на тази сексуалност ,чрез парада ви .Не виждам с какво са ви накърнени правата на сексуално малцинство,затова си позволих да цитирам някои точки от "Конвенцията за преследване и наказване на престъплението геноцид "Приета на 9.12.1948 г. с резолюция 260 A (III) на Общото събрание на ООН и ратифицирана от България.Благодаря за изказаните мнения,макар ,че не виждам ,какво общо имат двойките със стерилитет в случая.Та въпроса ми към вас е-с какво са ви нарушени правата,не ви гонят от никъде,работи,учите,защо трябва да има специално отношение към вашата сексуална ориентация,искате да се чувствате специални ли,ами всеки човек е специален,не смятам че моята хетеросексуалност е афиширана и ви боде очите.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: 4upikabra]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 17:04



Това вече е изказано становище. Благодаря. Ако сте готов да подложите собствените си схващания на съмнение, моля запознайте се с явленията хетеросексизъм и хетеронормативност. След това с радост бих обсъдил информираното ви мнение, въпреки че от моя гледна точка, това не е клуб посветен на въображаемия спор за или против хомосескуалността

[Служебно]
Предната ви тема не съдържаше ясно изразено мнение. За мен - цитатът без пояснения, думите изписани с главни букви и липсата на становище се категоризират като спам. Ерго, затворих темата ви. Ако пуснете втора с подобен вид, ще я изтрия. А ако продължавате да търсите конфронтация с участниците в клуба, ви очаква бан.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: 4upikabra]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 18:17



Ако темата ти не беше заключена от служебния мод, можеше да поразсъждаваме над въпроса за "геноцида", който като гей упражнявам върху хетеро да не правят деца...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.06.09 19:43



Извинявай, Линджак, можеш да провериш от колко време не съм писал изобщо в клуба.
Ако бъдем точни, влизал съм, чел съм, но няма да пиша в знак на несъгласие.
Но тъй като и без това с този постинг нарушавам мълчанието си, за да ти отговоря, да уточня че не съм против модерирането на клуба, а против толерираната инвазия на чалга-поведението и простотията в клуб, който преди се посещаваше предимно от твърде интелигентни и фини хора.
Продължавам да считам, че Гардиън модерираше достатъчно добре и не заслужава оплюванията, на които масово го подлагате.
Можеше да му благодарите за положения труд и едва след това да посочите грешките, които е направил.
Сегашното състояние е най-ниското възможно състояние на този клуб.
Продължавам да считам за най-интелигетни постовете на Папата, но те се отличават като мак в житно поле сред лавината от безсмислени и псевдо- интелигентски писания.
Това е.
Под достойнството ми е и изпитвам вътрешно съпротивление да участвам в клуб, в който доминира (и негласно е толерирана) липсата на интелигентност и системното словоблудие, заливащо клуба от един - двама души...
Ще се появя отново след три месеца, като междувременно ще регистрирам присъствие с по някой безсмислен и ненасочен към никого постинг, за да запазя правото си да гласувам, когато му дойде времето...
Тези, които искат да контактуват с мене, отдавна контактуват в Скайпа или на имейла ми.
Бъдете здрави!

"Неназованите неща не променят смисъла си"


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Sapiens]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 20:26



конкретното мнение, на което отговаряш, е вече остаряло - пратих го на Ловеррок преди три дни след няколко запитвания, а вчера го пейстнах и тук - за да дам, надявам се, ясно обяснение на действията си. Извинявай ако намираш намесата на името си за неприемлива.


Между другото, не целя да узурпирам "властта", ако това намекваш. Опитах се да създам мир - но се оказа, че съм се захванал с херкулесова задача - срещатнах инат и враждебно отношение от почти всички страни; цупене и заяждания. Действително исках Льов да стане мод за да се успокои неговата фракция. Но - вече писах и по този повод.


След като тези мероприятия пропаднаха... направих каквото направих. Май се взех много насериозно, м?


Освен това, предложих да създадем система от правила. Тази идея може да ти се струва прекалена, но ако обърнеш внимание на правилата (конституцията) ще видиш, че те кодифицират налични практики в клуба. Нищо в тях не е качествено ново, освен ограничаването на неактивните потребители на клуба - тези, които не са писали тук повече от година и половина. Това разбира се подлежи на обсъждане.

