Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:09 02.06.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано29.06.09 23:54



Моля, нека повече не говорим за "Пяната"... Нека да забравим за това и с усмивка да продължим напред...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ros2r]  
Автор Sapiens (The Pope's Boss)
Публикувано30.06.09 00:26



"Както винаги" звучи малко по-добре от "почти"...
Дори само защото "малко бременна" или "почти бременна" никога не е звучало сериозно, нали...
Интелектът е дълбока вода, наистина.
Много наистина се удавиха.
И ще продължават да се давят, защото това е достойно.
Да се удавиш в интелект...
Виж, кухите глави винаги плуват отгоре, за тях никога няма страшно.
Затова са и 90% от населението на земята...
Ако населението на земята беше само от интелектуалци и умни хора - или досега Земята да не съществува, или да сме ММCCХХІ век и да сме си решили всичките възможни проблеми...
(За информация: ММССХХІ е две хиляди двеста двадесет и едно... Не искам да обидя никого с това напомняне.)

"Неназованите неща не променят смисъла си"

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Sapiens]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано30.06.09 00:34



Благодаря за напомнянето - точно е!


А давенето си е давене , където и да е , но се спасяват само "оставащите на повърхността", е ние стеб от кои сме? Май не ни искат? /т.е давещи се... /

Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Oberonbg]  
Автор aidede11 (минаващ)
Публикувано30.06.09 01:17



Аха, сега вече ми стана ясно. Тук всащност няколко клакиори трябва да викат да, да, да... Да се говори за некасаещи никого неща, защото така няма никой да бъде засегнат, накарнен или както на скоро чух да ми казват "дълбоко наранен" Благодаря за пояснението. Значи всъщност клуба няма нито стойност нито цели. Колко жалко... А да, забравих, явно в следствие на това и принципи няма защото има ПРАВИЛА!!! Късмет на участниците, честито на печелившите!!!





Тема Re: Модератори и модерираненови [re: ljove]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 03:33



"Джак, не те атакувам, няма нужда"
Сериозно?!
"Царствено", драги - мерси, значи имам чест:) не знаех, че виждаш нещата по този начин. успокоих се:)


----
бял подпис на бяло поле


Тема Ясно мнениенови [re: ljove]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 03:47



Сега имам ясно мнение - много ясно.
В един момент бях адци ядосан затова, че веднага след изборите ТИ, драги вдигна поредния скандал - като каза "отказвам се" и последвалата какафония.
Но, аз не отговорих първосигнално - отговирих малко по-късно с умерени обвнения към теб.

След като се разбра, че все пак не се отказваш - бях склонен да приема, че трябва да станеш мод - но не знаех какво да напиша на Киро за да те приеме той!

Ти се показа като абосолютно неадекватна личност и просто реших, че не мога да те защитя пред администрацията - това вече го обясних.

В последните дни ти продължаваш да не разбираш - да се държиш крайно конфронтационно и дразнещо.

Престани бе, много те моля - огледай се - виж, че и хората които те подкрепяха ти направиха забележка, че прекаляваш. Така ли не можеш да приемеш, че собственото ти поведение е непристойно.

Накрая - исрено и лично ти казвам - мразя недомислените ти мнения. Ти все измъкваш нещо от по два три реда - каквото ти дойде на акъла, без да се замисляш какво искаш да кажеш. Поредния пример - с това, че не си ме бил атакувал, и че не трябвало теб да уча на нетикет. Боже, драги, ти нетикета може и да си го чел някога, но ако е така - въобще не го разбираш.


----
бял подпис на бяло поле


Тема Къде са тези въпросинови [re: ros2r]  
Автор linjackМодератор ()
Публикувано30.06.09 03:50



В темата за конституцията не си писал с конкретни върпоси. Безмислено е едно обсъждане да се разнася из хиляда теми


----
бял подпис на бяло поле


Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор Гeйлopд Maмин Eбльo (ебльо)
Публикувано30.06.09 08:39



Бе нещо съм прост и не мога да схвана явленията хетеросексизъм и хетеронормативност ,като на пълен лаик в темата би ли ми обяснил.Не искам да се конфронтирам с никой,не считам вашата сексуална насоченост за грешна,но не съм видял някои хетеро да афишират сексуалност на улицата,докато в заведение съм виждал разни момченца да си пият сливиците в целувки,за мен беше шок,верно беше в далечната 93 г ,сега просто не ги забелязвам,според мен вие това трябва да търсите,сливане с масата,която да ви приеме за част от нея,а не за изключение от правилото.........а това с паради не става,по- скоро ви носи негативно отношение.
п.п. Смених ника си ,любим герой от голям филм.

Редактирано от Гeйлopд Maмин Eбльo на 30.06.09 08:41.



Тема Re: Модератори и модерираненови [re: linjack]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:43



Няма нужда, разбира се, ти сам си се показа максимално...


А царствен- това са твои думи, само те цитирам...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Модератори и модерираненови [re: Guardian_Hearts]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано30.06.09 08:47



Знаеш ли, повтаряш се много често, така че бягай се погледни в огледалото...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.