Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 10.05.24 
Запознанства
   >> Адам и Адам
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Скандално!нови  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано24.06.09 23:10





Този човек се е самозабравил!
Беше се снишил след "самоубийството" на мъжката му секретарка, сега отново дерибейства!

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано25.06.09 08:58



Да.

властта развращава, а абослютната власт развращава абсолютно.



Тема до ros2rнови [re: shallowgrave]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано25.06.09 09:28



Льове, ще си позволя да направя един офф в темата ти и той е в отговор на това:

"... Според правилника двама са с подозрителни права. Единя даже май не го броиха. Останалите отговаряха на условията за съжаление, но нас с теб никой май не ни пита ..."

Смятам, че в случая става въпрос за мен.

Първо, не виждам какво прави правата ми подозрителни? Внимателно преброих два пъти колко мнения имам в клуба, за да съм сигурен, че са над 25. За това и гласувах едва ли не в последния възможен момент. Да не говорим, че кандидатът, за когото гласувах, печелеше убедително и без моя глас, т.е. моите 2 точки по никакъв начин не обърнаха хода на надпреварата. А дори и да го бяха направили - какво? Трябваше да ти се извиня, може би?

И второ - понеже използваш израза за съжаление по повод на това, че вотът ми е бил зачетен. Освен, че прозира лично отношение, репликата ти е неуместна и май не е много в духа на един плуралистичен клуб.

Причината да пиша в клуб АиА е, че в реалния си живот нямам възможност да общувам с хомосексуални, а на мен ми е интересно да научавам какво мислят тези хора за едно или друго нещо, и изобщо да си обясня що за птици сте. И трябва да отбележа, че имам самодисциплината да подхожам непредубедено и ненападателно, за разлика от теб.

И последно, тук има доволно много приятни и интелигентни хора, с които да обменяме идеи и мнения, така че ще избягвам дискусиите с теб, за да има мир и за да не ти е неприятно. Предлагам ти да правиш същото.

Благодаря!





Тема Re: до shallowgraveнови [re: shallowgrave]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.09 09:56



Нямам нищо против оффтопиците, ако си забелязал- както виждаш, на всички се "налага" да ги правят сегиз тогиз.



Ако разбирам правилно, горния ти пост е към Рос. Разбирам също, че си засегнат от негови изказвания.
Ужасно ми е странно обаче, че всички /с изключение на Лавър и Рос/, си мълчите относно действията на бивш мод, негов "подчинен", а днес и на настоящия мод.
Задавам си въпроса- нужно ли е да водя някаква "битка" за разумни отношения и равноправие в този клуб? Ако някой се почувства лично засегнат, реагира мълниеностно, ако обаче става въпрос за принципи, в които той не е лично засегнат /което е илюзорно, разбира се, аз не се боря за "свобствени права и свободи"- както се изказа един по- предишен напуснал мод, аз съм си ги бил извоювал; но имам наблюдения, как доста никове престанаха да пишат през тези две години тук- но не заради мен/, тогава настъпва пълно мълчание.
Всичко това ми говори, че или наистина никой не се интересува кой ще стане модератор, или че витае някакъв страх от подобни лица, или пък това е израз на чисто българската същност- "Всяка коза за свой крак".

Пак ще повторя- всеки народ заслужава управниците си, както и всеки клуб заслужава модератора си...
Ще бъда още малко /не/Биг /да/Брадър на това невероятно и напълно реалити шоу...
/После ще позволя да ме "кастрират"...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Редактирано от ljove на 25.06.09 10:00.



Тема Re: до shallowgraveнови [re: shallowgrave]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.09 10:25



PS. Причината да пиша в клуб АиА е, че в реалния си живот нямам възможност да общувам с хомосексуални.- това ми звучи малко странно, аз лично по нищо не се различавам от останалите, т.е. ако не ти кажа, че съм гей, ти не би предположил...
Така е и с болшинството от останалите гей. Искам да кажа- не можеш да си сигурен, че не контактуваш с доволно много гейове в "реалния" живот...


И повярвай ми, има ги всякакви- като тип хора, каквито са и типовете хетеро...

Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: до ros2rнови [re: shallowgrave]  
Автор loverrock ()
Публикувано25.06.09 11:47



Е как, нали братовчетка ти беше хомосексуална? И как мислиш, що за птици са гейовете?



Тема Re: до ros2rнови [re: loverrock]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано25.06.09 13:59



Имам предвид хомосексуални мъже.
Иначе братовчедка ми е още малка и няма изградени позиции по редица въпроси.

Льове, наистина не разбрах за какво си трая, пък е трябвало да реагирам някак си?

Аз не искам да влизам в никакви пререкания с никой, вероятно заради това не съм взел отношение. Искам нормален диалог и дискусия.



Тема Re: до ros2rнови [re: shallowgrave]  
Автор ljove (може би познат)
Публикувано25.06.09 17:46



Не си разбрал- не казвам да си траеш, а че никой не взима отношение по грозното развитие на ситуацията в клуба след проведените избори.
И ти ли смяташ, че съм нелегитимно избран?

Реагираш остро срещу Рос, желаеш да не води диалог с теб, без да е споменавал твоя ник! Защо? Още повече, че досега не е комуникирал с теб в клуба...

Смяташ ли, че може да се води нормален диагол в ситуация, когато бивш мод не иска да си подаде оставката и същевременно иска да забрани на новоизбран такъв да заеме тази длъжност?

В случаят аз не те разбирам, моля, изясни се...



Прави каквото трябва, да става каквото ще...

Тема Re: до ros2rнови [re: shallowgrave]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано25.06.09 17:58



Причината да пиша в клуб АиА е, че в реалния си живот нямам възможност да общувам с хомосексуални, а на мен ми е интересно да научавам какво мислят тези хора за едно или друго нещо, и изобщо да си обясня що за птици сте.

То и баща ми така смята, а също и доста мои приятели

Само че за разлика от теб на тях не им е интересно какво мисли един хомо, нито пък се интересуват що за птици сме, защото we are the bad guys, perverted bastards, cock sucking homos.
Имам един "приятел" хомофоб, който не си спестява да изрази омразата и погнусата си от нас, а в неговия приятелски кръг има 3 !!! гея. Не бъди толкова сигурен, че нямаш приятели от нашия сорт,а и да имаш, от теб зависи дали биха ти казали.
Колкото до лесбийките - за един хетераст те не са проблем - даже напротив - приемат ги като предизвикателство. Тук омразата ви е главно към гей мъжете - някъв страх и погнуса, отвращение - едва ли не щом е гей, той не е напълно човек. Странна е хетерастката психика. Иначе що за птици сме - ами с по три крака, гърбави, грозни и всички носим розово.



Тема Re: Скандално!нови [re: ljove]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (Homo erectus)
Публикувано25.06.09 18:05



Много ми е интересно защо си мислиш, че само той се е самозабравил. Да, корупцията и шуро-баджанащината в ДПС са най-явни, но висшия пилотаж по тези въпроси е в други партии (точно затова не е толкова видим).
Интересно дали Доган не е мразен толкова, защото е И турчин, а Бг да си турчин е много лошо. Интересно какво мислят представителите на едно друго още по-мразено малцинство. Гейове-националисти, гейове-ксенофоби и десни гейове - има ли такива птици?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.