А клубът е такъв каквъто го направят потребителите му. Лични молби няма да отправям, всеки си има глава на раменете. Предложи решение на сегашното чалга поведение в клуба. Kстати, не бих го нарекал чалга поведение, по-скоро се сещам за "Чичовци" *sardonic smile*


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: 4upikabra]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано29.06.09 20:58



4упикабра, въпросът ти не е зададен към мен, тъй като съм хетеро, обаче нека опитам да ти кажа какво мисля за това.

Истина е, че формална дескриминация вече не съществува. Поне аз наскоро не съм чул за случай, при който някой да не е бил нает на работа или пък допуснат в обществен басейн например, поради причината, че е гей.
ОБАЧЕ,
съгласи се, че ако някой работодател или собственик на басейн е хомофоб, то той ще намери десетки други причини да не наеме някой и без да посочва експилицитно като причина, че човекът е гей. Т.е. въпросният работодател има стабилна хомофобска нагласа и дискфалифицира обектите на неговата фобия и антипатия априори, само по тази вродена характеристика, за която е достатъчно известно, че не влияе нито на работоспособността, нито на интелигентността, нито на нищо.

И тук е мястото на дежурния довод: Сякаш няма нормални мъже, та се налага да назначавам педали!. Да, обаче ако идеалият кандидат е хомосексуален и не го/я наемеш само и единствено поради тази причина, то бизнесът ти страда от това ти малоумие. Това е частен пример, като общ пример може да се посочи държавата като съвкупност.

Гей парадът според мен е акция, или по-скоро реакция, срещу това малоумие, късогледство и тесногърдие. Защото за хомосексуалните всички говорят, но никой не говори с тях. И те съответно излизат на улицата, казвайки: Ето, това сме ние, ела да видиш дали ще намериш нещо , по което да се отличаваме физиологично или интелектуално. Ела да поговорим и запознаем, защото хората се мразят именно защото не се познават.

За да не стане много дълъг фермана, ще обобщя, е парадът е насочен срещу атавизма и анхронизма, наречен неформална хомофобия, заради която цяла немалочислена група от хора бива остракирана. Така обществото се лишава от ценен човешки ресурс. Ценен точно толкова, колкото и ресурсът, който е съставен от образовани, активни, работоспособни хетеросексуални хора. В този смисъл гей общността не очаква от обществото някаква милостиня, напротив - те са на поход за това, което обществото им дължи, така, както го дава на всеки друг свой член - равен шанс за достоен и щастлив живот.

Това е основното според мен. Но може и да не съм прав. Папата ще каже...





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано29.06.09 21:49



"Между другото, не целя да узурпирам "властта", ако това намекваш."
Сериозно ли го мислиш? Съвсем не съм писал подобно нещо, нито съм го мислил някога, просто не си прочел достатъчно внимателно постинга ми...
Ако имах дори и сянка съмнение, нито бих те номинирал, нито бих гласувал за тебе.
Не само се опита, но и създаде мир.
Достатъчно е, че след твоя призив, аз от уважение към началното ти модераторстване и от нежелание да те затруднявам, на практика престанах да обръщам внимание на член от клуба, на който и без това не трябваше изобщо да обръщам внимание, но не устоях на зловредното и просташко чувство да се "гъбаркам" с него...
За което не съжалявам, но ме е срам.Че си позволих да падна толкова ниско...
А това, че отговарям на остаряло мнение, извинявай, това единствено означава, че вече изключително рядко влизам в клуба.
Дано това да не означава, че и други (редовни или стари) членове също са предпочели да се оттеглят, както направиха твърде много преди няколко години.
Един клуб, като живо същество, е твърде чувствителен организъм.
Когато се появи вирус или се опитва да се самоизлекува, призовавайки на помощ цялата сила на имунната си система, или търси помощ отвън, с лекарство, или оставя вирусът да победи.
Всъщност, ако беше поел огромния риск да оставиш вирусът да победи, той щеше до такава степен да се самозабрави и да направи поразия след поразия, че въпросната имунна система щеше да му покаже вратата съвършено ясно и твърде скоро.
Друг вариант няма.
Благодаря ти за предложението да предложа решение на проблема в клуба, независимо как бихме го окачествили.
Ще се въздържа засега, защото клубът е на фазата на активиране на имунната си защита, да почакаме вирусът да омръзне до болка на целия организъм и организмът сам да се излекува...
Между другото, не успя да се "вземеш насериозно", просто твърде рано и твърде бързо установи колко трудно е да модерираш клуб в криза...
И по тази причина, вероятно вече ти е малко по-ясно защо оказвам уважение на Гардиън...

