Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 01.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Относно кухите лейки:нови  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.06.09 01:32



Имало едно време две кухи лейки. Наричали се Супер Марио и Елия. Мислели си, че този форум е създаден, за да им гледат всички глупавите заяждания. Те били много кухи и не осъзнавали, че просто забъркват една огромна буря ... в чаша с вода. Не съзнавали колко са маловажни и скучни и досадни. Не осъзнавали, че всеки от двамата го прави за спорта и не постига нищо спрямо другия. Не осъзнавали и, че всички ги минават по диагонал и не ги четат извъобще. Просто си дращели клавиатурите обхванати от върла логорея. Пълнели си логовете с писма, само и само да хванат някого в лъжа. Взирали се в екрана и си мислели, че правят нещо важно, за ... хъм ... "цялата общност".

В един момент осъзнали, че никой не ги чете и взема на сериозно.

Махнали се.

Само няколко човека си спомняли за тях след години с мисълта "Абе помниш ли какви кухи лейки бяха онези и колко насериозно се взимаха!?"

И така.



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: martyr]  
Автор ros2r (1 весел филер)
Публикувано22.06.09 07:38



Май си е точно така.... То и много модератори са си тръгнали и никой не ги е запомнил с нещо забележително ...



Ако Глупостта имаше крила, небето щеше да почернее от птици...

Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: martyr]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.06.09 10:30



Не знам за Супер Марио, но Елия не е куха лейка!

Мисля, че темата е Обидна, както и да я погледнеш! Моля, модератора да вземе мерки!

Редактирано от EVl на 22.06.09 11:59.



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: EVl]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.06.09 11:58



Всеки има право на мнение.

Моето е такова.

Не може да кибичиш докато стане светло и да си губиш времето да дърдориш глупости по едно изречение на пост и да си добре с "лейката".



Тема Времето ще покаже,нови [re: ros2r]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.06.09 11:59



кой в аналите и кой в каналите на историята ще остане.



(простете за словореда, правя се на интересен)



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: martyr]  
Автор EVl (леден полъх)
Публикувано22.06.09 12:02



Всеки има право да пише колкото си поиска изречения, едно, две, сто!

Тъпо е да обиждаш хората на "кухи лейки"... за мен куха лейка е този, който сипе злост и обиди!



Тема Re: Относно лесните и повърхностни оценки:нови [re: martyr]  
Автор Vanilllaa (L)
Публикувано22.06.09 12:02



ако си мислиш, че целта ми да влизам в този форум е да се заяждам "глупаво", то ти много си се излъгал. надявам се, ясно си даваш сметка, че всички ние желаем и се борим (по своему) за това ние да имаме равни права като хора и граждани, за толерантност и прочее работи. никои спорове и разногласия не могат да променят този основен факт. разногласията остават по определени точки и се превръщат много повече в съгласия по други.

не знам за мненията на елия - не съм ги чела всичките, но от прочетеното - в тях освен редовните скодоумия и действително заяжданици, винаги е имало едно доволно количество и смислени работи. освен това, самата елия е направила достатъчно и не малко с факта, че поддържа сайт, още от зората на демокрацията, дет се вика. и беше създала някаква форумна среда - не че съм била част от нея, за лесбийки и би жени да се чувстват комфортно.

така, че спести си недоволствата и оценките.

ПП

Супер Марио нито съм го виждала, нито съм го чела...може би само никът ми е познат слабо



Тема Смисъла на форуманови [re: Vanilllaa]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.06.09 12:13



е да се види мнението на другият, дори да не ти харесва. Можеш да оспориш, да ми направиш аргументирана забележка и ... да не успееш да ме убедиш в нищо противоположно на становището ми.

Аз си оставам зад него. Патриция Василева не е направила нищо добро на мен и повече ми е навредила, отколкото ми е помогнала със отношението си към хомосексуалните мъже.

Особено в бойловерският си период, когато заклеймяваше и заплашваше наред, без да знае и познава хората.

Та не ми говори за Елия, все едно е светица, която е избутала лесбийският свят в България на ново ниво. Познавам я виртуално и от ефира на телевизията от сигурно 10 години.

Да, куха лейка и простачка е. Съжалявам. Погрешно насочената енергия прахосана в този форум опорочава всичко, каквото ми дуднете, че е направила.

И това си е мое мнение. Ще го споделям, колкото си искам. В един добре модериран форум бих използвал по-малко квалификации.

Ако искам.



Тема Да, всеки е в правото синови [re: EVl]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано22.06.09 12:19



да пише каквото си иска.

Доскоро много се ограничавах да пиша, каквото мисля.

Писна ми.

Да Елия е добър човек за лесбийките и бясен хомофоб за гейовете.

Именно, понеже е сипала с години злост и обиди ... Поради тази причина мисля, че е куха лейка. Благодаря за даденото определение.



Тема Re: Относно кухите лейки:нови [re: EVl]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано22.06.09 12:22



Нали знаеш поговорката: "Не вижда гредата в своето око, но вижда треска в чуждото..."

, можеш да я ползваш в удобен случай...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 22.06.09 12:29.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.