Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 28.04.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Готини жени!нови  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано26.01.09 00:29



Съзнавам, че това сигурно ще е единствената подобна тема в клуба


Жени, които събуждат естетическо или сексуално усещане, жени, които са красиви, убедителни и отдадени на някаква кауза. Жени, които са повече от приятни за гледане и слушане.... Въобще, квото се сетите. А ако темата се изчерпа бързо, винаги може да постнете някой секси пич

Thea Gill - едва ли има педерас, който да не я знае от Queer as folk. Една от най-красивите жени в киното (за мен), с която съм готов да..,. хм. И има най-секси гласа, който някога съм чувал! Най-красивото създание от сериала!













Тука е с едно много секси пеерасче - откритият гей фотограф Ryan Barry



Ето още малко от него, ако ви омръзна от жени:))))








Иначе в реалния живот мацката май също е гейка или би (не съм много сигурен)



Тема Re: Готини жени!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано26.01.09 01:54



Писал съм вече- Амандата Лиър много ме кефеше едно време, Изабел Аджани също, а със Мерил Стрийп бих се разхождал под ръка по мостовете на Медисън...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Готини жени!нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано26.01.09 02:01



ЕЕЕЕ, Мерил Стрийп е икона - много trustworthed ми изглежда, направо бих си издал и майчиното мляко пред тая жена, просто като я погледне човек, веднага усеща някаква топлота и човечност! И е адски красива, но на мен лично ми възбужда естетическото, а не сексуалното усещане, за разлика от горната мацка





Тема Re: Готини жени!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано26.01.09 18:06





Tina Cousins.

Най-важното е невидимо за очите.

Тема Re: Готини жени!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано26.01.09 18:19




Amy Smart
Колкото е красива, толкова и е талантлива. Дори повече. Любимата ми актриса от младите. Имам още две любими актриси, но те бяха красиви едно време;( И сега са хубави.. за възрастта си, де:)

Редактирано от шмaт на 26.01.09 18:30.



Тема Re: Готини жени!нови [re: шмaт]  
Автор bananzo (непознат)
Публикувано26.01.09 20:14



Е, няма как да не се включа и аз. Стане ли въпрос за СЕКС веднага ми изскача БРАНДЖЕЛИНА. Бог да ги пази!




Най-хубавото на Бранджелина е разбира се мъжката част в дуета. Да не обяснявам защо. Искам ги и двамата.



Тема Re: Готини жени!нови [re: ljove]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано27.01.09 00:01



Едва ли обаче тя би го направила... А кирилицата изисква едно с пред м, но може би втората дума в поредицата е подвеждаща с това голямо С...



Тема Re: Готини жени!нови [re: bananzo]  
Автор aidede11 (непознат )
Публикувано27.01.09 00:09







Тема Re: Готини жени!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Prince of Sodom)
Публикувано27.01.09 00:51



Сюзан Сарандън. Сега е вече доста възрастна, но преди е била трепач

И неотлъчна застава зад много гей каузи, направо си е гей икона и перфектна актриса - Телма и Люис ми е любим филм












Тема Re: Готини жени!нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Фьoн (анТиква)
Публикувано27.01.09 19:02



Недей така, че ме притесняваш. Да не си обърнал резбата?!
Хайде за разнообразие от мен две българки, които си харесвам.


Елена Розберг (Е, не точно българка)




Людмила Филипова

P.S. Пап, защо никога не ти виждам картинките?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.