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: shallowgrave]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 21:59



shallowgrave, смятам, че дискриминацията и геноцида не е от хетеро към хомо или обратното, а от човек към човек или група хора.
Щяхме ли да пишем тук по този въпрос, в тема, която няма нищо общо с "Модератори и модериране" /или по- скоро има индиректна връзка именно с модерирането на служебния мод/, ако той не беше показал "уместна активност"?
Джак заключи темата на 4упикабра без никакво обяснение и логика. Както писа Рос, сигурно и други имаха какво да кажат в случая- ти си доказателство за това.
Смятам, че той започва да налага стил, който беше добре познат преди година- две. Тогава само аз не си траех, сега също нямам намерение, още повече че и други набраха смелост да казват това, което мислят по отношение на "несменяемите", както се беше изразил друг един "мод"...
Сегашният използва друг термин на бележки, мога да го цитирам при нужда, само ще кажа, че първо ме изуми, после се скъсах от смях...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 29.06.09 22:03.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: aidede11]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано29.06.09 22:14



То по същата логика ти трябва да пуснеш всеки вкъщи независимо дали искаш или не, щото не сме Северна Корея.

И не това не е място къдемо може свободно да се каже ВСИЧКО. За това си има правила. Няма нищо общо със свободата на словото. Свободата на словото не означава, че трябва да ти бъде осигурявана трибуна на всеки.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано29.06.09 22:14



Май Льов, изглежда че ти не си запознат с правилата на етиката в нета... за разлика от теб, аз ги познавам:)
След като индентифицирах темата на 4упикабра като тролска атака и спам, я заключих. Това е нормална практика мнозинството интернет форуми. Ако си против нея, моля изрично посочи в темата за правилата, как искаш да се ръководя в такъв случай.

Алтернативно, моля те повикай всички хомофоби в дир.бг, да дойдат тук за да разкрият невежеството и простащината си.

Между другото - твоите атаки към моя милост стават усилено узлобнени. Нищо против; само ще те помоля да ги държиш в една тема.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано29.06.09 22:15



Ами много правилно е заключена темата. Дори е за триене. Първоначалният постинг противоречи на всички изисквания на нетикета.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 22:24



Оф... Спрете да ме замесвате с рос в дребнавите си чопления.

И двамата бяхте много бойни и ужким щяхте и админи и собственици да на месвате... Къде ви остана ентусиазма за саморазправа с мен?

Мисля, че е крайно време да осъзнаете, ти, рос, лавъррок, и евентуално други хора, че администрацията може и има правото да откаже да те назначи за модератор. Независимо от избори и всичко.

Сега разбира се сигурно ще почнат едни намеци и сплетни, че видите ли аз съм гъст с някой "горе" и затова не ми махат знаменцето. Никой не познавам, но това и да го кажа вас няма да ви устрои. Аз да се самоорежа не мога. Какво и на кого съм писал мога да покажа, ако реша. Кой и какво ми е писал - не е редно. Това към рос.

Спрете се. Повече от 4 денонощия не съм влизал/писал тук, но през това време вие не сте се спрели виждам. Явно нямате нито самоконтрол, нито самосъзнание, нито нищо. И държите да продължите да ме сочите с пръст и да ме замесвате във всеки свой постинг, бил той по тема или не.

...



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 22:27



Джак, не те атакувам, няма нужда, пък за Узлобяване въобще да не говорим...


Обяснявай нетикета на Рос, shallowgrave и т.н., на мен би трябвало да обясниш необяснимата ти за мен "позиция" на царствен мод...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 22:32



С теб лично никой не се занимава...
Нали разбираш, човек събрал четири гласа на избори не е обект за занимание...
Друг е въпросът, че ми е ясно как все още се водиш мод /от "вътрешен" човек го знам/...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 22:34



Пак плетеш сплетни и интриги. Не ти отива на претенциите.

Щом на теб ти е ясно, можеш да ми кажеш, ако искаш и на бележка. Защото аз не знам. И вътрешни хора не познавам, нито си комуникирам с такива. Ти обаче като Мара-подробната, явно всичко за всички знаеш, винаги си наясно и няма скрито покрито за теб.

И щом не съм достоен да се заниамва човек с мен, спрете да говорите за мен с рос. Ама наистина - СПРЕТЕ.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 22:38



Спетните ги започна точно ти! Не те ли е срам да обвиняваш мен за това?

Аз казвам истината, друго не ме интересува!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 22:41



Кажи я де... Всички само чакаме ли чакаме... Уф, че си досаден. Кажи нещата ясно, открито, директно, разбираемо. Стига мънка. Оче чакат хората да разкажете с рос къф съм, що съм. Кажи са и истината, цялата истина и само истината.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 22:48



Ще я кажа, естествено- не си си подал оставката /както декларира веднага след изборите/, и не си писал, че съм легитимно избран в бележката ти до Админа!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 22:56



Ъм... Веднага след изборите? Не. Веднага след изборите ти се отказа и номер три стана номер две, по принципите на елементарната логика.

Ъ... легитимно избран беше за няколко минути мисля, преди да се откажеш. След това стана просто пе*ераст, с ку*венски номер/а.



Но моля те, продължи. И без това си тръгнал така добре. Давай смело още! Знаем, че можеш! И искаш!



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 23:00



Будиш съжаление.
Който иска, може да види хронологията на събитията, темата все още съществува!
Каквото и да говориш, фактите са ясни- никой не те ще...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано29.06.09 23:01



Ами за това имаш вина И ти. 3 минути след обяваването на резултатите, ти написа: "Момент, аз се отказвам." След твоя отказ Гардиън си остана модератор, независимо колко човека са гласували за него. Аз и до момента не знам със сигурност дали искаш или не да си модератор тук.

Стига си говорил с недомлъвки. Пишеш, че имаш какво да кажеш, но после си щял да го кажеш и такива глупости. Пиши в прав текст, без такива увъртания.

За цялата ситуация трябва да потърсиш отговорност и в самия себе си, а не само да спамиш за това колко вота имал Гардиън.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 23:02



Ох, аз ако разчитах на това няколко полу-анонимни ника тук да ме искат, щех да си умра от отчаяние още преди години.



Хайде льове, наистина го казвам. Кажи си всичко, в един постинг към мен, ама всичко. И какво мислиш за мен, иа как изглеждам, как се държа, какво представлявам, сподели си информацията която са ти дали за мен, сподели си всичко. Стига само обещава!



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:06



ами залепи ни устата, ако така тук някои ще се чувстват по-добре...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано29.06.09 23:06



Ама вие всите сте решили да правите живота на модератора труден. Пак се емнахте. Сериозно, не ви ли писна? Дори и с прословутия Никам не си спомням тук такива личностни препирни. Срамота.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 23:06



Ама Оберон, и ти самият имаше друго мнение в един момент, Джак също, сега последно- какво мислиш наистина, да не ти търся мнението след гласуването?


Омръзна ми да пишете всеки път различни неща по въпроса...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано29.06.09 23:08



Какви личностни препирни, бре?
Става дума единствено за принципи!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано29.06.09 23:12



Никога не съм имал друго мнение. Винаги съм мислел, че ти имаш доста вина за събитията тук. Винаги съм мислел за много тъп номера да се откажеш от модераторския пост 3 минути (!) след обяваването на резултатите. Винаги съм казвал, че не съм сигурен, че си съгласен да бъдеш модератор.

Но, смятам, че е редно, ВЪПРЕКИ невинаги адекватното ти поведение да ти бъдат дадени модераторски права, особено след като след 3 месеца ще има избори. Мисля, че е важно за клуба да види какъв точно модератор ще си.

Хайде сега и на нас ни омръзна да пишеш различни неща относно желанията към модераторския пост.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано29.06.09 23:13



Заяждането ти с Гардиън в темата за кухите лейки не е принципна позиция. Има причина да пиша в множествено число.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:22



Моля, Линджак, направи забележка на Приятелчето си Guardian_Hearts, да не споменава ника ми по какъвто и да е повод. Аз с него бих спорил когато му се махне пагончето /както ти обеща, мога да пусна обещанието ти

/. За мен той не е никой докато е с пагон /един отсвирен от Клуба човек.../ Мислех да не се намесвам, но човек, който лъжата я няма за нищо, винаги е предизвикателство...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:25



Явно пак мама не ти е дала ...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 23:25



Трол.





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 23:26



???
Трол.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:30



НЕЩАСТНИК !!!


Намери 4 човека тук, които да гласуват за теб
Ако си мълчиш, може и да намериш някой , който да хареса Постовете ти....

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано29.06.09 23:32



Трол.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:35



Моля , Линджак, забрани на СЪМОДЕРАТОРА ТИ ДА СПАМИ !!!!
Опитва се да убие темата ми, защото му е неудобна, както го е правил с МНОГО ДРУГИ ТЕМИ !!!!!!!!!!!!!!!!


Шокиран съм, че не се намесваш !!!!!!!!!!!

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:36



За да не ти се налага да го ПОВТАРЯШ, моля, изпий си хапчетата.



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:40



Почти си прав Сапи, както винаги.... Интелектът е дълбока вода, в която много се удавиха....



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:52



Ами и на мен ми писна да ме правят на гъба... Предложих да публикувам нечии бележки, но Човекът явно не е съгласен, така че не ми се сърди на мен...
Опитах се да сменим темата - Конституция и т.н , но на конкретни въпроси - няма отговор - Бутафория...
О.К. , но поне "пяната" да си мълчи.. Тогава и Аз бих забравил, кой, кога, какво е казал...


А, че станахме за смях и на Олигофрените - то вече на всички е ясно...

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:54



Моля, нека повече не говорим за "Пяната"... Нека да забравим за това и с усмивка да продължим напред...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.06.09 00:26



"Както винаги" звучи малко по-добре от "почти"...
Дори само защото "малко бременна" или "почти бременна" никога не е звучало сериозно, нали...
Интелектът е дълбока вода, наистина.
Много наистина се удавиха.
И ще продължават да се давят, защото това е достойно.
Да се удавиш в интелект...
Виж, кухите глави винаги плуват отгоре, за тях никога няма страшно.
Затова са и 90% от населението на земята...
Ако населението на земята беше само от интелектуалци и умни хора - или досега Земята да не съществува, или да сме ММCCХХІ век и да сме си решили всичките възможни проблеми...
(За информация: ММССХХІ е две хиляди двеста двадесет и едно... Не искам да обидя никого с това напомняне.)

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано30.06.09 00:34



Благодаря за напомнянето - точно е!


А давенето си е давене , където и да е , но се спасяват само "оставащите на повърхността", е ние стеб от кои сме? Май не ни искат? /т.е давещи се... /

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор aidede11 (минаващ)
Публикувано30.06.09 01:17



Аха, сега вече ми стана ясно. Тук всащност няколко клакиори трябва да викат да, да, да... Да се говори за некасаещи никого неща, защото така няма никой да бъде засегнат, накарнен или както на скоро чух да ми казват "дълбоко наранен" Благодаря за пояснението. Значи всъщност клуба няма нито стойност нито цели. Колко жалко... А да, забравих, явно в следствие на това и принципи няма защото има ПРАВИЛА!!! Късмет на участниците, честито на печелившите!!!





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 03:33



"Джак, не те атакувам, няма нужда"
Сериозно?!
"Царствено", драги - мерси, значи имам чест:) не знаех, че виждаш нещата по този начин. успокоих се:)


----
бял подпис на бяло поле


Тема Ясно мнениенови [re: ljove]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 03:47



Сега имам ясно мнение - много ясно.
В един момент бях адци ядосан затова, че веднага след изборите ТИ, драги вдигна поредния скандал - като каза "отказвам се" и последвалата какафония.
Но, аз не отговорих първосигнално - отговирих малко по-късно с умерени обвнения към теб.

След като се разбра, че все пак не се отказваш - бях склонен да приема, че трябва да станеш мод - но не знаех какво да напиша на Киро за да те приеме той!

Ти се показа като абосолютно неадекватна личност и просто реших, че не мога да те защитя пред администрацията - това вече го обясних.

В последните дни ти продължаваш да не разбираш - да се държиш крайно конфронтационно и дразнещо.

Престани бе, много те моля - огледай се - виж, че и хората които те подкрепяха ти направиха забележка, че прекаляваш. Така ли не можеш да приемеш, че собственото ти поведение е непристойно.

Накрая - исрено и лично ти казвам - мразя недомислените ти мнения. Ти все измъкваш нещо от по два три реда - каквото ти дойде на акъла, без да се замисляш какво искаш да кажеш. Поредния пример - с това, че не си ме бил атакувал, и че не трябвало теб да уча на нетикет. Боже, драги, ти нетикета може и да си го чел някога, но ако е така - въобще не го разбираш.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Къде са тези въпросинови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 03:50



В темата за конституцията не си писал с конкретни върпоси. Безмислено е едно обсъждане да се разнася из хиляда теми


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор Гeйлopд Maмин Eбльo (ебльо)
Публикувано30.06.09 08:39



Бе нещо съм прост и не мога да схвана явленията хетеросексизъм и хетеронормативност ,като на пълен лаик в темата би ли ми обяснил.Не искам да се конфронтирам с никой,не считам вашата сексуална насоченост за грешна,но не съм видял някои хетеро да афишират сексуалност на улицата,докато в заведение съм виждал разни момченца да си пият сливиците в целувки,за мен беше шок,верно беше в далечната 93 г ,сега просто не ги забелязвам,според мен вие това трябва да търсите,сливане с масата,която да ви приеме за част от нея,а не за изключение от правилото.........а това с паради не става,по- скоро ви носи негативно отношение.
п.п. Смених ника си ,любим герой от голям филм.

Редактирано от Гeйлopд Maмин Eбльo на 30.06.09 08:41.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:43



Няма нужда, разбира се, ти сам си се показа максимално...


А царствен- това са твои думи, само те цитирам...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:47



Знаеш ли, повтаряш се много често, така че бягай се погледни в огледалото...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:48



Бягай пред огледалото, да видиш за какво говориш...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:52



Не пиша различни неща! Това че не разбираш, си е твой проблем.
Ако искаш да прочетеш противоположни позиции през няколко часа, мога да ти направя представитерна извадка от два- три ника и техните писания...


Ще приложа и бележки, разменени между мен и още някой...
Оберон, повярвай ми, говориш без да знаеш...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Ясно мнениенови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:56



На бележки ми пишеше едни неща, тук други, айде, моля, ела на себе си и престани да се премяташ като клоун...
А щеше да банваш Г. и да скастряш S.- ти си уникален случай... на безпринципност, лъжа, манипулации и липса на мъжко поведение...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:57



Ми виж се, бре!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:58



Очакваш да се намеси?
Какъв наивник си само!!!



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 09:00



Не се заяждам, казвам ИСТИНАТА, колко пъти да ти повтарям!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано30.06.09 09:19



Докато не я нажеш цялата, в един пост или тема, ама от-до, с всички подробности, без недомлъвки, без намеци, без увъртания. Точно, директно, ясно, обосновано. Тогава всеки сам ще може да прецени дали твоята истина е Истината или просто лична версия.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 09:28



С безпринципни хора няма никакъв смисъл да се доказвам- твоя случай е конкретно доказателство за това...
Отричаш се от думите си, казани пред свидетели и пред целия клуб, какво да те правя...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано30.06.09 09:32



Strike three. Още веднъж и банът влзиа в сила.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 09:36



Джак ще те банне най- накрая, както писа в бележка, това ли искаш да кажеш?
Престани да флеймваш и не се прави на модератор!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор Guardian_HeartsМодератор (Red Queen)
Публикувано30.06.09 09:38



Out.



Тема Бележки от мен към тебнови [re: ljove]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 17:24



За да няма спекулация. Ето бележките, които съм ти отправил в деня след резултатите:

В отговор на:


"Моля те, отново потвърди желанието си относно модераторската позиция.

Въпреки потвържденият от Рос и Ловеррок, ти сам трябва да затвърдиш желанието си да бъдеш модератор - в служебанта тема или на лична бележка.

Защо?
Защото там където си го направил сега в темата "Резултати от изборите" има твърде много други неща - не искам да посочвам тази тема на админа.

Благодаря.
Надявам се да се сработим нормално.
....




На мястото на многоточието има лична информация. Едновременно с тази бележка, ти пратих още една.

В отговор на:


"Виж и другата бележка.

Относно караниците - имаш избор - или да ги спреш, или да ти поискам оставката. Ако това не мине, сам ще си подам оставката.

От уреждане на сметки, светът е страдал с не една война. В клуб АиА войната приключи! "




Тези бележки ги написах по времето, когато все още се чудех какво да пиша на Киро. Втората бележка ясно показва основното ми мнение дори тогава, а първата беше надежда за примирие. Много повече бих предпочел да беше затвърдил желанието си в служебната тема, а не на бележки - да беше показал, че си готов да загърбиш всички разправии...

Направи ли го? Е, драги, тези лични бележки говорят ли нещо различно от обяснението ми по-горе?


----
бял подпис на бяло поле

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Гeйлopд Maмин Eбльo]  
Автор Oberonbg (член)
Публикувано30.06.09 19:09



Мислиш ли, че тази тема е за тук. Ако искаш просветление, изнеси го в нова тема. А иначе накратко, ти като видиш момче и момиче да се прегръщат интимно по парка, за гей ли ги смяташ. Защото те така ми показват сексуалността си. Или ако мъж и жена се оженят и си имат снимка от сватбата на бюрото. Това парадиране ли е? Защото за същото се борим и ние. Останалото ала бала.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано30.06.09 19:37



Бауу Бауу!





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор loverrock ()
Публикувано30.06.09 19:52



Шушанка, защо така злобно бре?





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Гeйлopд Maмин Eбльo]  
Автор jaytee (познат)
Публикувано30.06.09 20:21



> не съм видял някои хетеро да афишират сексуалност на улицата

Не си виждал???????????? Не си? В България не си виждал гаджета момче и момиче да си пият сливиците на улицата, в градинките, в училище?



Тема Re: Бележки от мен към тебнови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано30.06.09 23:13



Господи, Линджак, Нима не си разбрал, че Ljove има БАН от мистър ...


Смяташ ли че е коректно , точно в такъв момент да публикуваш нещо, за чиято достоверност той не може да се изкаже...

Силно се надявам, че това е НЕДОГЛЕЖДАНЕ или лоша комуникация в иначе добре синхронизирана Машина

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Бележки от мен към тебнови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 23:23



към момента, в който пуснах отговора - не бях видял - банът е най-отдолу в служебната тема...
След това размислих дали да не изтрия мнението си - но реших да не го пиптам, защото всичко копие от началното съобщение така или иначе отива по имейл към този, на когото е отговорено.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Бележки от мен към тебнови [re: linjack]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано30.06.09 23:30



Би било По-Честно, ако можехме да чуем и двамата...

Но тази вечер нямам време за Глупости , трябва да се подготвя за първите слънчеви лъчи...
Ако се налага, мога да ти помогна в конфузната ситуация, като помоля Ljove да ми препрати , това което той преценява, че е важно.

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: jaytee]  
Автор aidede11 (минаващ)
Публикувано02.07.09 08:36



А на теб някой забранил ли ти е да целунеш мъжкото си гадже на улицата !? Или казал ли ти е някой нещо ако си го направил !? Опитай и ти да го направиш и тогава коментирай! Нашия народ е толкова двуличен, че никой никога няма да ти забрани, независимо какво си мисли. Ще намериш много хора дори да ти се радват като го направиш, но попаднали в друга среда, същите тези хора ще те порицаят. Това се случва в цял свят, но в по-малка степен.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: jaytee]  
Автор Гeйлopд Maмин Eбльo (ебльо)
Публикувано02.07.09 17:38



дразни ли те богинята -майка и свещения и съюз с оплодителната сила,ами мен лично не ме дразнят хетеро-двойките които показват привързаност,казах преди се шашках,когато виждах 2 момчета да го правят, в последно време не им обръщам внимание, а и тия прояви са характерни за младите, не съм виждал хора в активна възраст да го правят толкова демонстративно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.